Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

nu in bara de meniu mah....in pagina web, sub unde scrie New topic ai buton de Options,deschide-l si akolo selecteaza Standard(i chiar penultimul de jos)...

ooooo so trezit domu CuCun :kick: ;) data viitoare duci u de baut :P da ma asai cum zice omu ,

DAI PE IMAGINE SI VEZI UNDE :disappointed: post-47525-1246207019_thumb.jpg

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si dumneata ce facusi domne sa fie k inainte? Nu te supara k te intreb..:kick:

io ma intalni cu mr.jacky daniel si o facuram lata azi noapte...ai pierdut lucrari mari k n-ai putut fi cu noi azi noapte...bronzare usoara mai roziii mai... :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu in bara de meniu mah....in pagina web, sub unde scrie New topic ai buton de Options,deschide-l si akolo selecteaza Standard(i chiar penultimul de jos)...

Asa mah , explica-i la nepriceput :kick:

 

Mersi fain ! Se vede bine acuma :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io ma intalni cu mr.jacky daniel si o facuram lata azi noapte...ai pierdut lucrari mari k n-ai putut fi cu noi azi noapte...bronzare usoara mai roziii mai... :disappointed:

 

Nu am avut cum frate k sti k as fi venit :| sincer imi pare rau, d vreo 2 ani am facut sa fie bine si sa nu ajung :| da ii dam noi pe p.... cand ma intorc :kick: >;) aveti grija d voi ca eu toata ziua stau cu burta la soare si ma plictiseÂşc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am avut cum frate k sti k as fi venit :| sincer imi pare rau, d vreo 2 ani am facut sa fie bine si sa nu ajung :| da ii dam noi pe p.... cand ma intorc :kick: >;) aveti grija d voi ca eu toata ziua stau cu burta la soare si ma plictiseÂşc.

Ma trebuia sa vii ca impartzeam Jack-ul la mai multi asa si nu se facea Ovi asa mut, asa magaru cum o avzut sticla cred ca era dispus sa imi sparga topcase-ul sa o ia, nehalitu :disappointed:

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io ma intalni cu mr.jacky daniel si o facuram lata azi noapte...ai pierdut lucrari mari k n-ai putut fi cu noi azi noapte...bronzare usoara mai roziii mai... :disappointed:

pitbullll!!! ai fost lemn bah...oricum...da sa te speli!!! :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pitbullll!!! ai fost lemn bah...oricum...da sa te speli!!! :disappointed:

 

Tu unde disparusi mah,dupa 1?Am vazut eu bine luminitele alea de dadeau impresia ca-s martienii...te-ai intalnit cu ei cumva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu unde disparusi mah,dupa 1?Am vazut eu bine luminitele alea de dadeau impresia ca-s martienii...te-ai intalnit cu ei cumva?

m-or rapit Ielele... :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi in jurul orei 17 pe strada Preparandiei ( Linia l'u 2 ) in apropiere de Alfa o tanara cam pana in 25 ani cu un Moto negru, nu am apucat sa vad ce marca, a facut contact cu asfaltul cred ca a pus frana prea brusca ca ia fugit roata din fata, bine ca nu a patit nimic ca s-a ridicat repede ( avea casca si echipament ). :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai ma ca ma incurcasi io am calculat tata cai preparandiei :D de la soare se trage

 

Stai ca ma incurcasi,io am calculat tata ca-i Preparandiei,de la soare se trage! ......................... Cam asa se scrie,chiar daca scrii cu accent de regionalist,macar scrie corect,aici nu-i h5!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai ca ma incurcasi,io am calculat tata ca-i Preparandiei,de la soare se trage! ......................... Cam asa se scrie,chiar daca scrii cu accent de regionalist,macar scrie corect,aici nu-i h5.

ba iara te bagi si tu in seama ? tatzi numa sa corectati pa altu da la voi nu va uitati , imd imi bag p..a in el forum, nu mai poti vb nimic sau sa pui ceva ca imd sare unu si altu cu corectatu in loc sa se vorbeasca despre subiect toata lumea deviaza de la subiect , si pe alte topicuri numa destepti vad care corecteaza unu pe altu, vai si amar ce se alege si de comuninatea asta. SI NUI H5 ca e Hi5

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toti va credeti aici Dumnezeu,cum defapt se crede oricine in meseria lui, la spitale doctorii se cred dumnezeu, soferii se cred dumnezeu,motociclistii Dumnezeu, in Romania toti se cred Dumnezeu, orice zice omu, orice face, numa sa-l corectati stiti, prima data uitati-va la voi dupaia corectati pe altu,dimineata cand va treziti uitati-va in oglinda si ganditi-va, mai oare chiar asa de perfect sunt?. sau ce? credeti ca toti oamenii care scriu cuvinte de gen akm,cacao,lol si alte genuri de cuvinte prescurtate sau cum or fi ele nu stie sa scrie? Dragi motociclisti cum va declarati voi, credeti ca daca aveti carnet de moto de 20 ani sau aveti experienta in ale motoarelor, credeti ca voi ati inventat scrisul? sau credeti ca eu in 12 ani de scoala nu am invatat sa scriu? asa scriu eu pe net nu imi place sa pun liniute si sa scriu asa ca la CV. HAIDETI NU IMI CORECTATI SI POSTUL ASTA? nu cumva am gresit undeva??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi in loc sa dati atentie la ce am scris despre fata aia ca a cazut voi ma corectati pe mine la scris, da nu ati fi zis BINE CA A SCAPAT FATA sau sa discutati despre ce am postat . TRAIM IN ROMANIA !!! si cica forum de motociclisti. halal forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi in loc sa dati atentie la ce am scris despre fata aia ca a cazut voi ma corectati pe mine la scris, da nu ati fi zis BINE CA A SCAPAT FATA sau sa discutati despre ce am postat . TRAIM IN ROMANIA !!! si cica forum de motociclisti. halal forum

 

 

Forumul este ok . Cei care mai postam suntem cateodata deampooolea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi in loc sa dati atentie la ce am scris despre fata aia ca a cazut voi ma corectati pe mine la scris, da nu ati fi zis BINE CA A SCAPAT FATA sau sa discutati despre ce am postat . TRAIM IN ROMANIA !!! si cica forum de motociclisti. halal forum

Topicul se numeÂşte "Mesaje(vorbe)discuții", respectiv este topicul "despre orice"

Chestia cu fata aceea era mai potrivită pe topicul despre accidente, dar asta nu e o problemă, cel puțin nu pentru mine :D

ÂŞi nu te enerva când te corectează cineva, să Âştii că există o maximă care spune cam aÂşa: "de la orice prost poți învăța ceva"

 

P.S. Acesta chiar este forum de, cu Âşi pentru motocicliÂşti, ceea ce îți doresc să devii Âşi tu cât mai repede

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...