Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai ca deja ma enervezi

La ora 14 la Petrom

La baut nu ma bag

:bow: asa te vreau...un suc din partea mea ai sau un ceai cald. Caci poate eu voi degusta (nu bea) ,,medicamentele" duse de Yedutu sau Calin.In rest un vin ,merge sau bere,deinde de starea de spirit! La ora 14 deci sambata la iesire din Arad, Petrom Micalaca. ;) Deci suntem 3 mobre pana acum:Lau,Korben si eu.Mai asteptam insotitori!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergem pe motoare ?,ca cu conserve nu vad rostul chefului de motociclisti :ok:

cu conservele se pierde tot farmecul...nu tu vant nu tu depasiri...mai ales cu conserva lu kato care moare in depasire :bow:

Mesaj completat

:( asa te vreau...un suc din partea mea ai sau un ceai cald. Caci poate eu voi degusta (nu bea) ,,medicamentele" duse de Yedutu sau Calin.In rest un vin ,merge sau bere,deinde de starea de spirit! La ora 14 deci sambata la iesire din Arad, Petrom Micalaca. ;) Deci suntem 3 mobre pana acum:Lau,Korben si eu.Mai asteptam insotitori!

eu insotitor :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

achim o zis ca daca vrem sa dormim pune el ceva saltele in camera din spate :ok:

 

sunt canapele si se poate dormi pe ele...treaba e sa ne vedem cu bine ;) ..si vorba lu kato sa ne speriem unii pe ceilalti :bow: ..

 

RESPECT :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M`deci.. Sa nu va grabitzi!

Se pare k si eu vin, dar nu sunt sigur k pot ajunge la 2. Eu as zice sa plecam la 3. Ar fii un pic mai bine..

Hai mai Zoli,sa fie de la toti cateceva 14,30. Fa un efort si tu... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Efortul din partea ta ar fii k stai cu jumat de ora mai mult in casa? la cald? /:bow:

 

dar.. hai k fac eu un efort.. 14:30.. In caz k nu ajungem.. puteti pleca fara noi.. Poate va ajungem noi in urma..

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maaa...atata va mosmogiti de parca mergeti la taiat de capete nu la chef ;) :bow: ,facem si noi o "inchidere de sezon"

Hai no-rock ,sa ne vedem cu bine

Salutare de la Dacu si Calin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maaa...atata va mosmogiti de parca mergeti la taiat de capete nu la chef ;) :bow: ,facem si noi o "inchidere de sezon"

Hai no-rock ,sa ne vedem cu bine

Salutare de la Dacu si Calin

Calaretul fara cap a fost un personaj de roman si film,speram sa nu fie si un mobrist in postura asta...desi ma astept la cateva machiaje din partea voastra,ca doar nu o sa vin machiat de acasa :bow: Speram sa se mai razgandeasca pana sambata cativa de pe aici si sa ne insoteasca pana la Hunedoara,ca doar nu o fi un capat de tara. Achime,pregateste trusa de machiaj :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O PLIMBARICA DE 200KM

...sunt cam 170km pina in hd!...x2=340km!.. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calaretul fara cap a fost un personaj de roman si film,speram sa nu fie si un mobrist in postura asta...desi ma astept la cateva machiaje din partea voastra,ca doar nu o sa vin machiat de acasa ;) Speram sa se mai razgandeasca pana sambata cativa de pe aici si sa ne insoteasca pana la Hunedoara,ca doar nu o fi un capat de tara. Achime,pregateste trusa de machiaj :bow:

 

*** BARUL E PREGATIT !!! Avem mesele si canapele noatre rezervate !!!

dozatorul de bere bagat in priza sa faca rece ,la tuicomicina lu yedutz adaugam ceva chimen si fiarta umpik , vinul pus la fiert !!!

*** Canapele pregatite pt somn, si ceva saltele , paturi de invelit , saci dormit !!!

*** Domnitza care machiaza pt Haloween , este pregatita cu tot ce trebuie !!!

 

DEJA SUNA A CHEF DE INCHIDERE DE SEZON !!!

Cu baietzii din Arad am deschis sezonul moto la chef la Strei , cu ei inchidem sezonul la CRASH BAR !!! LA MAI MARE !!!

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

*** BARUL E PREGATIT !!! Avem mesele si canapele noatre rezervate !!!

dozatorul de bere bagat in priza sa faca rece ,la tuicomicina lu yedutz adaugam ceva chimen si fiarta umpik , vinul pus la fiert !!!

*** Canapele pregatite pt somn, si ceva saltele , paturi de invelit , saci dormit !!!

*** Domnitza care machiaza pt Haloween , este pregatita cu tot ce trebuie !!!

 

DEJA SUNA A CHEF DE INCHIDERE DE SEZON !!!

Cu baietzii din Arad am deschis sezonul moto la chef la Strei , cu ei inchidem sezonul la CRASH BAR !!! LA MAI MARE !!!

 

 

RESPECT

Achime,receptionat! Sa ne vedem cu bine.Doamne ajuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

*** BARUL E PREGATIT !!! Avem mesele si canapele noatre rezervate !!!

dozatorul de bere bagat in priza sa faca rece ,la tuicomicina lu yedutz adaugam ceva chimen si fiarta umpik , vinul pus la fiert !!!

*** Canapele pregatite pt somn, si ceva saltele , paturi de invelit , saci dormit !!!

*** Domnitza care machiaza pt Haloween , este pregatita cu tot ce trebuie !!!

Vin fiert..? ;) :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...