Sari la conținut

Intrunire Targu Secuiesc


spectra
 Share

Postări Recomandate

Shezi bland amice... daca tu te vaiti ... eu ce sa mai spun ca am ,,PRM " pe numar?? :rose: :rose: :rose: (faza nasoala e ca nu glumesc) si totusi mi-am inghitit palinca de ,,bun venit' in fiece an la Tg. Secuiesc :D

 

suntem cu tine......... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

completez si eu

 

Aha, deci harta pusa de mine merge doar pana la punctul 6 de pe harta ta. Super. Mersi. Completez si eu cu harta de pe Garmin, cu coordonatele date de tine mai sus, ptr cei ce se descurca mai bine cu harta clasica.

post-10458-1246521890_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'multumiri' enduristilor 2T care se tot bagau in fata ca sa ne afume la parada :)

si ATV-istilor care ne-au umplut de praf ca sa se dea pe 2 roti

si care aproape au intrat in public

Editat de crazvy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrunirea a fost misto, ca de obicei, in schimb distrugerea masinii a fost de tot rahanul, din mai multe cauze:

 

1. Audi-ul ala merita o soarta mai buna.

2. Individul care a dat foc masinii a fost extraordinar de 'inspirat'.

3. Sa incerci sa rastorni o masina din spate spre fata pe terenul ala plin de noroi? Ma intreb daca am fost singurul care a intuit din secunda 0 ce se va intampla? Ma intreb ce dracu facea Broasca / ceilalti organizatori daca masina aia cadea pe cei care se bagasera dedesubt...

 

De acord, bei, te distrezi, da' pana la chestii gen 'hai sa ne rasturnam o chestie de 1000 de kilograme in cap' sau 'hai sa vedem cat de frumos face un rezervor de benzina caruia ii dai foc', 'hai sa facem o cursa head to head pe motoare, in noroi' (asta nu s-a intamplat, e un exemplu de anti-distractie).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

ce tare ... chiar ma gandeam ca nu am vazut topicul din 2010 si ca a aparut dintr-o data asa, cu 5 pagini :)

 

normal ca vom fi acolo o gramada mare si din Ploiesti, ca de obicei.

 

intrunirea asta nu mai are nevoie de topicuri noi, discutii, etc :) .. e un "most-go by default" .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca totul merge bine ajung si eu pe acolo pentru prima oara! Sper sa fie de bine, anul trecut au fost o parte din prieteni si a zis ca a fost bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...