Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mda... arata si suna bine vitezanele, dar.... in tara se cere enduro... afara din tara se cere touring :wacko: nu zic ca nu mi-as lua in veac RR, imi plac dar nu recomand.

Si minunea asta din imagine(link) este tot ce se poate visa in cele mai dulci vise ale visurilor noastre :laugh:

http://www.xrv.org.uk/forums/attachments/y...acc_007_rgb.jpg

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda... arata si suna bine vitezanele, dar.... in tara se cere enduro... afara din tara se cere touring :lol: nu zic ca nu mi-as lua in veac RR, imi plac dar nu recomand.

Si minunea asta din imagine(link) este tot ce se poate visa in cele mai dulci vise ale visurilor noastre :(

http://www.xrv.org.uk/forums/attachments/y...acc_007_rgb.jpg

...gusturile nu se discuta.... si cum am zis, poate ma trezesc cu un enduro... poate imi iau BMW... :laugh:

 

... glumesc, nu ma las de HONDAAAAAAAA :wacko:

Editat de Hondita500
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda... arata si suna bine vitezanele, dar.... in tara se cere enduro... afara din tara se cere touring :laugh: nu zic ca nu mi-as lua in veac RR, imi plac dar nu recomand.

Si minunea asta din imagine(link) este tot ce se poate visa in cele mai dulci vise ale visurilor noastre :lol:

http://www.xrv.org.uk/forums/attachments/y...acc_007_rgb.jpg

 

da la incredibil de micul pret de 18.000 de ciuposh (achtung, PLUS TAXE).

 

da nah, unele chestii merita credit hepatic :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte bine faci HONDA ii HONDA

Asta e ca si cum ai spune ca Windows e Windows

Cu upgrade-uri si antivirusi si probleme

 

În ultimii ani, Honda face cele mai urâte motociclete

Mă leÂşi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e ca si cum ai spune ca Windows e Windows

Cu upgrade-uri si antivirusi si probleme

 

În ultimii ani, Honda face cele mai urâte motociclete

Mă leÂşi?

Urat ii TDM-ul.... :wacko:

cum am zis gusturile nu se discuta....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urat ii TDM-ul.... :wacko:

cum am zis gusturile nu se discuta....

TDM-ul este urat? este parerea ta si ti-o respect fara sa ma supar

hai sa-ti traduc ce am vrut sa zic:

Cele mai urate motociclete de pe piata ultimilor 3-4 ani vin de la Honda

Nu am zis de CB sau de DN sau de Paneuropean sau altceva

Pur si simplu sunt de parere ca cei de la Honda nu ai simtit corect trend-ul in materie de design moto, sau ca vor sa vina pe piata cu designuri noi, ceea ce intotdeauna este riscant: poate va prinde la public, poate nu

Asta nu inseamna ca TOATE motocicletele Honda sunt urate

Nu uita ca am si un Transalp in garaj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai frate ce fac oamenii astia in unele cazuri, minuni nu alta... http://frumusete.protv.ro/video-transforma...1/pagina-2.html

De ce nu le arata din start imbracate asa , fardate , fara kukeri ? etc etc ... nu odata jegoase si nici cum , si dupa aia zici ca mere la GALA nu stiu care ! Aici 80% face haina , fardurile , vopsitu parului , freza ... si apoi ce o facut cutitu!

 

Oricum arata mai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?showtopic=512164

 

:lol: ... ideea ii ca daca nu se respecta nici macar culoarea rosie a semaforului atunci nush ce sa zic.... eu de multe ori stau si ma uit in interseactia de pe Banu Maracine, ca se face rosu si mai trec 2-3 masini dupa.... trist? nuuu... enervant... imi vine sa dau cu piatra dupa ei... :wacko: sa nu mai zic de faze cand in sensul giratoriu ala de pe banda 3 (din interiorul sensului) face dreapta sa paraseasca sensul si taie 2 benzi... tarani si idioti cu masini scumpe de obicei... pt ca ei au voie sa faca orice... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?showtopic=512164

 

:( ... ideea ii ca daca nu se respecta nici macar culoarea rosie a semaforului atunci nush ce sa zic.... eu de multe ori stau si ma uit in interseactia de pe Banu Maracine, ca se face rosu si mai trec 2-3 masini dupa.... trist? nuuu... enervant... imi vine sa dau cu piatra dupa ei... :laugh: sa nu mai zic de faze cand in sensul giratoriu ala de pe banda 3 (din interiorul sensului) face dreapta sa paraseasca sensul si taie 2 benzi... tarani si idioti cu masini scumpe de obicei... pt ca ei au voie sa faca orice... :lol:

nu mai ii acuza atata pe conservari ca nici unii motociclisti nu sunt mai breji, pleaca de la semafor intr-o roata, tureaza motorul la semafor de iti sar timpanele afara, fac slalom printre masini, trec pe rosu si multe altele :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai ii acuza atata pe conservari ca nici unii motociclisti nu sunt mai breji, pleaca de la semafor intr-o roata, tureaza motorul la semafor de iti sar timpanele afara, fac slalom printre masini, trec pe rosu si multe altele :wacko:

...la momentul de fata e vb de un accident unde (IARA) nu motociclistul a fost de vina.... in rest cred ca vorbim despre aceeasi categorie de oameni,.. motociclistii de fitze si cocalari pe 4 roti.... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu in seama ca in ultima vreme citeam des topicurile "straine" caci ma bate gandu sa-mi iau alt moto.

Deci...

 

În ultimii ani, Honda face cele mai urâte motociclete

Mă leÂşi?

 

Face motoare frumoase... CBF 600 (noua favorita :D ), Transalp

 

Urat ii TDM-ul.... :rolleyes:

cum am zis gusturile nu se discuta....

 

TDM-ul e misto... era sa vin la Arad ca e una de vanzare pe acolo

 

... na.. Yamaha vs. Honda :laugh:) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...