Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu ma duc sa fac niste ture pe pista si am intrebat ca poate mai vin si altii sa-si "incalzeazca" gumele si sa fim mai multi ... sa nu merg eu la 12 , tu la 2 si el la 4 (un exemplu ... "tu" si "el" sunt personaje "fictive") :love:

 

"Unde-s multi puterea creste'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ha ha...e un tip cu un VFR(cred) rosu model nou...l'am vazut si ieri si sambata la iesirea din sambateni...mergea de numa... :love:

si cica se plang politistii ca nu l'au putut prinde... :love: ....ei cu ale lor dacii de 1,4...de draq sa faca cu ele :love:

Editat de CuCun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.... :love: :love: ..hai mai, ca nici nu mergea tare!....probabil vorbea la telefon si era atent la convorbire... :)

...eu il cunosc bine pe baiatul respectiv, este mai cerebral decit multi altii!..nu l-am vazut inca sa faca vreo prostie cu risc mare! :love:

Editat de GIV 32
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.nu l-am vazut inca sa faca vreo prostie cu risc mare!

Tocmai a facut-o

Noroc ca vorbea la telefon

Singur

Mesaj completat

...eu il cunosc bine pe baiatul respectiv, este mai cerebral decit multi altii!..

Atat de cerebral incat a ajuns in faza de introspectie si contempla copacii de pe marginea infamului DN7

Urmeaza sa-l criticam

Nu pentru ca a atins asemenea viteze, ci pentru ca s-a lasat prins de politie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[...]

si cica se plang politistii ca nu l'au putut prinde... :) ....ei cu ale lor dacii de 1,4...de draq sa faca cu ele :love:

 

filtre :love:

 

deci dacia 1 - 0 vfr :love:

 

 

 

 

oricum, si oriunde se oprea, fapta era consumata, numaru era in chip.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ehh hai sa nu radem de problemele altora..

 

in prima faza a fost surprins cu 160-170 parca..pai cati dintre noi care au motor nu au fost cu viteza asta vreodata in afara orasului ?? :love:)))

 

Chiar ne-am intalnit cu el la savarsin cu putin timp dupa ce sa intamplat....ehh asta e... cam nasol la inceput de sezon dar timpul trece :love:

 

 

app ieri am facut cu gashca care a fost cam mica duminica asta (doar vreo 7-8) ..cam 280 km pe traseul..

 

ARAD SAVARSIN LIPOVA TIMISOARA ARAD

 

Foarte fain ..drumul de la lipova spre Timisoara e rau doar 10 km cand iesi din lipova dupa aceea e f bun pana in timisoara si dincolo de ea :love:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ARAD SAVARSIN LIPOVA TIMISOARA ARAD

 

Foarte fain ..drumul de la lipova spre Timisoara e rau doar 10 km cand iesi din lipova dupa aceea e f bun pana in timisoara si dincolo de ea :love:)

Asta e o veste buna

Inseamna ca voi ati fost mai castigati ca noi, care am facut Siria - Varfurile - Deva

De la Varfurile la Brad e orice , numai DN nu

Mesaj completat

in prima faza a fost surprins cu 160-170 parca..pai cati dintre noi care au motor nu au fost cu viteza asta vreodata in afara orasului ?? :love:)))

De acord

Dar orice pilot/sofer trebuie sa caste ochii, altfel casca punga

Si noi am fost ieri pe DN 7, si semnalizau cei din sens opus la greu

Numai daca nu ai vrut, nu ai stiut ca e radar

 

Ca o parere personala: nu cred ca a fugit de politie, ci ca nu a vazut ca e urmarit, respectiv nu a auzit/vazut masina de politie

La viteza aceea nu prea te uiti in retrovizoare, nu are rost

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu a fugit de politie.... ce tampenii scriu altii..pe tot felul de ziare TAMPITE

 

la luat din mers din spate....aia din masina politiei rulau linistiti pe dn7 in acelasi sens cu el..deci nu l-au pandit. ci doar sa nimerit PROST ..bad luck

 

KORBEN...lasa ca si pe varfuri e frumos... :love:

 

dar si pe masloc pischia/./.e fain

Mesaj completat

nu a fugit de politie.... ce tampenii scriu altii..pe tot felul de ziare TAMPITE

 

la luat din mers din spate....aia din masina politiei rulau linistiti pe dn7 in acelasi sens cu el..deci nu l-au pandit. ci doar sa nimerit PROST ..bad luck

 

KORBEN...lasa ca si pe varfuri e frumos... :love:

 

dar si pe masloc pischia/./.e fain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu a fugit de politie.... ce tampenii scriu altii..pe tot felul de ziare TAMPITE

 

la luat din mers din spate....aia din masina politiei rulau linistiti pe dn7 in acelasi sens cu el..deci nu l-au pandit. ci doar sa nimerit PROST ..bad luck

 

KORBEN...lasa ca si pe varfuri e frumos... :laugh:

 

dar si pe masloc pischia/./.e fain

Mesaj completat

nu a fugit de politie.... ce tampenii scriu altii..pe tot felul de ziare TAMPITE

 

la luat din mers din spate....aia din masina politiei rulau linistiti pe dn7 in acelasi sens cu el..deci nu l-au pandit. ci doar sa nimerit PROST ..bad luck

 

KORBEN...lasa ca si pe varfuri e frumos... :lol:

 

dar si pe masloc pischia/./.e fain

frumos,binezici am fost si noi,pana la tm,si inapoi pe calea aradului,tot pe la pischia,masloc,giamarta ,am fost :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Asta e o veste buna

Inseamna ca voi ati fost mai castigati ca noi, care am facut Siria - Varfurile - Deva

De la Varfurile la Brad e orice , numai DN nu

"

 

Ati fost 2 pe la Varfurile?Mi-a atras atentia tipul de la benzinarie ca au mai trecut niste motociclisti pe acolo,eu veneam de la Caransebes.Apropos de drumuri,sa vezi Varfurile-Vascau-Beius,nici sa nu va ganditi anul asta la Arieseni sau Stana de Vale cu motocicleta.

Editat de purdi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropos de drumuri,sa vezi Varfurile-Vascau-Beius,nici sa nu va ganditi anul asta la Arieseni sau Stana de Vale cu motocicleta.

Asta da, informatie, Alex, multumim

daca nici cu KLE nu ti-a placut drumul ala, atunci e grav

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati fost 2 pe la Varfurile?Mi-a atras atentia tipul de la benzinarie ca au mai trecut niste motociclisti pe acolo,eu veneam de la Caransebes.Apropos de drumuri,sa vezi Varfurile-Vascau-Beius,nici sa nu va ganditi anul asta la Arieseni sau Stana de Vale cu motocicleta.

Daca si Transalpul i-l rupi pe acolo chiar e bai :wacko: sper sa nu fie chiar asa grav.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca si Transalpul i-l rupi pe acolo chiar e bai :wacko: sper sa nu fie chiar asa grav.

 

 

Cu Tdm-ul in nici un caz nu recomand.Cu transalpul mai merge,pe unele portiuni am mers cu 80-90 dar dupa ce am luat 2 gropi cat kle-ul m-am calmat.Cel mai rau e pe serpentinele spre Varfurile,nu mai ai ce ocoli,totul e o groapa.

 

Pozele nu sunt facute de mine,nu am mai avut rabdare sa opresc pt. fotografiat:

post-44412-1271706049_thumb.jpg

post-44412-1271706086_thumb.jpg

post-44412-1271706586_thumb.jpg

post-44412-1271706619_thumb.jpg

Editat de purdi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...