Sari la conținut

Piese De Etz....


pepsi
 Share

Postări Recomandate

@harciugu : daca nu te intereseaza piese de ce dreq te bagi in topic ? Aduna post-uri pe alte topicuri, nu aici.

 

 

si tu ce faci? nu vezi ca eshti off-topic... bine ca dai sfaturi :cheers:

 

vad ca ai link catre acest topic dar nu vad de ce ataci asha ca fac (in cel mai rau caz) up la un mesaj. si da... am gresit dand de 2 ori clip pe post la mesaj... vrei sa ma omori pt ca am conexiunea proasta la net?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@harciugu : daca nu te intereseaza piese de ce dreq te bagi in topic ? Aduna post-uri pe alte topicuri, nu aici.

@harciogu asa a facut si pe topicul meu. in fine................. nu stui dece?

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si tu ce faci? nu vezi ca eshti off-topic... bine ca dai sfaturi :cheers:

vad ca ai link catre acest topic dar nu vad de ce ataci asha ca fac (in cel mai rau caz) up la un mesaj. si da... am gresit dand de 2 ori clip pe post la mesaj... vrei sa ma omori pt ca am conexiunea proasta la net?

Am fost nevoit sa fiu off topic din cauza ca te-ai bagat in anunt fara sa te intereseze ce scrie in el. Exagerari gen "vrei sa ma omor" nu-si au rostul. Tind sa cred ca suntem mai civilizati decat atat.

@harciogu asa a facut si pe topicul meu. in fine................. nu stui dece?

:laugh:

Te rog arata-mi si mie unde m-am bagat aiurea in topicul tau.

Si uite asa s-a dus pe p#!@ anuntul.

 

PIESE DE MZ ETZ 250 SUS PE PAGINA

Editat de Road
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te rog arata-mi si mie unde m-am bagat aiurea in topicul tau.

Si uite asa s-a dus pe p#!@ anuntul.

 

PIESE DE MZ ETZ 250 SUS PE PAGINA

lasa @road nare rost sa ii punem paie pe foc lui harciogu' k..... asa-s uni posteaza si ei ASA ca n-au ce face (se plictisesc ca n-au mz-uri sa le restaureze :cheers: :D ;) :lol:

Salutare tuturor comunistilor :D :P :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:dissapointer: oameni buni, nu va certati, nu vreau ca si acest topic sa iasa ca multe altele din "Contul comunistelor..." nu cred ca vreunu dintre voi are intenti rele....

@csman este un topic numit "putere maxima etz" sau asa ceva, pe ultimele pagini ii scris problemele motorasului, e prea mult de scris sa le mai scriu odata.

@baluba16 ai zis ca te interesezi de un carter... ai reusit ceva?

 

Make love not war...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:dissapointer: oameni buni, nu va certati, nu vreau ca si acest topic sa iasa ca multe altele din "Contul comunistelor..." nu cred ca vreunu dintre voi are intenti rele....

@csman este un topic numit "putere maxima etz" sau asa ceva, pe ultimele pagini ii scris problemele motorasului, e prea mult de scris sa le mai scriu odata.

@baluba16 ai zis ca te interesezi de un carter... ai reusit ceva?

 

Make love not war...

Da pretene

ala e un motociclist de vreo 50 ani care a avut tot ce inseamna comuniste in curte

am vb cu el joi si mia zis ca are ori ce piesa de etz, si am ramas cu el sa ma duc sa vad

OK

vorbim pe mess

salutari cu farul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

 

@road: cica e o zicala romaneasca: cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia. no offense dar este topicul lui pepsi. hai sa'tzi arat io topicul ala... ca functia search e o mare enigma pt unii... /Fratilorrrrrr-t33709.html

 

@baluba16: continua sa crezi ca ai dreptate. vrei sa vinzi la "pretz de fier vechi" fara sa descrii sa descrii marfa. good luck!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te rog arata-mi si mie unde m-am bagat aiurea in topicul tau.

 

 

:cheers:

 

@road: cica e o zicala romaneasca: cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia. no offense dar este topicul lui pepsi. hai sa'tzi arat io topicul ala... ca functia search e o mare enigma pt unii... /Fratilorrrrrr-t33709.html

 

Deci, in primul rand cititi toti mai cu atentie. Din postul lui baluba16 se intelege ca EU (nu tu) m-am bagat in topicul lui, si astfel PE EL l-am intrebat unde m-am bagat peste el, NU PE TINE, harciogule. Asa ca nu ma intereseaza ce faci tu cu timpul tau, NU am cerut sa vad topic-ul lui baluba16, unde ai postat si tu. Cred ca m-am exprimat destul de clar, in toate post-urile mele.

Si in al doilea rand afla ca topicul asta ma priveste direct si pe mine, asta doar ca sa-ti dau tie niste explicatii care in mod normal nu te privesc. Asa ca lasa proverbele, daca nu sti despre ce e vorba.

Editat de Road
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Deci, in primul rand cititi toti mai cu atentie. Din postul lui baluba16 se intelege ca EU (nu tu) m-am bagat in topicul lui, si astfel PE EL l-am intrebat unde m-am bagat peste el, NU PE TINE, harciogule. Asa ca nu ma intereseaza ce faci tu cu timpl tau, NU am cerut sa vad topic-ul lui baluba16, unde ai postat si tu. Cred ca m-am exprimat destul de clar, in toate post-urile mele.

Si in al doilea rand afla ca topicul asta ma priveste direct si pe mine, asta doar ca sa-ti dau tie niste explicatii care in mod normal nu te privesc. Asa ca lasa proverbele, daca nu sti despre ce e vorba.

Pt k sa nu ne mai certam cu harciogu ii daruiesc ceva..... http://www.bikeshop.ro/src.php?Producator_...il=&act=results k sa fie ok :lol: :D

 

INCA CEVA FOARTE IMPORTANT

DAK VA CERTATI CU FRATI MEI (MOTOCOMUNISTE SAU AXI) - E PROBLEMA VOASTRA DAR NU MA MAI BAGATI SI PE MINE IN OALA ;)

DECI:

MOTO_COMUNISTE SI AXI SUNT INDEPENDENTI DE MINE, FIECARE PE CONTUL LUI :cheers:

ASTA AM VRUT SA VA SPUN

MERSI DOMNULUI PEPSI K MA LASA SA MA "desfasor" pe topicul lui

salutari!!!!!!!!!!!!!1111 :laugh: :laugh:

Editat de baluba16
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am de gand sa ma cert cu nimeni, si imi cer scuze (harciogu) daca am fost ofensiv in remarcile mele. Asfalt uscat tutror si sa auzim de bine.

:laugh:

Totul e bini cand se termina cu BINE :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te reamintesc ca nu e sigur ca o sa dau pe piese, asta ar fii cam ultima solutie, daca nu reusesc sa o repar ... dar un pret informativ pot zice.. 2.5 mil. ce zici?

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

vinderea pe bucati e ultima solutie, o zis mecanicul a incearca sa repare, si daca nu se poate...

Salutare! M-ar interesa cutia de viteze, asta daca nu ai vandut-o pana acuma. Daca nu, gsa_ro sunt pe y messenger si gsmgsa pe skype. MErci! Astept raspuns!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...