Sari la conținut

Poze Cu Simpson


carstoc
 Share

Postări Recomandate

Prenumele motocicletei nu e "Bart" , deci SIMSON

Pentru poze, apeleaza cu incredere la amicul " Googule" :10:

 

ma gandeam eu ;). a cazut cu ea prin 90 ... si la crizele lu' mama a vandut-o la primu care a intrebat de ea pe catzi bani avea ala in buzunar :finger: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze cu simsonul meu intreg n-o sa am in prezent.... :finger: , dar va dau ceva din bucatile din el ,

IN timp ce-l puneam pe picioare(de la A la Z)

O sa fie gata cam intr-o luna, poate si mai iute daca m-ajuta Kerosen cu ceva chestii..

Fuck nu stiu de ce nu merg celelalte poze....

post-7368-1139402084_thumb.jpg

Editat de axi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze cu simsonul meu intreg n-o sa am in prezent.... ;) , dar va dau ceva din bucatile din el ,

IN timp ce-l puneam pe picioare(de la A la Z)

O sa fie gata cam intr-o luna, poate si mai iute daca m-ajuta Kerosen cu ceva chestii..

Fuck nu stiu de ce nu merg celelalte poze....

mai baga poze, apropo asta e out of focus. apasa pe butonu ala cu floricica de la camera cand faci de aproape :finger: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot vrei poze cu Samsoane uitel si pe al meu ;) :10: :finger:

Foarte frumos!!!

Felicitari!!

Editat de axi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine are poze cu simpsonuri va rog sa postatzi aici. Al' batran a avut un simpson de 250 cc (mai mult nu stiu) . Stiu ca avea shea individuala pt. motociclist si pasager(aratau ca alae de bicicleta). Avetzi idee ce model era ?

cam tirziu,dar ...inainte si dupa...e de vinzare

post-8431-1140187289_thumb.jpg

post-8431-1140187334_thumb.jpg

post-8431-1140187368_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

flexi720609 de unde ai facut rost de telescoapele alea superbe si cat ai dat pe ele , am mare nevoie de un set de telescoape . Mersi :yikes: ( e superba motocicleta, frumos modificata maiales sa-ua )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

flexi720609 de unde ai facut rost de telescoapele alea superbe si cat ai dat pe ele , am mare nevoie de un set de telescoape . Mersi :cheers: ( e superba motocicleta, frumos modificata maiales sa-ua )

Telescoapele sunt originale

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

flexi720609 de unde ai facut rost de telescoapele alea superbe si cat ai dat pe ele , am mare nevoie de un set de telescoape . Mersi :cheers: ( e superba motocicleta, frumos modificata maiales sa-ua )

telescoapele sunt cele originale(mersi de compliment),arcurile vopsite,aparatorile taiate :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam tirziu,dar ...inainte si dupa...e de vinzare

 

wow. frumoasa metamorfoza :D

 

saua ai facut'o tu sau ai luat'o de la un cruiser? in cazul in care ai fabricat'o tu ai nishte sfaturi? materiale, dimensiuni...

 

nu a sarit vopseaua de pe arcuri? (ma gandesc ca au si ele o cursa si se mishca)

 

:cheers:

 

Later edit: si poze cu "simsoane" restaurate - propietar DANCIU GEORGE, membru retromobil club, postate initzial aici: http://www.retromobil.ro/galerie_foto/veh_rcr/veh_rcr.html

 

post-5125-1141307041_thumb.jpgpost-5125-1141307053_thumb.jpg

post-5125-1141307061_thumb.jpgpost-5125-1141307067_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...