Sari la conținut

Tg Neamt


ktalinn
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 753
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

asta e , eu nu catig ca tine 2 mil in cateva ore :crack: si spre surprinderea ta nu mai ies cu motoru ca e frig, ies cu masina si iau si laptopul la mine sa-mi bat p de tine in timp ce ma plimb cu 40/h :blbl:

hai date ma uzy ma, 40....... vezi sa nu te prinda iar radaru:))

 

cat de castiguri, unii castiga mai mult altii mai putin asta fiecare dupa cat il duce mintea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

cat de castiguri, unii castiga mai mult altii mai putin asta fiecare dupa cat il duce mintea.

:lol: :lol: hai ca ai fost tare aici.... ma, nu regreti ca ai spus asta? :crack: te cunosc atatia , da-o'ncolo de treaba :crack:

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: :lol: hai ca ai fost tare aici.... ma, nu regreti ca ai spus asta? :crack: te cunosc atatia , da-o'ncolo de treaba :crack:

te tii tare, nu vrei sa ramai in urma cu postarile. :crack: gasesti tu o varianta unde sa aduni.

 

dar asta dupa ce ti-ai dat seama ca la FUN nu se poteaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

26-10-2011 ''Magazia'' ride :crack:

au asfaltat prin padure, covor, e superb pacat ca erau in jur de 2 grade si nu am putut face altceva decat sa....inghetam. oricum am simtit din plin plimbarea, frigul, ceaiul, toate s-au legat intre ele :D

post-35648-0-38169500-1319695819_thumb.jpg

post-35648-0-03467100-1319695833_thumb.jpg

post-35648-0-18057200-1319695842_thumb.jpg

post-35648-0-53806000-1319695855_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

26-10-2011 ''Magazia'' ride :crack:

au asfaltat prin padure, covor, e superb pacat ca erau in jur de 2 grade si nu am putut face altceva decat sa....inghetam. oricum am simtit din plin plimbarea, frigul, ceaiul, toate s-au legat intre ele :D

 

 

pacat ca in timpul in care voi faceati poze eu va cautam mai in colo de cracaoani :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut un Ducati rosu azi, baga ture, o fi ??....:laugh:

 

 

" DRIVE FAST, BUT DRIVE SAFE! "

mda, eu is, ma duceam la piatra, si la dentist.

 

 

:D o fi....un ducati rosu, cu alt motor .

yap abia ce l-am scos din service de la bucuresti si intradevar i-am pus motor de 916 pe ea ca vreau sa il dau si sa imi iau 999 cel mai probabil. sau 848 ori 1098. dar 848 are ambreiaju in ulei si nu imi place(desi cu 1000si ceva de coco se poate pune unu uscat) iar 1098 are ambreiaju uscat dar mii frica oleaca de caluti cam multi. dar iarasi ar fi varianta cu Power Commander s-o setezi mai soft. dar deja intru in "laboratoru Ducati"

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, eu is, ma duceam la piatra, si la dentist.

 

 

 

yap abia ce l-am scos din service de la bucuresti si intradevar i-am pus motor de 916 pe ea ca vreau sa il dau si sa imi iau 999 cel mai probabil. sau 848 ori 1098. dar 848 are ambreiaju in ulei si nu imi place(desi cu 1000si ceva de coco se poate pune unu uscat) iar 1098 are ambreiaju uscat dar mii frica oleaca de caluti cam multi. dar iarasi ar fi varianta cu Power Commander s-o setezi mai soft. dar deja intru in "laboratoru Ducati"

 

Ce iti face lantul ??? :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa-i moshnegutzule? ti s-a rupt lantul in mers si ai mai mers vreo 2 kilometri din intertie fara sa iti dai seama, ci doar te intrebai de ce nu mai trage motoru? :lol: :lol:

no, povesteste tu cum stii mai bine :laugh:

oricum e funny rau patania :crack: (ma refer la faptul ca ai mers o bucata buna fara sa-ti dai seama ce ti s-a intamplat)

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la podu iloaiei am luat zapada in fata :crack: si nu stiam ce e.

te-ai infipt intr-un morman de zapada? ti'au cazut cativa fulgi pe casca? ti'a dat vreun copil de pe margine headshot cu un bulgare de zapada sau ce ca nu prea inteleg cum vine asta.... :huh:

o fi fost vata pe batz :scratch:

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa-i moshnegutzule? ti s-a rupt lantul in mers si ai mai mers vreo 2 kilometri din intertie fara sa iti dai seama, ci doar te intrebai de ce nu mai trage motoru? :lol: :lol:

no, povesteste tu cum stii mai bine :laugh:

oricum e funny rau patania :crack: (ma refer la faptul ca ai mers o bucata buna fara sa-ti dai seama ce ti s-a intamplat)

stii tu ce stii dar nu stii tot si mai nimic.

 

dupa podu iloaiei spre iasi, ma tineam de un Saab sa il pot face. omu imi tinea fata pe banda 2 si nu vroia sa se dea pe banda 1 ca era trafic. tot ma chinuiam sa caut pozitia perfecta si Safe sa il fac. iau curba la dreapta usor peste 140 amandoi, apoi urmeaza linia dreapta si il vad ca urca usor spre 190 iar de acolo prind intrun final liber sa il fac. eram intra 4 spre capat iar in dreptu lui ii dau a 5a si mana in gaz (200 sau mai bine)cand vad ca numai trage motoru. initial am zis ca e cutia, apoi am zis ca iar am bulit motoru. trag pe dreapta, si aud motoru mergand. ma dau jos si ma uit la motor si constat ca vad lipsa lantului. ma uit inapoi nu vad nimic. doar curba la vreo 1,5 km. m-am intors la talpa inapoi mai bine de 1km sa il gasesc iar apoi am mai asteptat vreo 3 ore pana am plecat.

 

acuma imi aduc aminte de un prieten din iasi care radea de mine:

 

iti cade o roata.......pana mea ai ducati...... iti sare lantu la 200.......pana mea ai ducati...... iti crapa motoru...... pana mea ai ducati.....

 

te-ai infipt intr-un morman de zapada? ti'au cazut cativa fulgi pe casca? ti'a dat vreun copil de pe margine headshot cu un bulgare de zapada sau ce ca nu prea inteleg cum vine asta....

o fi fost vata pe batz :scratch:

prima data am zis ca e rumegus, dar cand am vazut si a doua oara am realizat ca nu e rumegus.

 

pana acasa mi-au digerat degetele.

 

zapada era doar ceva pierdut nu ninsoare. si asfaltul se vedea ca luceste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

we mosnegutule la cati bani ai tat pe motoreta aia sa o cumperi si la cati bani ai mai dat sa o repari mai bn ii strangeai pe toti si iti cumparai si tu o motocicleta :yousuck:

la fel am zis si eu.

 

da strang alocatia pana in primavara, cred ca ii dau cecu lu mama sa mi-l tina, si atunci imi iau o motocicleta.

 

e bine asa?

 

ce zici sa imi stang si din banii de pachet?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ ruffrider Vii si tu? :friends: Prezenti deocamdata eu cu doamna mea, Mihail, Enache , Mortu , si cu siguranta vor mai fi si altii.

 

 

pe vineri seara ajung si yo pe plaiurile mioritice si ar fi pacat sa ratez o petrecere petrecere intre motociclisti :motosmiley: :bier:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am invitatii pt toti soimii.se anunta o fasole cu ciolan si un spritz din partea casei si oameni de omenie ca si gazde.azi vi le inmanez! :cheers: :friends:

 

vreau si eu invitatie:)

Editat de ninjakat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prieteni, eu m-am retras din concurs, insa un bun amic de-al meu e pe locul 2 acum. Hai sa il ajutam sa castige chopperul de la Rock FM !

 

Dati un vot aici pentru un motorist adevarat: http://www.rockfm.ro/iaviatadecoarne/1449/Sologiuc-Teodor-Gheorghe.html

 

Daca aveti mai multe adrese de mail, le puteti folosi pentru a vota !

 

Multam' !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...