Sari la conținut

Prima intalnire de amploare a posesorilor Honda Dominator - 2009!


Dominator72
 Share

Postări Recomandate

Pe scurt: a fost GENIAL!

 

Camparea ca si camparea, dar tura de superspeciala de sambata (86 km) putea fi facut in reclama la honda...nota 11 capritelor care au tinut onorabil desi am dat in ele un pic prea tare...:)

 

Revin cu poze mai incolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 491
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sa nu uit..puneti-l si voi pe "il_presario" in listele de contacte de pe yahoo messenger, o sa ne fie mai usor sa cetuim onlain;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu uit..puneti-l si voi pe "il_presario" in listele de contacte de pe yahoo messenger, o sa ne fie mai usor sa cetuim onlain;)

Cine-i tipu'? :laugh:

Bai nenea. Daca nu erau sfintite motoarele alea, oare ce pateau in we asta?

 

 

 

cam%20001.jpg

cam%20006.jpg

domi%20020.jpg

domi%20021.jpg

domi%20022.jpg

domi%20036.jpg

domi%20071.jpg Cici, REMEMBER? :D

domi%20135.jpg

Imagine(158).jpgSi ziceai ca te durea fundu?

domi%20111.jpg

 

Daca vreti poze cu motoarele, dati un semn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am cuvinte, a fost o experienta de neuitat, plina de aventura: noroi, soare, foc de tabara, ploi, tunete, bancuri, offroad, pana de cauciuc, peisaje de iti taia rasuflarea. Superb!!

Singura chestie, data viitoare tre ales un loc la fel de frumos dar cu semnal...Chit ca nu o sa mai am SLRul pana atunci tot vin :D

Pozele o sa le pun pe transfer.ro indata ce o sa am net acasa (muma lui de furnizor :laugh: ).... Abia astept filmuletele de la Enduristu dar abia saptamana viitoare.

 

Mi-a parut bine de cunostinta, am avut parte numai de oameni de nota 10!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Obositoare tura de sambata, dar minunati oamenii cu care am facut-o.

Va multumesc ca m-ati primit in randul vostru desi nu eram asa de bine stickerit ca enduristu'.

La cat mai multe ture va doresc. Si daca v-ati simtit bine la Sibiu mai haideti ca muntii nostri nu pleaca de aici.

Editat de vrajitoru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mere domnu'. am testat eu.

LA MINE NU. Nu vrea sa-l termine de copiat. (incercat de reo 4-5 ori, aceeasi eroare)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos cu dominatorii, locuri frumoase, oameni frumosi peste 30 la numar, motorete frumoase 27 numarate de mine, vreme "frumoasa" dar cum spunea cineva mai sus, macar nu ne-am prafuit :laugh:, bravo baieti, mi-a placut, felicitari si merci !

acum cateva poze, cele "artistice" sunt operele Ravenitzei :D

Editat de stifferu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

tura astora: nxr, dominator72, bogdanel cu suzuki ala rosu si enduristul cu nevasta, s-a prelungit astfel: duminica seara campare cu cortul la ocna sibiului. gratare, baie in lacuri sarate, stateam toti ca morsele ( super supe super- conditii f. bune, ieftin), ciorba de burta toti, de sub burta nu stiu ca io n-am gasit), beri etc. luni nenea io am plecat de dim pana la mine la tara sa -l ajut pe nea zugravu. acum va scriu si plec cu motorisca spalata inapoi la ocna la bai. apoi mergem spre sighisoara maine.

 

CIUS

 

poze va dau si io dar alta data ca n-am vreme acum :laugh:

 

stiffere sper ca ti-a placut apa de izvor din sticluta aia mica de ti-am pus la plecare

 

 

sa va mai zic ceva: abia ieri am fost la enduro adevarat cu xr-ul :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Obositoare tura de sambata, dar minunati oamenii cu care am facut-o.

Va multumesc ca m-ati primit in randul vostru desi nu eram asa de bine stickerit ca enduristu'.

La cat mai multe ture va doresc. Si daca v-ati simtit bine la Sibiu mai haideti ca muntii nostri nu pleaca de aici.

 

 

Salutare,

 

nu conteaza motorul, actibildele sau numarul; suntem toti motociclisti, asta conteaza.Sanatate si numai bine.

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiffere sper ca ti-a placut apa de izvor din sticluta aia mica de ti-am pus la plecare

 

 

ba baiatule, este apa vie din izvor de sanatate :laugh: , multzam fain sa traiesti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a facut placere sa va cunosc pe toti. Pentru mine a fost o iesire de neuitat. Am un singur regret, ca nu am participat si la endureala... dar promit ca la anul nu mai ratez!

 

pozele noastre

 

Eu nu pot sa deschid arhiva cu fotografii... apare ceva eroare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos cu dominatorii, locuri frumoase, oameni frumosi peste 30 la numar, motorete frumoase 27 numarate de mine, vreme "frumoasa" dar cum spunea cineva mai sus, macar nu ne-am prafuit :), bravo baieti, mi-a placut, felicitari si merci !

acum cateva poze, cele "artistice" sunt operele Ravenitzei :D

Pai da ca tie iti era prea lene sa folosesti minunatie de aparat! :laugh:

 

salutare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

tura astora: nxr, dominator72, bogdanel cu suzuki ala rosu si enduristul cu nevasta, s-a prelungit astfel: duminica seara campare cu cortul la ocna sibiului. gratare, baie in lacuri sarate, stateam toti ca morsele ( super supe super- conditii f. bune, ieftin), ciorba de burta toti, de sub burta nu stiu ca io n-am gasit), beri etc. luni nenea io am plecat de dim pana la mine la tara sa -l ajut pe nea zugravu. acum va scriu si plec cu motorisca spalata inapoi la ocna la bai. apoi mergem spre sighisoara maine.

 

CIUS

Multumim pentru faptul ca ai facut pe ghidul cu noi, chit ca eram noi disperati pe unde ne-ai bagat, sunt sigura ca va ramane o experienta minunata pentru toti!

 

 

Salutare,

nu conteaza motorul, actibildele sau numarul; suntem toti motociclisti, asta conteaza.Sanatate si numai bine.

:D

Tin sa zic ca inca mai salivez dupa o clatita de la balciul ala :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da ca tie iti era prea lene sa folosesti minunatie de aparat! :D

 

hm :laugh: cred ca am fost destul de ocupat cu numarul ridicat de pene :D

Editat de stifferu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...