Sari la conținut

intrunire moto ,Independent Eagles editia III


zoliart
 Share

Postări Recomandate

pa 22-24 ,va fi organizat langa Odorhei,la Baile Homorod- Moto Party din partea clubului INDEPENDENT EAGLES, editia III. !!!!!

 

sint invitati trupe de rock,straine si din tara...

 

Despre conditiile de cazare....e super ok,cine-i nu place in cort ,este o pensiune , cu tarife 25 ron/ persoane/zi

 

alte detalii ,la nr de tel. 0742001823

 

ramine sa veniti ,sa fecti o plimbare ,macar cei din zona

post-7975-1242296757_thumb.jpg

Editat de zoliart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vin,pentru ca nu inteleg nimic.Misto afishul,totul in maghiara?e intrunire la budapesta sau cum?inteleg ca sunteti destui de multi maghiari prin zona,dar macar asa de respect..putea sa fie totusi si in limba tarii in care va aflati.Daca nu,presupun ca e intrunire doar pt unguri.Distrati-va "fratilor"!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vin,pentru ca nu inteleg nimic.Misto afishul,totul in maghiara?e intrunire la budapesta sau cum?inteleg ca sunteti destui de multi maghiari prin zona,dar macar asa de respect..putea sa fie totusi si in limba tarii in care va aflati.Daca nu,presupun ca e intrunire doar pt unguri.Distrati-va "fratilor"!

.Imi pare rau ,daca gadesti asa...Ca exeplu ,data trecuta a venit un membru din SeeWolfs,din Constanta,si poti sa dai seama ..Si fir..ar sa fie? a promos ca o duce toate gasca ,data viitoare,adica acum.Si avea 500 km ,nu 160km ,ca tine..Era uimit ,ce a vazut aici ..dar .....treaba ta.

Sa stii ca poti sa stai de vorba cu oricine...aici nu e vorba de nationalism....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.Imi pare rau ,daca gadesti asa...Ca exeplu ,data trecuta a venit un membru din SeeWolfs,din Constanta,si poti sa dai seama ..Si fir..ar sa fie? a promos ca o duce toate gasca ,data viitoare,adica acum.Si avea 500 km ,nu 160km ,ca tine..Era uimit ,ce a vazut aici ..dar .....treaba ta.

Sa stii ca poti sa stai de vorba cu oricine...aici nu e vorba de nationalism....

Cine a fost macar o singura data la o intrunire facuta de fratii maghiari, stie ca merita sa se duca si a doua oara! Motivul principal ar fi ATMOSFERA, una care nici pe departe nu exista la vreo intrunire facuta de romanasii nostri! Lasati prostiile nationaliste si dati fuguta acolo sa va vindecati de prejudecati si conditionari neconforme cu realitatea! Ps Si NU, nu sunt ungur.., daca la asta v-ati gandit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pur si simplu nu participa, ca nu nu te obliga nimeni. Simteai nevoia sa dai lectii, sa faci parada? Camaraderia si spiritul moto iti zic ceva, nationalistule? Sunt convins ca daca esti in stare sa treci peste prejudecati, gasesti cine sa te ajute sa treci peste bariera asta. M-as oferi sa iti traduc afisul, dar ma tem ca tu de fapt ai vrut sa carcotesti doar.

Editat de f_zoltan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pur si simplu nu participa, ca nu nu te obliga nimeni. Simteai nevoia sa dai lectii, sa faci parada? Camaraderia si spiritul moto iti zic ceva, nationalistule? Sunt convins ca daca esti in stare sa treci peste prejudecati, gasesti cine sa te ajute sa treci peste bariera asta. M-as oferi sa iti traduc afisul, dar ma tem ca tu de fapt ai vrut sa carcotesti doar.
Lasa-l omule, ca atat il duce capul. In secolul 21 ne mai lasam manipulati de temiri cine. Sa nu lasam dusmania asta de secole sa patrunda si aici. Fara suparare totusi, o traducere nu strica. Distractie placuta.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-l omule, ca atat il duce capul. In secolul 21 ne mai lasam manipulati de temiri cine. Sa nu lasam dusmania asta de secole sa patrunda si aici. Fara suparare totusi, o traducere nu strica. Distractie placuta.

 

....da ai dreptate in legatura cu traducere...hai ca fec eu acum

 

VINERI 22

17.00 parada si pormnire spre locatie, din centrul orasului Odorhei ,piata Marton Aron

19.00 Concert - DEEPHEAVEN (Ro)

21.00 Concert - FIT OF MADNERSS (Ro)

23.00 Concert - AQUINCUM(Hu)

01.00 Distractie pana dimineata

 

Sambata 23

 

13.00 CONCURSURI

15.00 Masa gratuita

21.00 Concert - MENYDĂRGĂS(Ro)

23.00 Concert - KOPOR SHOW (Ro)

Distractie pana dimineata

 

Duminica 24

Plecare acasa si apa minerala gratis la fintine.... :P

 

 

 

 

cine nu vrea sa doarme in cort ,este posibilitati in pensiuni ,dar cu rezervare pe nr de tel. 0742001823 si tot pe nr asta puteti afla si alte detalii ...

Editat de zoliart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As fi dorit sa vin si eu dar...momentan bugetul si timpul nu-mi permite. Poate cu alta ocazie...Va doresc o vreme buna, cer senin. P.S. Am inteles ca voi acolo va intelegeti bine unii cu altii, ma bucura ca e asa si stiti sa va distrati. Sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr'adevar anul trecut ne'am facut planuri sa va facem o vizita la editia de anul acesta al evenimentului vostru, mai ales dupa ce am auzit numai cuvinte bune despre voi de la lupul care a fost prezent acolo.

Din pacate programul ni s'a modificat din cauza intrunirii noastre de la sfarsitul lunii Mai. Weekendul de dinaintea intrunirii, adica 22-24 Mai, vom avea intalnire cu toti partenerii fest'ului ca sa punem la punct ultimele detalii asa ca nu vom putea pleca nicaieri. Ne pare sincer rau dar vrem neaparat sa ne luam revansa in cursul acestui sezon.

 

Oricum ne-ar face o mare placere si onoare sa va avem printre noi pe 29-31 Mai la Mamaia!

 

Va uram mult noroc cu organizarea si vreme frumoasa!

RESPECT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr'adevar anul trecut ne'am facut planuri sa va facem o vizita la editia de anul acesta al evenimentului vostru, mai ales dupa ce am auzit numai cuvinte bune despre voi de la lupul care a fost prezent acolo.

Din pacate programul ni s'a modificat din cauza intrunirii noastre de la sfarsitul lunii Mai. Weekendul de dinaintea intrunirii, adica 22-24 Mai, vom avea intalnire cu toti partenerii fest'ului ca sa punem la punct ultimele detalii asa ca nu vom putea pleca nicaieri. Ne pare sincer rau dar vrem neaparat sa ne luam revansa in cursul acestui sezon.

 

Oricum ne-ar face o mare placere si onoare sa va avem printre noi pe 29-31 Mai la Mamaia!

 

Va uram mult noroc cu organizarea si vreme frumoasa!

RESPECT!

multumim pentru invitatie si facem tot posibilul sa fim prezenti la voi... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain, fain, nenea Zoli,......chiar vin in tara pe perioada asta, dar din pacate e timpul asa scurt si distanta TM- Odorhei destul de considerabila. Va doresc distractie placuta.

Andrei :P

( sa faceti poze si sa le puneti pe forum sa va vedem )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am spus asta pentru ca am ciuda pe toti ungurii din tara ca asa mi s-a pus mie,dar eu cel putin m-am enervat la culme si inca ma enervez cand in propria tara se scrie ceva numai in maghiara fara respect pentru numele tarii,Romania.Daca scria si in romana si in maghiara eram intradevar un idiot sa comentez aiurea...cum am spus si in celalat post sunt constient ca in acea zona sunt destui de multi maghiari care poate nu stiu romana(oare de ce ?) si din partea mea pe langa maghiara poate sa scrie si in chineza,vietnameza..atat timp cat e si in romaneste.Punct.Am terminat cu posturile pe acest topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.Imi pare rau ,daca gadesti asa...Ca exeplu ,data trecuta a venit un membru din SeeWolfs,din Constanta,si poti sa dai seama ..Si fir..ar sa fie? a promos ca o duce toate gasca ,data viitoare,adica acum.Si avea 500 km ,nu 160km ,ca tine..Era uimit ,ce a vazut aici ..dar .....treaba ta.

Sa stii ca poti sa stai de vorba cu oricine...aici nu e vorba de nationalism....

Lasa-l te rog inpace pe stef ca fura curent rau de tot..se sting becurile prin oras cand trece .....eu unul cred ca o sa fie super si cu inca un prieten sper sa reusim sa ajungem...macar o plimbare de o zi daca nu sa ramanem pete noapte....

 

Nu am spus asta pentru ca am ciuda pe toti ungurii din tara ca asa mi s-a pus mie,dar eu cel putin m-am enervat la culme si inca ma enervez cand in propria tara se scrie ceva numai in maghiara fara respect pentru numele tarii,Romania.Daca scria si in romana si in maghiara eram intradevar un idiot sa comentez aiurea...cum am spus si in celalat post sunt constient ca in acea zona sunt destui de multi maghiari care poate nu stiu romana(oare de ce ?) si din partea mea pe langa maghiara poate sa scrie si in chineza,vietnameza..atat timp cat e si in romaneste.Punct.Am terminat cu posturile pe acest topic.

Stef....ciocu mic si joc de glezne ca iar furi curent de se sting bcurile prin oras...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...