Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Cine doreste si vrea sa-si faca garnitura de chiulasa mergeti la Service la Uta la domnu Sandu, din cate am inteles singuru din Arad care mai face, m-am chinuit 1 saptamana sa dau de dansu si daca eu stiu ca el face si mi-am facut si a facuto bine, vreau sa stiti si voi, poate va intereseaza sau daca stiti pe viitor va va intreba cineva si stiti ce sa-i spune-ti, problema este doar cu clingherit cu insertie sa va prezentati la el restu se ocupa, clar si garnitura veche :crack:

Spor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

situl a fost sters din anumite motive.si tot ce apartine de AMW. din pacate :crack:

misto, n-au ce face si astia, in fine, putem cere oricum fetalii pentru ca am aflat.. sâc :laugh: ... deci rog pe cei de la AMW sa dea ( din nou ) detalii despre eveniment...sau daca au warn, sa-mi dea PM si le postez eu.. ete.. sa-mi dea warn 10000%

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine doreste si vrea sa-si faca garnitura de chiulasa mergeti la Service la Uta la domnu Sandu, din cate am inteles singuru din Arad care mai face, m-am chinuit 1 saptamana sa dau de dansu si daca eu stiu ca el face si mi-am facut si a facuto bine, vreau sa stiti si voi, poate va intereseaza sau daca stiti pe viitor va va intreba cineva si stiti ce sa-i spune-ti, problema este doar cu clingherit cu insertie sa va prezentati la el restu se ocupa, clar si garnitura veche :crack:

Pai din clingherit cu insertie iti poate face oricine, nu e mare scofala

La Husqvarna nu cumva e de aluminu???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles din politica saitului ca nu e voie sa faci reclama sau sa-ti faci recalama daca ai firma. Dar dupa cate am inteles era vb doar de un test drive.In fine si eu am primit warn din cauza ca la semnatura aveam linkul cu directionare la arad bikers. Oricum vad o gramada de alte reclame si redirectionari pe aici si altii o duc bine mersi.Deci ce sa fie in final,interese?

Eu zic să ne închidă sau să ne Âşteargă la toți conturile... :laugh: că văd că numai poți pune aproape nimica la semnătură. Se impiedică de o poză de cațiva cm, n-au loc de ea. :crack: VaiÂşamar , se duce draq Âşi forumu asta :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toate ca toate...

pe mine personal ma deranjeaza foarte tare, faptul ca anunturile scrise pe forum se "amesteca" cu anunturile de pe bikeshop, nu mai gasesti nimic in sectiunea de vanzari...

parca era greu sa faca un topic separat cu anunturile de pe bikeshop...

in fine, astea sunt conditiile, nu ne obliga nimeni sa intram pe forum...

Editat de branconier
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intebare intrebatoare!stie cineva daca statorul de suzuki dr750,s-e potriveste pe 800? :crack:

al meu s-a ars si am gasit unul de 750.problema e,ca nu stiu daca s-e potriveste....

n-as vrea sa-l cumpar daca nu coraspunde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intebare intrebatoare!stie cineva daca statorul de suzuki dr750,s-e potriveste pe 800? :crack:

al meu s-a ars si am gasit unul de 750.problema e,ca nu stiu daca s-e potriveste....

n-as vrea sa-l cumpar daca nu coraspunde.

cauta pe aici,poate gasesti nou,la pret decent http://www.motomike.eu/mike/
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde se deschide noul magazin amw? Radnei 264?

 

asa se zice :laugh:

............................................

 

si totusi dc nu mai apar persoanele online de pe forum ?? :crack:

papa bara aia din resurse sau care`i faza ? :|

Editat de ar88rol
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa se zice :laugh:

............................................

 

si totusi dc nu mai apar persoanele online de pe forum ?? :crack:

papa bara aia din resurse sau care`i faza ? :|

Nu stiu nici eu care este motivul pt care s-a scos dar e ceva vreme de cand nu mai apare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu nici eu care este motivul pt care s-a scos dar e ceva vreme de cand nu mai apare.

V-am zis că se duce draq Âşi forumu ăsta... Atâtea restrictii Âşi abureli! :nono: ÂŞi asta că nu vezi cine ii online chiar ii o porcărie. Dar sigur a fost un motiv serios să numai apară :crack: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am zis că se duce draq Âşi forumu ăsta... Atâtea restrictii Âşi abureli! :haha: ÂŞi asta că nu vezi cine ii online chiar ii o porcărie. Dar sigur a fost un motiv serios să numai apară :crack: :laugh:

 

care am dorii si noi sa`l aflam :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care am dorii si noi sa`l aflam :nono:

Cred că putem astepta mult Âşi bine :laugh:

Da aÂşa Âşi trebuie , lucrurile faine Âşi utile trebuie scoase :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu nici eu care este motivul pt care s-a scos dar e ceva vreme de cand nu mai apare.

 

ma abtin sa nu spun parerea ca vede adminul oricum,ii discriminare ce face,se leaga de ARAD ca facem reclama dar pe Topicul lor " Bucuresti" is zeci de posturi si reclame cu de toate si nu se leaga nici paduchii de ei + au o semnatura lunga cat de 1 m :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma abtin sa nu spun parerea ca vede adminul oricum,ii discriminare ce face,se leaga de ARAD ca facem reclama dar pe Topicul lor " Bucuresti" is zeci de posturi si reclame cu de toate si nu se leaga nici paduchii de ei + au o semnatura lunga cat de 1 m :haha:

Aici ai perfecta dreptate in ultima vreme numa de ARAD se iau de semnaturi sor luat acuma se iau vad de tot nau de lucru baietii :crack: :laugh: :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...