Sari la conținut

Choppere de 125 ? daca is intrati pe aici


Postări Recomandate

pff ce se intampla pe aici , numa pui de "vitezane" is aici ? choppere nimica ? hai sa vedem cati "chopperisti" cu ponei de 125 is pe aici si sa vedem si ponei :)

incep eu ca asa i frumos ... Aprilia Classic 125 cc , nu ma plang i ok pt traficul din oras viteza maxima 140 km/h i numa buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu man in bord are 160 km.h eu cel mai mult iam dat 140km/h eu zic ca i destul de bine pt un motor de 125 cu inbunatatiri , am avut un scuter yamaha bmk dar asta era prin 95 de 100 cc si mergea 150km/h :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu man in bord are 160 km.h eu cel mai mult iam dat 140km/h eu zic ca i destul de bine pt un motor de 125 cu inbunatatiri , am avut un scuter yamaha bmk dar asta era prin 95 de 100 cc si mergea 150km/h :D

yamaha MBK , tare as vrea sa vad un MBK de 100cc la 150km/h ...

cu referire la chopperica, banuiesc ca aveai vant din spate si vale nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Du-te d'le te-a bagat cineva in seama?

 

 

taci ca esti prost... si se vede!

 

face omul topic ca sa vada care mai au chopere si vi tu si te bagi ca musca in CU_R .... nu tzia cerut nimeni parerea iar titlul topicului nu era , cum vi se par choperele?

 

 

stai jos ai 2 , si data viitoare daca vi fara maicata ... te si exmatriculez!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

taci ca esti prost... si se vede!

 

face omul topic ca sa vada care mai au chopere si vi tu si te bagi ca musca in CU_R .... nu tzia cerut nimeni parerea iar titlul topicului nu era , cum vi se par choperele?

 

 

stai jos ai 2 , si data viitoare daca vi fara maicata ... te si exmatriculez!

1 SATAN PE MOBRA este topic special destinat vanzariilor, nu stiu dc ai deschis un topic as aaiurea , era bine si acolo , cine e intteresat cu adevarat isgur se uita.

2 faceti tot offtopicuri, si o sa luat warn...si o mica pauza :D..am avertizat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pff ce se intampla pe aici , numa pui de "vitezane" is aici ? choppere nimica ? hai sa vedem cati "chopperisti" cu ponei de 125 is pe aici si sa vedem si ponei :D

incep eu ca asa i frumos ... Aprilia Classic 125 cc , nu ma plang i ok pt traficul din oras viteza maxima 140 km/h i numa buna

 

na, ca mi-am pus si eu jucaria de 125

salutari :-)

post-11998-1244229944_thumb.jpg post-11998-1244230075_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urate cu draci chopperele astea :D

 

urat esti tu

 

1 SATAN PE MOBRA este topic special destinat vanzariilor, nu stiu dc ai deschis un topic as aaiurea , era bine si acolo , cine e intteresat cu adevarat isgur se uita.

2 faceti tot offtopicuri, si o sa luat warn...si o mica pauza :blink:..am avertizat

 

nu a deschis topicul pt a-si vinde mobra

reciteste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zvast!c , faza e ... ca oricat am incerca sa ne ascundem dupa deget, enduristii si baietzii cu choppere pleaca cam greu de printre noi, pe cand forjatorii ... cand isi cumpara motor "dăla care dă bine la pixde" isi cumpara un bilet "one way" spre ceruri! cand se imbarca nimeni nu stie... dar depinde de cat trage de gaz !

 

 

parere pesronala...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zvast!c , faza e ... ca oricat am incerca sa ne ascundem dupa deget, enduristii si baietzii cu choppere pleaca cam greu de printre noi, pe cand forjatorii ... cand isi cumpara motor "dăla care dă bine la pixde" isi cumpara un bilet "one way" spre ceruri! cand se imbarca nimeni nu stie... dar depinde de cat trage de gaz !

 

 

parere pesronala...

asta cred ca ai spus-o la 'oha...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta cred ca ai spus-o la 'oha...

lasai chivule in pace... e deja offtopic :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zvast!c , faza e ... ca oricat am incerca sa ne ascundem dupa deget, enduristii si baietzii cu choppere pleaca cam greu de printre noi, pe cand forjatorii ... cand isi cumpara motor "dăla care dă bine la pixde" isi cumpara un bilet "one way" spre ceruri! cand se imbarca nimeni nu stie... dar depinde de cat trage de gaz !

 

 

parere pesronala...

 

 

nu esti singurul care considera asta :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zvast!c , faza e ... ca oricat am incerca sa ne ascundem dupa deget, enduristii si baietzii cu choppere pleaca cam greu de printre noi, pe cand forjatorii ... cand isi cumpara motor "dăla care dă bine la pixde" isi cumpara un bilet "one way" spre ceruri! cand se imbarca nimeni nu stie... dar depinde de cat trage de gaz !

 

 

parere pesronala...

E foarte corect ce spui , dar pana la urma daca e sa mori poti sa mori si cu R1 si cu chopper si cu enduro , cateodata mai depinde si de tine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...