Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

... in rest.. nu ajung seara la Hazard, dau o fuga pl B.Csaba, azi cu conserva ... dar va promit ca o sa ma gandesc la voi in timp ce o gust ce-i mai bun pe acolo

:D :lol: -_-

 

In fine...

Pt ca mai exista persoane care nu cunosc traseul, ar trebui scris ca este Arad - Chisineu Cris - Varsand - Gyula

Si ca nu trebuie pasaport ;)

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pt ca mai exista persoane care nu cunosc traseul, ar trebui scris ca este Arad - Chisineu Cris - Varsand - Gyula

 

 

Pai daca la 10 este plecarea , la 10,10 va asteptam in parcarea de la intersectia cu Sântana ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...tu nu esti normal la cap daca renunti la o asemenea excursie pentru o intrunire moto!!!!!!!!!!!!........daca faci asta nu mai vorbesc cu tine! :ok:

 

:blbl: :) :P pot sa plec imediat dupa pecica nu-i problema B)

Mesaj completat

Nu te enerva, nu intrunirea e motivul,... intreba-l de buget...

 

bugetul e in crestere nu o sa fie problema

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu vb mai... nush cine citeste toata ziua forumul si mai posteaza cate un emoticon din asta: :blbl:

:ok:

 

... in rest.. nu ajung seara la Hazard, dau o fuga pl B.Csaba, azi cu conserva ... dar va promit ca o sa ma gandesc la voi in timp ce o gust ce-i mai bun pe acolo :)

 

Asa... si un review, ceva?... stiu sa gateasca cei de B. Csaba sau trebuie sa merg pana la Szeged la Halaszcsarda ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... :blbl: nu trebuie sa mergi la szeged, ciolanul e foarte gustos a bekescsaba.. :ok:

Asa ca maine vei fi ghidul nostru la Gyula. Amu sa te vedem...La 10 OMV Intersectia de la Metro Gradiste!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... B) nu trebuie sa mergi la szeged, ciolanul e foarte gustos a bekescsaba.. :P

 

Kezcsokom ... pt informatii :ok:

Acu sa vedem cat de bine ne ghidezi dupa ce ai facut "field-recon" !

 

...p.s: se preconizeaza 36 C http://www.accuweather.com/en-us/EUR/HU/HU...a/Hourly24.aspx deci :)

 

...si inca sper ca nu adorm, caci atunci :blbl:

Mesaj completat

No... fu fain! ... ne-am prajit un pic... am mancat ciolan si carnati de casa picanti!

 

Danut si Makaveli... astept pozele :P

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kezcsokom ... pt informatii :ok:

Acu sa vedem cat de bine ne ghidezi dupa ce ai facut "field-recon" !

 

...p.s: se preconizeaza 36 C http://www.accuweather.com/en-us/EUR/HU/HU...a/Hourly24.aspx deci :)

 

...si inca sper ca nu adorm, caci atunci :blbl:

Mesaj completat

No... fu fain! ... ne-am prajit un pic... am mancat ciolan si carnati de casa picanti!

 

Danut si Makaveli... astept pozele :P

 

Asfalt uscat!

Pana atunci uita-te la film... http://www.youtube.com/watch?v=BkTTb6695vA...player_embedded
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serbia a fost super tareee!

....daaaa?..de unde stii?... :) ...nu cumva asta ai facut pe acolo?.. :blbl:

...pfuaiii, cita bere am putut bea ca si acuma transpir si pute a bere dupa mine! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine eu nu mai plec la Timisoara din cauza conditiilor meteo. Oricum locatia e impracticabila,doar cu cizme de guma si pe alocuri barci, saltele. Pacat! Distractie celor care totusi merg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine eu nu mai plec la Timisoara din cauza conditiilor meteo. Oricum locatia e impracticabila,doar cu cizme de guma si pe alocuri barci, saltele. Pacat! Distractie celor care totusi merg.

Acum am venit eu! Mocirla, noroi, balti.

Am fost cu masina si bine am facut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine eu nu mai plec la Timisoara din cauza conditiilor meteo. Oricum locatia e impracticabila,doar cu cizme de guma si pe alocuri barci, saltele. Pacat! Distractie celor care totusi merg.

 

 

parca la mj de sapt asta umbla o vorba precum ca cine e motociclist nu tine cont de vreme? v-ati inmuiat? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca la mj de sapt asta umbla o vorba precum ca cine e motociclist nu tine cont de vreme? v-ati inmuiat? :P

Nu merita fratilor, nu merita!!! Sa lasam ambitiile prostesti laoparte! Chiar nu te simti bine doar daca esti masochist!

Editat de TM06UFO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu merita fratilor, nu merita!!! Sa lasam ambitiile prostesti laoparte! Chiar nu te simti bine doar daca esti masochist!

 

 

eu ziceam de cum sa incordau altii la mj. am zis din capul locului ca nu merg deaorece am alte chestii de rezolvat. oricum nu merg cu moto pe ploaie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu merita fratilor, nu merita!!! Sa lasam ambitiile prostesti laoparte! Chiar nu te simti bine doar daca esti masochist!

 

Veniti Duminica la Arad daca timpul e cat de cat favorabil E etapa din Campionatul Balcanic. Va asteptam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...