Sari la conținut

Cine Are Motor Si De Care


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 735
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Esti membra? :hug: Si...aaaaa...esti transexual?or what?de ce scrie la tine membru?membru de partid or what?:what:)

 

da dragule, tin sa te anunt ca sunt membra si nu membru....si te rog sa-i intrebi pe admini de ce nu schimba U in A ..... ca yo din februarie tot ma rog de ei....

apropo, ti-am vazut torpiluta la ghioroc.....dar pe tine nu te cunosc....

 

 

sa te prezinti la florarie sa facem onorurile

 

 

:what: ms! o sa-mi fac prezentarea, doar sa-mi ziceti cand va gasesc acolo, ca nu ma plimb foarte mult in zona aia!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:hug: ,;.;,,&^)#@^)$...cum mai vazut la Ghioroc?pe ce motor ai fost?ca nu mi se pare sa fi vazut un CBR argintiu...numa Rosu...in fine...eu is Alex...imi pare bine :what: poate ne-om mai intalni pe undeva...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:hug: ,;.;,,&^)#@^)$...cum mai vazut la Ghioroc?pe ce motor ai fost?ca nu mi se pare sa fi vazut un CBR argintiu...numa Rosu...in fine...eu is Alex...imi pare bine :what: poate ne-om mai intalni pe undeva...

 

da n-am zis c-am mers cu cbr-ul meu....am mers cu nicu, dak il stii....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da dragule, tin sa te anunt ca sunt membra si nu membru....si te rog sa-i intrebi pe admini de ce nu schimba U in A ..... ca yo din februarie tot ma rog de ei....

apropo, ti-am vazut torpiluta la ghioroc.....dar pe tine nu te cunosc....

:what: ms! o sa-mi fac prezentarea, doar sa-mi ziceti cand va gasesc acolo, ca nu ma plimb foarte mult in zona aia!!!!

 

 

Bine ai venit intro asa zisa lume a barbatilor Andrea......sa te bucuri de motor si de drumetii fara incidente.... :what:

 

 

p.s. nu lua in seama toate rautatile care ti se spun aici, credema ca sunt printre cei mai vechi membrii de aici si din experienta iti spun ca doar doua sau trei persoane merita sa le bagi in seama din cate posteaza aici pe regionala Arad...... :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:hug: ms! o sa-mi fac prezentarea, doar sa-mi ziceti cand va gasesc acolo, ca nu ma plimb foarte mult in zona aia!!!!

 

 

de obicei dimineata la cafea....

la amiaza la pranz...

... seara la cinemateca

si noaptea la chefuri

 

ce F ti-e cebereu' ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit intro asa zisa lume a barbatilor Andrea......sa te bucuri de motor si de drumetii fara incidente.... :what:

p.s. nu lua in seama toate rautatile care ti se spun aici, credema ca sunt printre cei mai vechi membrii de aici si din experienta iti spun ca doar doua sau trei persoane merita sa le bagi in seama din cate posteaza aici pe regionala Arad...... :hug:

 

interesant .... <cuvant urat> <cuvant urat> <cuvant urat> <cuvant urat> <cuvant urat> <cuvant urat> <cuvant urat> ma intelegi ?

 

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit intro asa zisa lume a barbatilor Andrea......sa te bucuri de motor si de drumetii fara incidente.... :what:

p.s. nu lua in seama toate rautatile care ti se spun aici, credema ca sunt printre cei mai vechi membrii de aici si din experienta iti spun ca doar doua sau trei persoane merita sa le bagi in seama din cate posteaza aici pe regionala Arad...... :hug:

 

MS mult Kalista! :what:

si MS la toti, pt primire!!!!! :D :sick: :eek:

pana acum mare rautate n-a fost, asa ca nu-i cazul....inca....si sper sa nu fie nici de acum incolo.

deocamdata incerc sa ma prezint, sa ma mai cunoasca lumea,si ideal ar fi sa ma inteleg bine cu cat mai multi....dar oricum merci mult pt sfat!!!!!

 

 

de obicei dimineata la cafea....

la amiaza la pranz...

... seara la cinemateca

si noaptea la chefuri

 

ce F ti-e cebereu' ?

 

:eek: de cate ori am trecut pe acolo (nu de foarte multe ori)...niciodata n-am vazut nici un motor pe acolo....strange!

 

da, cebereu meu ii F....F4i

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

interesant .... <cuvant urat> <cuvant urat> <cuvant urat> <cuvant urat> <cuvant urat> <cuvant urat> <cuvant urat> ma intelegi ?

 

:what:

 

 

Uite exact despre asta vorbeam.......sper ca nu trebuie sa iti amintesc ishmael ca topicul cu bancuri e in alta parte.... :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kalista...noi nu suntem rautaciosi...cel putin eu...doar vrem sa o cunoastem...pe mine personal sa vad o tipa pe motor ma uit dupa ea cu ochi beliti,nu de rautate ci de curiozitate...drum uscat fetelor si sa ne intalnim sa va cunoastem si noi...schimbam o cana de benzol si o vorba...:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: Salutare Andrea :D

 

Bine ai venit pintre noi :ok: .. eu cred ca nu trebuie sa te iei dupa criticile unora sau altora :ok: .. (deobicei hotului de hot e frica :eek: ) .. mai bine cunoastei tu personal pe toti si fati o parere :ok: .. "ca de barfe e plin podu " :P .. te asteptam la "florarie" :what: .. Andrei Saguna nr. 97 restaurantul "CLASIC" .. :eek:

 

:hug:

 

bine v-am gasit, va :D pe toti! si inca o data ms de primire!!!!!! nu ma iau dupa criticile altora....de obiciei ascult parerile tuturor, dar fac ceea ce cred eu ca e mai bine!!!!!

am sa trec pe la florarie.... :D dar sa fiti si voi....cam cand mergeti? as vrea sa va cunosc si sa va :) pe toti personal nu numai pe forum :sick:

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:eek: :eek:

:D Ciao la toti :sick:

Let me introduce me.... numele meu este Andrea, am 21 de ani, sunt din Arad, studenta :hug:

motocicleta: cea din poze....

ce sa va mai zic? intrebati.... :D

 

BINE AI VENIT :what: Sa-ti arda farul,.si sa ai asfalt uscat,..in rest ,.invarte roata de cate ori ai ocazia,.fii tu insuti,..si nu accepta mizerii,..BAFTA :what: :ok:

Editat de spawn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu specifici de care, iti arat buxile mele :what:

 

Nick61, incearca si tu sa defilezi cu ceva fustita scurta scurta, machiat, fardat, pe tocuri....si s-ar putea sa ai noroc :what: (dak tot vrei sa-ti arati bucile) :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu specifici de care, iti arat buxile mele :eek:

...daca ai veni vreodata pe acolo ,ai stii la ce ma refer!!...dar asa,nevazindu-te pe acolo nu ma mir ca nu stii la ce ma refer!!...asta e,nu fii trist poate ai sa-ti faci si tu curaj sa vii la terasa si vei da note pt defilarea bucilor de pe centru!! :sick:

 

 

..@ all!!...

...aseara andreea de periculoasa ce era nici macar nu a vrut sa stea de vorba cu noi!! :what: ...erau 3 motoare oprite acolo si o masa plina de motoristi si dupa o privire scurta pe sub sprincene a intors capul in directia opusa si dusa a fost....

.... :D ...rusinicaaaa... :hug: nu asa se face!!!...

...nu cred ca poti avea vreo scuza pt gestul facut aseara!!... :what:....daca crezi ca te punem si pe tine sa dai note la gagici...te inseli!...asta e o chestiune strict legata de purtatorii de hondrobele,asa ca poti opri linistita!...pt ca esti motorista tie nu-ti dam note!!.. :eek: ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ca te-a vazut doar pe tine ca erai pe primul rand si obscurai vizibilitatea celorlalti meseni

 

din poza reiese ca motorul e cam bandajat in fatza .. poate are vreo legatura cu plecarea ei

Editat de higheaven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nick61, incearca si tu sa defilezi cu ceva fustita scurta scurta, machiat, fardat, pe tocuri....si s-ar putea sa ai noroc :what: (dak tot vrei sa-ti arati bucile) :hug:

nu arat nimic la nimeni ca se goleste tot Centrul

De varstnici :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...