Sari la conținut

Plimbare De Nevoie Bucureshti-buzau


Postări Recomandate

cu trebi prin buzau shi cum mi-e lene sa ma duc la gara la 6 dimineatza, iau LUDIXU!!! :D :baldy: :baldy:

 

iju nu are ipt shi asigurare :cheers:

 

 

cand ma intorc, pun shi poze :baldy:

 

@ipman ( ca urmare a discutziei de pe mess ): harta ca sa shtitzi pe unde o iau :P

 

shi cam pe unde sa ma cautatzi!!! :P

 

post-4148-1141596873_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul probabil ca e bun si curat, dar baga un oki pe www.weather.com ca sa iti treaca de plimbare cu Ludixu'! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beleaua e ca de azi se strica iar vremea. Asa ca mai gandeste-te o data inainte sa pleci. Dc nu, sa ne dai telefon dc Doamne fereste ramai pe undeva, ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marti e 07.03 :cheers:

 

DUpa cum te uiti pe geam si la meteo, vremea se nasparleste.

Ai microbuze rapide din 30 in 30 min de la Gara de E (Gara Obor) pana langa gara Buzau. Cam 100.000 ROL/drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DMW-ule stai pe k.ru tau cu ludixul....vremea e din ce in ce mai nasoala, maine maxima va fi la BV -2, ceea ce nu da bine nici pt buzau.

Ia un microbuz, ca altfel ajungi ca "Dumb & Dumber" pe scuter, daca ai vazut filmul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul e bun am venit noi azi-noapte cu un voshod si o dacie cu zidu si booboo de la galati pe acolo si era curat .Insa vremea se nasoleste.Iti recomand www.infofer.ro daca totusi nu ai chef iti urez drum bun :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D eram de mult timp pe drum cand am primit primu mesaj de raspuns!!! :baldy:

pt mielu ca a raspuns primu :cheers: :baldy:

 

drumu o fo ok!!! :baldy: cat s-a putut de ok!!! da vantul ala nenorocit care batea intr-una m-a ajutat sa invatz samba la dus shi cha-cha la intors!!!

shi cretinu de mine in loc sa-shi ia cizmele serioase, shi-a luat ciocatele, de i-au inghetzt picioarele!!!

 

in rest sa traiasca ares cu costumul lui de ploaie shi joe black cu manushile lui :P

 

 

cand ma intorc, pun shi poze :P

 

 

 

nu am avut ce poza!!! vreme nashpa shi daca ma dezbracam de costumu de ploaie sa scot aparatu, inghetzam :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca nu ai prins vreme ca aici... Ca dimineata era uscat si la 12 era deja strat de 5 cm de zapada pe drum. Bine ai ajuns acasa si nu mai fa d'astea, ca la voi la campie e si mai nasol, schimbarile sunt si mai bruste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo bah si io am stat in casa toata ziua nu puteau sa suni ca veneam cu tine.... asta este lasa ca ies mai tarliu...

 

 

mergeai cu 60 la ora 270 km??? :D :baldy: :baldy:

 

Bine ca nu ai prins vreme ca aici... Ca dimineata era uscat si la 12 era deja strat de 5 cm de zapada pe drum. Bine ai ajuns acasa si nu mai fa d'astea, ca la voi la campie e si mai nasol, schimbarile sunt si mai bruste.

 

daca incepea sa ninga, il lasam la buzau shi veneam cu trenu :cheers:

 

shi inainte sa plec am verificat cateva siteuri de meteo shi ma anuntzau ca o sa fie 8-10 grade azi :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...