Sari la conținut

Se vinde un scooter Manet!


Postări Recomandate

Salutare! Stiu ca exista si sectiunea Vanzari, dar am zis ca e cel mai bine sa pun anuntul aici. In primul rand pentru a nu se pierde intre miile de anunturi de pe Bikeshop cu "sincronizez carburatoare...etc." (Ma scoate din pepeni anuntul asta!) si, in al doilea rand, pentru ca aici va fi apreciat la adevarata lui valoare.

Un profesor de sport de la liceul meu isi vinde scooterul Manet din anul 1962 pentru ca vrea sa-si ia BMW K si mai are nevoie de ceva bani. Scooterul functioneaza foarte bine si optic arata bine. Cel putin pe mine m-a surprins starea vopselei tinand cont vechimea. Daca e cineva interesat de el sa intrebe aici ce vrea sa mai stie despre scooter si o sa ii raspund eu la intrebari!

O zi buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Pretul este de 550 de euro. Sper sa pun si niste poze cat de curand!

Pai acu cind toata lumea vinde ieftin,dom profesor vrea sa se imbogateasca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai acu cind toata lumea vinde ieftin,dom profesor vrea sa se imbogateasca?

Pai gandeste-te si tu putin...domn' profesor o fi zis 300 de euro si omu care a postat nu trebuie sa scoata si el ceva?Asa se intampla cu intermediari.Oricum avand in vedere anul putem spune ca ii creste valoarea...dar doar pentru colectionari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai acu cind toata lumea vinde ieftin,dom profesor vrea sa se imbogateasca?

Salutare! Asa mi-a zis, asa iti spun! Nu impusca mesagerul! O zi buna!

 

Pai gandeste-te si tu putin...domn' profesor o fi zis 300 de euro si omu care a postat nu trebuie sa scoata si el ceva?Asa se intampla cu intermediari.Oricum avand in vedere anul putem spune ca ii creste valoarea...dar doar pentru colectionari

Nu toata lumea are un caracter asa infect...cum crezi tu sau... Eu nu ma aleg cu nimic din afacerea asta! Si sa stii ca ti-am citit posturile, deci stiu cu cine stau de vorba. Asa ca ciocu' mic si joc de glezne!

 

Captain, ai 3 zile sa dai toate detaliile despre scooter si sa postezi minim 2-3 poze. Altfel inchid threadul, pana ai de gand sa faci ce ti-am spus.

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai gandeste-te si tu putin...domn' profesor o fi zis 300 de euro si omu care a postat nu trebuie sa scoata si el ceva?Asa se intampla cu intermediari.Oricum avand in vedere anul putem spune ca ii creste valoarea...dar doar pentru colectionari

si sincer....chiar nu stiu dece te bagi in treburile omului ...e absolut problema lui ...in nici un caz a ta :) ...e un anunt de vanzare in nici un caz nu e un topic cu pareri despre pretul unui produs ....

Bafta!

 

PS:adauga si tu o poza cu marfa ca poate exista vre-un curios pe aici .

Editat de kta_bmxpunk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Asa mi-a zis, asa iti spun! Nu impusca mesagerul! O zi buna!

 

 

Nu toata lumea are un caracter asa infect...cum crezi tu sau... Eu nu ma aleg cu nimic din afacerea asta! Si sa stii ca ti-am citit posturile, deci stiu cu cine stau de vorba. Asa ca ciocu' mic si joc de glezne!

Warn pentru injurii. Daca mai ai de gand sa postezi asa ceva pe ariile de clasice si comuniste, ai suspend.

 

si sincer....chiar nu stiu dece te bagi in treburile omului ...e absolut problema lui ...in nici un caz a ta :) ...e un anunt de vanzare in nici un caz nu e un topic cu pareri despre pretul unui produs ....

Bafta!

 

PS:adauga si tu o poza cu marfa ca poate exista vre-un curios pe aici .

Forumurile aste sunt pline de moralisti.Sti si tu cum sta treaba cu am de vanzare gaseste-mi cumparator...o dau in atat daca mai vrei pune si tu ceva.Acum nu spun ca aici sigur asa se intampla...poate fi exceptia, dar chiar nu am spus-o cu rautate ci doar i-am dat explicatia celui care s-a mirat de pret.Bafta!

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt interesat!

Pune niste poze te rugam!

Salutare! Azi e banchetul celor de la a 12-a si nu stiu cat de curand pot sa fac rost de poze. Anuntul a fost facut de mine tocmai datorita faptului ca domnul profesor nu prea se descurca la atasarea pozelor si a zis ca-mi aduce la scoala niste poze, dar nu prea am mai dat pe la scoala! Asa ca va las aici numaruld e telefon si aflati direct de la sursa ce si cum, ramanand ca eu sa pun poze cand fac rost!

Vasile Georgian: 0722482588

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...