Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Care esti cu Busa aia alb cu auriu cu nr. de Ar ? :)

...e romeo, prieten cu highlander! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hai ca o dam in off-topic acolo

dumnezeule, esti nebun ? asa viteza in oras ? :peace: ma mir ca ai scapat cu viata

era in Zimand Cuz la portiunea de 70 km/h dar era (si cred ca inca e) panoul cu limitarea de 30 km/h si stateau la "agatat" . Eu am lasat-o moale fiindca banuiam eu ceva-ceva ca mergea lumea incet de tot dar m-au depasit astia , dusi au fost si fix de mine s-au gasit aia sa se lege

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Korekt

Este EL TORRO Dănuț, bunul meu prieten

 

La mulți ani, sănătate, bucurii Âşi pace în suflet!

 

:moron:

 

:peace:

:) Egoistule, e si al meu bun prieten! La Multi Ani asadar si din partea mea prietene, sanatate!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...happy B-day, mosuleeee!... :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care stiti unde se poate regla o pompa de injectie la o masina? Ieftin si rapid :peace: . Banuiesc ca trebuie un stand pentru asta. Masina este un Mitsubishi Colt. Mersi pentru eventualele raspunsuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arad baicărs se dezvoltă puternic!

începe prin a Âşterge conturile de pe forum, deÂşi nu are treabă forumul cu viitorul incert al posibilului ong :laugh:

 

"Subiect: Stergerea unui cont de utilizator pe Arad Bikers Group Forum

 

Buna ziua,

 

Primiti acest email automat deoarece contul Korben Dallas pe "Arad Bikers Group

Forum" - http://forum.aradbikers.com tocmai a fost sters.

Pentru a cunoaste motivul stergerii contului dvs., nu ezitati sa contactati admi

nistratorul.

 

--

Arad Bikers Forum"

 

Âşi cum dracu să contactez administratorul daca nu mai sunt membru? :D

HA????

 

răspuns: pe motociclism.ro

 

care or fi frustrările bietului admin?

aÂş putea să menționez câteva, dar mă abțin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arad baicărs se dezvoltă puternic!

începe prin a Âşterge conturile de pe forum, deÂşi nu are treabă forumul cu viitorul incert al posibilului ong :laugh:

 

"Subiect: Stergerea unui cont de utilizator pe Arad Bikers Group Forum

 

Buna ziua,

 

Primiti acest email automat deoarece contul Korben Dallas pe "Arad Bikers Group

Forum" - http://forum.aradbikers.com tocmai a fost sters.

Pentru a cunoaste motivul stergerii contului dvs., nu ezitati sa contactati admi

nistratorul.

 

--

Arad Bikers Forum"

 

Âşi cum dracu să contactez administratorul daca nu mai sunt membru? :laugh:

HA????

 

răspuns: pe motociclism.ro

 

care or fi frustrările bietului admin?

aÂş putea să menționez câteva, dar mă abțin

:laugh: no comment :D anarhia la putere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arad baicărs se dezvoltă puternic!

începe prin a Âşterge conturile de pe forum, deÂşi nu are treabă forumul cu viitorul incert al posibilului ong :laugh:

 

"Subiect: Stergerea unui cont de utilizator pe Arad Bikers Group Forum

 

Buna ziua,

 

Primiti acest email automat deoarece contul Korben Dallas pe "Arad Bikers Group

Forum" - http://forum.aradbikers.com tocmai a fost sters.

Pentru a cunoaste motivul stergerii contului dvs., nu ezitati sa contactati admi

nistratorul.

 

--

Arad Bikers Forum"

 

Âşi cum dracu să contactez administratorul daca nu mai sunt membru? :D

HA????

 

răspuns: pe motociclism.ro

 

care or fi frustrările bietului admin?

aÂş putea să menționez câteva, dar mă abțin

da ce plm va luati toti de mine? nu eu am hotarat treaba asta asa ca mai lasati-ma impace, cum se ia o hotatrare gata eu sunt de vina, si in fond si la urma urmei eu am facut forumul si siteul pe banii mei. cand a fost vorba sa dati un 10 20 lei toti ati strambat din gura. cand am vorbit sa facem ceva multi ati dat inapoi, acuma veniti cu acuzatii si reprosuri. EU AICI AM TERMINAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce plm va luati toti de mine? nu eu am hotarat treaba asta asa ca mai lasati-ma impace, cum se ia o hotatrare gata eu sunt de vina, si in fond si la urma urmei eu am facut forumul si siteul pe banii mei. cand a fost vorba sa dati un 10 20 lei toti ati strambat din gura. cand am vorbit sa facem ceva multi ati dat inapoi, acuma veniti cu acuzatii si reprosuri. EU AICI AM TERMINAT

Eu nu ma bag in treburile voastre si in toate astea dar am si eu o intrebare: parca ai mai zis de vreo 2 ori ca nu te mai bagi aici si ca nu mai postezi ca e cum e forumu asta, de ce tot zici mereu ca nu mai intrii si apoi iara intrii si iara zici ca nu mai intrii si tot asa? Sunt doar curios :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ma bag in treburile voastre si in toate astea dar am si eu o intrebare: parca ai mai zis de vreo 2 ori ca nu te mai bagi aici si ca nu mai postezi ca e cum e forumu asta, de ce tot zici mereu ca nu mai intrii si apoi iara intrii si iara zici ca nu mai intrii si tot asa? Sunt doar curios :D

postam doar cand anuntam ceva, moto thursday sau ceva video sau poze, nu mai am comentat si nu m-am bagat in treaba nimanui, dar vad ca multi se baga in treaba mea ( noastra ) si acum sunt si cu capsa pusa. SI NU UITA CA MULTI AU SPUS CA NU MAI POSTEAZA SI TOT AU POSTAT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce plm va luati toti de mine? nu eu am hotarat treaba asta asa ca mai lasati-ma impace, cum se ia o hotatrare gata eu sunt de vina, si in fond si la urma urmei eu am facut forumul si siteul pe banii mei. cand a fost vorba sa dati un 10 20 lei toti ati strambat din gura. cand am vorbit sa facem ceva multi ati dat inapoi, acuma veniti cu acuzatii si reprosuri. EU AICI AM TERMINAT

ah, scuza-ma

daca o sa te uiti in DEX ai sa vezi ca ideea de forum se bazeaza pe discutii libere

ori, daca voi excludeti membrii pe criterii obscure, veti ramane o enclava

tot nu reusesc sa inteleg care e legatura intre forumul TAU si excluderea fara explicatii (nu numai a mea, si a altor membri)

mai ales ca eu nu folosesc sintagme de genul "plm", nu fac parte din vreun club "dusman", si poate ca experienta mea de 27 ani pe motocicleta v-ar putea fi de folos

intreaba membrul Kato despre discutia avuta in Flex, asta iarna, cu niste baieti dintr-un club, si poate o sa intelegi ca implicarea mea nu a fost doar simbolica

 

nu te impaci foarte bine cu etica, ai facut unele chestii care nu erau tocmai OK, dar te-am lasat in pace, pentru ca e forumul TAU

si totusi, daca e forumul TAU, de ce iau ALTII deciziile?

daca ai facut un forum, ar fi trebuit sa gandesti o structura, o linie de dezvoltare pe care sa o impui

 

pe de o parte doriti sa atrageti membri in club, pe de alta parte va autoizolati, va ermetizati

succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...