Sari la conținut

Discutii Generale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

fratilor am un prieten care acuma vine acasa din Anglia si vrea sa mearga inapoie pe motor,pe un Aprilia RS 125 :D :blink: :kiss: si nu e gluma,e nebun complet :lol: :hug: :lol: i-am spus ca ii pusca motorul pana acolo,sunt cam 12.000 km :D :D :D ce parere aveti ? :P :P :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana unde sa fie ma 12.000km?

Pana in Londra sunt aproximativ 2500 km din Bucuresti, problema este ca o sa dea o taxa cam mare la trecerea din Franta in Anglia...

 

atunci prietenul asta a meu nici nu stie cati km a facut pana unde e el :D daca rezista RS'ul 2500 km pana in Anglia trebuie sa ii dam premiu :blink: :kiss: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atunci prietenul asta a meu nici nu stie cati km a facut pana unde e el :D daca rezista RS'ul 2500 km pana in Anglia trebuie sa ii dam premiu :blink: :kiss: :lol:

Stai linistit un rs ingrijit , nu toate rapandulele tinut in 7-8000rpm adica vreo 90-100km/h, nu rezista eu imi tai p-la si o dau la rate sa o manince.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit un rs ingrijit , nu toate rapandulele tinut in 7-8000rpm adica vreo 90-100km/h, nu rezista eu imi tai p-la si o dau la rate sa o manince.

Paul e vegetarian ma...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit un rs ingrijit , nu toate rapandulele tinut in 7-8000rpm adica vreo 90-100km/h, nu rezista eu imi tai p-la si o dau la rate sa o manince.

 

probabil ca un rs ca al tau rezista,ca doar e din 07 parca :blink: dar a lui e din 98,cam greu cu alea.Am un prieten i sa stricat aici 30 km si a ramas pe marginea drumului,dapai sa te prinda o defectiune prin alta tara :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare!stiti cumva vreun site de unde as putea cumpara diferite accesorii pt rs-ul meu sau eu stiu diferite chestii de tunning vizual ca sa zic asa!am incercat pe easyparts.nl dar acolo au doar pentru scutere nu pentru motoare de la 125cc in sus!Multumesc anticipat!:crack: Sper sa nu fiu luat la misto!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms de site-uri numai ca nu am gasit ceea ce as fii vrut!in fine...mersi oricum

pai gasesti semnalizati actipilde...altceva ce mai vrei ?:) in rest apeleaza la tovarasul google

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!nu stiti care are o carena stanga pt o aprilia rs 125 ca in poza?caut una pt un tov de al meu!:kali:!dati-mi un PM sau la id: tomek_4u

Multumesc anticipat

post-17686-1214599815_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poa sa iti ia orice carena ptr modelu ala si sticker ca ala..

unde gasesc sticker ca ala?e al prietenului meu...a cazut un bou cu ea si i-a zgariat-o :kali:

care ma puteti ajuta,faceti-o va rog !

Editat de dOctOr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

me da cum p**a mea a cazut ala frate?ca parca le avea cu stunt-urile;)

 

nu Gerad a cazut ma..alt fraier,prieten de-al lui care abia a bagat-o intr-a 1-a :kali: ,a alunecat pe o piatra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cred ca de la unitedmotors da am auzit ca sunt si cam scumpe :-? parca sbk ii zice la modelu ala...din 2003 parca

 

da,e din 2003...imi poate aduce cineva stickerul respectiv? ( de pe stanga ) 

Editat de dOctOr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!nu stiti care are o carena stanga pt o aprilia rs 125 ca in poza?caut una pt un tov de al meu!:P!dati-mi un PM sau la id: tomek_4u

Multumesc anticipat

ma uit in magazin maine si iti zic,stiu ca aveam una pe stoc....da o iei la pretul de noua nu am ce face.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...