Sari la conținut

A Murit Laura Stoica


koffa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 91
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

R.I.P.

 

In ultimu timp am inceput sa primesc mesaje pe messenger despre moartea Laurei, si la scurt timp dupa mesaje de genu : "Ma doare fix in p**a ca a murit, nu ma intereseaza si nu vad de ce pe alte persoane ar treubie sa intereseaze, nici macar nu o cunosteam si nu imi placea muzica ei !" . Nu pot sa spun ca am dat mai departe mesajele despre moartea ei pentru ca nu prea stiam nimic de ea, dar sa ajungi sa spui lucruri de genu asta, e ceva sadic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu a putut sa ramana insarcinata niciodata,s-a chinuit o viatza intreaga sa obtina acest dar divin si cand insfarsit s-a implinit...se pare ca Dumnezeu a considerat ca e o greseala si le-a curmat viata intr-un mod atat de crud..."nebanuite sunt caile divine"

sa le fie tarana usoara..s-au nascut oameni au plecat ingeri printre ingeri...

odihneasca-se in pace ..condoleante..desi cuvintele sunt de prisos

..pacat... :crack: :crack: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ODIHNEASCA-SE IN PACE!!!

 

post-5208-1142172220.jpg

 

PS1:noi nu am putut ajunge la inmormantare,asa ca nevastamea a aprins o lumanare pentru ei,arde in acest moment

 

PS2:ati vazut cum ploua la inmormantare?Se zice ca nu s-au impacat...

 

PS3: nu-l mai huliti pe Dumnezeu,ca tot El va tine si pe voi pe 2 roti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-i sufar pe cei care se dau drept "tristi si plini de regrete" si de fapt nu dadeau 2 lei pe laura stoica sau pe muzica ei..si cunosc multe cazuri.. RIP

:crack: :crack:

 

A spus cineva RIP pentru baiatul de 19 ani care a murit ?Sau el nu merita nici macar amintit pt ca e gunoiul care a omorat "vedeta"?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puya123123, cred ca cei care nu dadeau doi bani au trecut mai departe, nici nu au dat geana la topicul asta. Personal fac parte din generatia care chiar stia muzica ei (un soi de dinozaur, da' mai traiesc) si chiar imi pare rau. Inger Albastru, ai dreptate, sunt de acord ca tragedia a fost la fel de mare de ambele parti, dar tine de natura umana sa ii deplanga disparitia persoanelor cunoscute (mai mult sau mai putin).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

f_zoltan ai dreptate in ce zici, si nimeni nu zice nimic de cei care intr-adevar au apreciat muzica si persoana Laura Stoica ... insa a devenit un eveniment mediatic in care toti acum dupa ce nu mai e isi dau seama ca a murit o persoana talentata si care ar fi trebuit apreciata mult mai mult.

Un exercitiu e si cati aveati o melodie a ei in calculator sau in colectia de CD-uri ?( eu recunosc ca aveam doar un actor grabit si aia pentru ca imi placea cand eram copil)

Imi pare rau ca s-a intamplat asa insa acum asta e .... moartea e cel mai sigur lucru care ni se poate intampla.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In general artistii sunt apreciati dupa ce nu mai sunt si ei cred ca stiu asta.Sunt o gramada de pictori care au dus o viata mai mult decat modesta,care au "consumat" in intreaga viata mai putin de o zecime din valoarea celui mai ieftin tablou.Asta e!Daca nu-s si ei "baieti destepti"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in fiecare zi mor zeci de mii de oameni...ne pare rau tuturor dar nimeni nu poate schimba nika...ne pare rau, dar asta nu e mare secret! eu ma bucur ca noi suntem in viatza...

 

chiar nu exista f'un moderator care sa inchida acest topic, in semn de respect sau ce a mai ramas din el?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...