Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:disappointed: sau facem o iesire la padure undeva , dar sa mai fie soare ca deocamdata saptamana asta se anunta ploi

STIU ! ORGANIZAM GRATARELUL DE 38 LEI,SLANINA BERE ,ETC...,FIECARE CE ARE LA CEALA SAU VLADI DEPINDE DE VREME,HAI VA BAGATI?SAU CITITI DE PLICTISEALA,GRATARELUL MOTO.. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vreau ca inainte sa ma duc sa dau permisul sa am motor , sa ma duc cu el pe drumul de la ceala sa invat acolo ca oricum la scoala nu te invata mai nimic,

la scoala faci poligonul si sala (cursuri de legislatie)

fara astea nu poti intra in examen

drumul spre Ceala, ca oricare drum public, este... public, asa ca ai grija, sa conduci motocicleta pe drum public, fara permis de conducere, este infractiune

iti spun doar ca sa stii, nu ca sa nu te duci :disappointed:

esti major, raspunzi de ceea ce faci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la scoala faci poligonul si sala (cursuri de legislatie)

fara astea nu poti intra in examen

drumul spre Ceala, ca oricare drum public, este... public, asa ca ai grija, sa conduci motocicleta pe drum public, fara permis de conducere, este infractiune

iti spun doar ca sa stii, nu ca sa nu te duci :disappointed:

esti major, raspunzi de ceea ce faci

stiu ca e drum public si oricum daca ma duc ma duc cu tatamio, si nu cred ca sunt singurul care merge pe acolo cu motor ori masina ca sa invete sa mearga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

STIU ! ORGANIZAM GRATARELUL DE 38 LEI,SLANINA BERE ,ETC...,FIECARE CE ARE LA CEALA SAU VLADI DEPINDE DE VREME,HAI VA BAGATI?SAU CITITI DE PLICTISEALA,GRATARELUL MOTO.. :cheers:

 

vremea nu ii in favoare noastra + ca s-o anuntat viscole,etc.. :hug: sa speram ca prindem o zi cu soare :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VA FI :cheers:

Daca nu tot sparg... :hug: .Nu disperati,va mai fi si vreme buna.Numai sa ne adunam naibii mai multi odata sa o facem lata,asa de inchidere de sezon,undeva la o cabana prin apropiere sa poate venii si cei mai comozi...,numai noi si lupii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu tot sparg... :P .Nu disperati,va mai fi si vreme buna.Numai sa ne adunam naibii mai multi odata sa o facem lata,asa de inchidere de sezon,undeva la o cabana prin apropiere sa poate venii si cei mai comozi...,numai noi si lupii...

ASTA AM VRUT SA AUD!,INCHIDERE DE SEZON, (MOTOCICLISTI ARADENI),HAIDETI CU IDEI,UNDE CAND? :cheers: :blink: :cheers: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce incheiere de sezon mah ? :hug: Pentru ce sa-l inchidem ? Ne plimbam pana vine zapada :cheers: Oricum nu o fi zapada in Arad ! eventual iara 2-3 cm si aia o sa tina o dupamasa :cheers:

 

Oricum ii idee buna o iesire undeva , ca nici eu nu am mai fost de ceva vreme buna in afara orasului ! Nici Atti ... asa ca asteptam sa isi revina vremea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce incheiere de sezon mah ? :cheers: Pentru ce sa-l inchidem ? Ne plimbam pana vine zapada :blink: Oricum nu o fi zapada in Arad ! eventual iara 2-3 cm si aia o sa tina o dupamasa :hug:

 

Oricum ii idee buna o iesire undeva , ca nici eu nu am mai fost de ceva vreme buna in afara orasului ! Nici Atti ... asa ca asteptam sa isi revina vremea!

ok. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@laumoto

In regula.. Fara nici o problema.. :hug:

 

Mai Kato! Acum nu beau,.. :cheers: Dimineatza am examen, la scoala de Soferi.. Asa k tineti pumnii si mie.. Si bineintzeles!! Sa nu uitati de Honditza!! La ora 11 incepe operatie.

 

Mi`a zis, dak totul va fii in regula, vineri se intoarce in Ro.

 

Numai cele bune!

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@laumoto

In regula.. Fara nici o problema.. :hug:

 

Mai Kato! Acum nu beau,.. :cheers: Dimineatza am examen, la scoala de Soferi.. Asa k tineti pumnii si mie.. Si bineintzeles!! Sa nu uitati de Honditza!! La ora 11 incepe operatie.

 

Mi`a zis, dak totul va fii in regula, vineri se intoarce in Ro.

 

Numai cele bune!

Asfalt uscat!

Bafta la examen...Pune de pe acum beutura de o parte,o sa-l iei. Tin pumnii la amandoi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu uitati de Honditza!! La ora 11 incepe operatie.

 

Mi`a zis, dak totul va fii in regula, vineri se intoarce in Ro.

11 magyar time :hug:

12 romanian time :cheers:

 

multa bafta atat ei cat si tie, sa te concentrezi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce incheiere de sezon mah ? :lol: Pentru ce sa-l inchidem ? Ne plimbam pana vine zapada :P Oricum nu o fi zapada in Arad ! eventual iara 2-3 cm si aia o sa tina o dupamasa :)

AI AVUT DREPTATE AZI AM SCOS DIN NOU MOTORUL.NU EXISTA INCHIDERE DE SEZON ,DOAR PAUZE DE VREME REA,ASFALT USCAT :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...