Sari la conținut

Orice Comunista


Supapa_Jr
 Share

Postări Recomandate

Minsku pot sa il iau moka...dar tre sa ii fac motoru...eu zic ceva....o mobra sau ceva ce se preteaza la soft enduro :laugh: ce inseamna SF si SS nu stiu :cheers:) si de data asta nu mai am gand de tuning :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca daca tot vrei sa iei o comunista sa nu iti bati joc de ea pe campuri pt ca oricum nu se mai gasesc piese pe toate drumurile. Daca gasesti ceva incearca sa o reconditionezi, sa te apropii cat mai mult de cum a fost ea... originala, sa o faci sa mearga cat mai bine si din cand in cand te poti bucura de parfumul unei plimbari cu comunista.

 

Toate bune,

Salutari cu faru' :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai..ce sa zic...de altceva nu am bani ca imi luam un enduro mic...se pare ca o sa imi iau un motor de motocicleta sa imi fac un kart ... asa de caterinca...voi ce ziceti...sau dati-mi voi sugestii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:) si de data asta nu mai am gand de tuning :laugh:

Nu zau?!

Se vede cu ochiul liber... doar fiecare dintre noi a pus un motor luat de aiurea pe un cadru ca sa iasa un cart, nu?

Lasa ca e bine!

That's the spirit! Bravo! :cheers:

Ia Minskul, daca zici ca e moka, fa-i motorul (fara tunning) ca te tine mai mult decat Mobra prin rape.

Editat de ZAPPY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...