Sari la conținut

Vfr 750 Rc 36


Vizitator LeoVFR
 Share

Postări Recomandate

Vizitator LeoVFR

VFR-ul meu este din `95. Cu preturile te poti orienta la mobile.de. Motoarele in "V" sant eva mai scumpe decat cele in linie pt. ca sant f. durabile pe de o parte si pt. ca au mai multe piese componente pe de alta parte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator LeoVFR

Mai Carlos, in mod logic....la pretzul pe care-l obtzii tu de la vanzator adaugi taxele vamale :D si transportul....si tzi se face rau :lol: :lol: :lol:

In Ro. nu stiu daca exista vreunul din `95 sau mai tanar, si daca ese de vanzare. Daca ai intentzia serioasa sa-tzi iei un VFR, da un anuntz...logic nu? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata nu vreau sa imi iau nimic ptr ca de abia am inceput pe o Honda NSR 125, dar ptr viitor vreau sa imi formez o parere. Si ptr ca am auzit lucruri bune despre model si imi si place cum arata te-am intrebat despre pret. Multumesc oricum!

 

 

 

 

 

 

 

Peace!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator LeoVFR

woher kann ich so gut rumänisch sprechen?...pai ia sa ma gandesc...de la scoala generala....de la liceu....de la facultate...de la prieteni ( multzi au fost, putzini au ramas...in Ro. )... das reicht, oder?

 

Toate bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o vand, sa n-o vand.... :D  Daniel M., tu ce zici?  :P

Pai ce sa zic Leo, eu zic sa n-o vinzi. Doar daca vrei sa treci la ceva mai sport decat VFR-ul sau la modelul urmator. Dupa parerea mea ce-l mai reusit e cel de 800, penultimul.

Daca vrei sa treci la asta, nu mai sta pe ganduri, e super frumoasa motoreta iar in ceea ce priveste motorul, stim amandoi ca nu trebuie sa-ti faci probleme.

 

In tara nu este decat un VFR750, cel care are PH-75-VFR si e pe numele meu. Apropo daca il vedeti pe baiat (e de prin harghita parca) zice-ti sa vina sa facem actele ca altfel il dau furat in februarie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator LeoVFR

Ei Daniele M, intrebam si eu asa retoric...nici eu nu sant chiar hotarat...as vrea parca ceva de 1000 cc...gen Fazer, l-am testat si motorul e bestial...mai vedem

 

Toate bune !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • 6 months later...
Si talonul si cartea :huh: asa e cand esti baiat bun...

Ti-am promis ca rezolvam cu actele,numai ca n-am fost in tara, :wave: mii de scuze!!!! tel. 0744762622.ca nu stiu nr tau!

Editat de cbrxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut baieti!Am vandut bestia(cbr1100xx,era un motor bun,dar nu-mi permitea buzunarul ca mai fac si enduro,si mi-au trebuit bani pt drz400)si am ajuns sa-mi iau un vfr rc36,an 93',inmatriculat in 94,30mii km,carte service,toba Micron(suna excelent)adus proaspat de catre Motomobil( www.motomobil.ro,nu-s asa de ieftini dar merita sa-ti iei motor de la ei ca aduc numai motoare excelente,n-au probleme ascunse,si sunt foarte corecti!).Deja sunt vreo 10 bucati(dac.nu mai multi)Vfr in tara!Si afara sunt destul de scumpe,in fata de celelalte modele din categoria 750.In curand poze!!!

Editat de cbrxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...