Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

baietii (si fetele) .... am pus-o :D :laugh: :rolleyes:

/index.php?...p;#entry2396607

nu-i stres. toate unitatile RAR din tara, sunt obligati s-a aibe acest stand. plus ca nr. motocicletelor creste pe zi ce trece asa ca, vor fi si servisuri care vor investi in standuri. odata investesc. banii vor fi recuperati de la "noi" motociclisti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu-i stres. toate unitatile RAR din tara, sunt obligati s-a aibe acest stand. plus ca nr. motocicletelor creste pe zi ce trece asa ca, vor fi si servisuri care vor investi in standuri. odata investesc. banii vor fi recuperati de la "noi" motociclisti.

Doamne ajuta sa fie asa

Curand schimb si eu "clasa" si sper sa nu prind o "parte rea"

Sa nu uitam totusi ca ei vor sa inghete pensiile dar trebuie sa bage cate 6.000 euro in fiecare unitate RAR :rolleyes:

Numai bine tuturor si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor

stie cineva ceva de programul intalnirilor?

cel putin cele din zona noastra,Arad ,Timisoara ,Bihor ,Resita?

stiu de Rockfest la Garnic de 1mai dar in rest ceata totala

am gasit vreo 4 liste pe forum si nu prea coincid

asa ca ....astept ceva informatii de doamne ajuta

si sper sa ne vedem la ele :peace: :D

Editat de ar77scv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul dureros:

 

Uniunea Națională a Transportatorilor Rutieri din România (UNTRR) Âşi reprezentanții societății Atlassib au furnizat informații care scot la iveală faptul că DN 79, care face legătura între Arad Âşi Oradea, este unul dintre cele mai proaste din țară. În urma curselor realizate pe toate drumurile naționale din țară, UNTRR Âşi Atlassib au făcut chiar un top al celor mai distruse Âşosele din România.

 

După cum anticipam, DN 79 este fruntaÂş în acest top, situându-se pe locul patru la nivel național. Drumul care face legătura între Arad Âşi Oradea este una dintre porțile spre Âşi dinspre Occident, alături de DN 7. Dacă DN 7 a intrat într-un amplu proces de modernizare, finalizat anul trecut, nu acelaÂşi lucru se poate spune Âşi despre DN 79. ÂŞi aici au început ample lucrări de reabilitare a Âşoselei, dar, precum în legenda MeÂşterului Manole, ce se lucra ziua se strica noaptea. După o investiție de aproximativ 33 de milioane de lei, oficialii Ministerului Transporturilor au decis ca societatea care a câÂştigat licitația să regândească modernizarea.

 

Asfaltul turnat în cursul anului trecut a cedat, iar gropile au înlocuit Âşoseaua. Cu toate că, după proiect, modernizarea ar trebui finalizată în 2011 pe toată distanța dintre Arad Âşi Oradea, Âşansele ca acest lucru să se Âşi întâmple sunt nule, mai ales că reprezentanții Companiei Naționale de Autostrăzi Âşi Drumuri Naționale susțin că, în prezent, gradul de finalizare al lucrării este de... zero la sută.

 

:peace:

Editat de Hondita500
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: ...va multumesc tuturor celor care mi-ati urat deja cit si celor ce o vor face de acum!... :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: ...va multumesc tuturor celor care mi-ati urat deja cit si celor ce o vor face de acum!... :)

 

La Multi Ani!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...