Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

AI AVUT DREPTATE AZI AM SCOS DIN NOU MOTORUL.NU EXISTA INCHIDERE DE SEZON ,DOAR PAUZE DE VREME REA,ASFALT USCAT :)

Si eu acuma am ajuns acasa ! Am bagat 25 km prin oras! Am fost dupa prietena , si iaca asa ! Se aduna kilometrii . Eu bag intre 500-1000 km lunar numa prin oras . :lol:

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

na si? :lol:

Nici un " na si " ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P na si....duminica ce facem? O plimbarica de vre-o 150 km,mere?

MERE FARA DISCUTII,DEPINDE DE VREME :) PERSONAL NU MA DERNJEAZA SI O PLOAIE,VANT SA NU FIE.

Mesaj completat

MERE FARA DISCUTII,DEPINDE DE VREME :lol: PERSONAL NU MA DERANJEAZA SI O PLOAIE,VANT SA NU FIE.

 

Mesaj completat

MERE FARA DISCUTII :P

Mesaj completat

Editat de laumoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECI SE MERGE LA HD.? :bow:

/index.php?...442415&st=0

;) merem sambata.Va fi chef de Halloven sau cum naiba ii spune si ne speriem unii pe altii acolo.Zic ca pe la ora 13-14 daca merem e ok.Se poate si maxim ora 15.Sa va vad,care va bagati ca m-ati enervat deja.Hai,adunarea ca o sa fie cred ultimul chef facut in deplasare si cum Achim nu ne-a dezamagit niciodata eu zic ca merita.Cu mic cu mare la Achim adunarea! De dormit nu stiu cat se doarme asa ca bagam cafele si energizante in noi,eventual 1-2 ore cu capetele pe masa :bow:

post-23049-1256659699_thumb.jpg

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) merem sambata.Va fi chef de Halloven sau cum naiba ii spune si ne speriem unii pe altii acolo.Zic ca pe la ora 13-14 daca merem e ok.Se poate si maxim ora 15.Sa va vad,care va bagati ca m-ati enervat deja.Hai,adunarea ca o sa fie cred ultimul chef facut in deplasare si cum Achim nu ne-a dezamagit niciodata eu zic ca merita.Cu mic cu mare la Achim adunarea! De dormit nu stiu cat se doarme asa ca bagam cafele si energizante in noi,eventual 1-2 ore cu capetele pe masa :bow:

achim o zis ca daca vrem sa dormim pune el ceva saltele in camera din spate :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) merem sambata.Va fi chef de Halloven sau cum naiba ii spune si ne speriem unii pe altii acolo.Zic ca pe la ora 13-14 daca merem e ok.Se poate si maxim ora 15.Sa va vad,care va bagati ca m-ati enervat deja.Hai,adunarea ca o sa fie cred ultimul chef facut in deplasare si cum Achim nu ne-a dezamagit niciodata eu zic ca merita.Cu mic cu mare la Achim adunarea! De dormit nu stiu cat se doarme asa ca bagam cafele si energizante in noi,eventual 1-2 ore cu capetele pe masa :bow:

ASTA AM VRUT SA AUD :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ASTA AM VRUT SA AUD

Voi aveti motociclete cu incalzire centrala, nu-i asa? ;)

Vineri - sambata vor fi maxim 11 grade la Arad

La HD o sa cam faceti cuie

Din partea mea distractie placuta, gasesc eu pe cineva sa beau si in Arad :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi aveti motociclete cu incalzire centrala, nu-i asa? :bow:

Vineri - sambata vor fi maxim 11 grade la Arad

La HD o sa cam faceti cuie

Din partea mea distractie placuta, gasesc eu pe cineva sa beau si in Arad :bow:

Si? Am mers noi mosule si pe zapada la 2-3 grade.In Arad v-a bate vantul,toti vom fi la Hunedoara unde o sa fie cald si bine! ;)

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si? Am mers noi mosule si pe zapada la 2-3 grade.In Arad v-a bate vantul,toti vom fi la Hunedoara unde o sa fie cald si bine!

Kato, nu vreau sa intru in polemici cu tine ca te fac praf :bow:

Acuma, serios, fiecare cu gusturile si preferintele lui

Mie imi place sa merg cu motocicleta cand e cald si frumos. Ca te prinde o ploaie pe drum, se mai intampla.

Dar sa mergi pana la Hunedoara pe frigul asta nu mi se pare o optiune viabila, indiferent de echipament

 

P.S. Inca nu sunt mos, dar vreau sa fiu mos pe motocicleta, nu la tratament pentru reumatism ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kato, nu vreau sa intru in polemici cu tine ca te fac praf :bow:

Acuma, serios, fiecare cu gusturile si preferintele lui

Mie imi place sa merg cu motocicleta cand e cald si frumos. Ca te prinde o ploaie pe drum, se mai intampla.

Dar sa mergi pana la Hunedoara pe frigul asta nu mi se pare o optiune viabila, indiferent de echipament

 

P.S. Inca nu sunt mos, dar vreau sa fiu mos pe motocicleta, nu la tratament pentru reumatism ;)

Ce-i ala reumatism?Cine a spus ca ma duc cu motocicleta?Poate ma duc cu conserva :bow: .Dar eu sper sa merg cu mobra...asa in ciuda reumatismului,poate se prinde si de mine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i ala reumatism?Cine a spus ca ma duc cu motocicleta?Poate ma duc cu conserva ;) .Dar eu sper sa merg cu mobra...asa in ciuda reumatismului,poate se prinde si de mine!

Hai ca deja ma enervezi

La ora 14 la Petrom

La baut nu ma bag

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...