Sari la conținut

Coltul Comunistelor...cluj


berchez_cel_turbat
 Share

Postări Recomandate

ma gandeam sa fac un topic sau cu s-a numi chestia asta in care sa ne spunem ofurile sau sa ne cerem sfaturile sau..daca are careva nevoie de piese sau de una alta...no sa bage aici sau ceva..io stiu...hai ca vedem ce iese..mai ales ca suntem destui prin cj cu comuniste...P.S. :si etzu e comunist....asta pt. reqviem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 367
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Reqviem vroia sa fie Requiem, nu????

 

in fine.. am nevoie: de japoneza,

de turometru

de cutie(top case). no am zis... :cheers:

 

 

PS at pierdut o iesire beeeeeeeeton, pacat ca eram singurul cu comunista!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok....daca stie cineva vreun ambielaj de simson in stare buna sau chiar si un motor nou sau in stare buna....sa ma anunte si pe mine ca ma intereseaza.....in rest daca mai are cineva nevoie de una alta eu o sa incerc sa ajut cu ce pot...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

pot sa ma bag si eu printre voi astia cu comuniste din cj?

ca prin alba vreo 2 dak au comuniste ca restu is cu nasu pe sus cand ma intalnesc cu ei :cheers:

multzam!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa traiesti nea berchezu` pt topicu asta...

 

nu e stress ca avem comuniste, am muncit pt ele o gramad`...

 

oricum nu uitam cum unii ajung sa aiba speedane, taticu mare sef de trib da tzancului banutz pt speedan, plodul isi ia si ce urmeaza stiti si voi ...

 

 

ne mandrim, le iubim si sanatosi le calarim... iubitzi-va "gagicile" fie ele si mai in varsta ca voi ca doara merita

 

nu putem razbi in razboiul asta al carenelor sau al cailor putere dar pasiunea ne face invingatori..

 

tineti-o tot asa voi posesorii de comuniste, motoare vecgi cu suflet mare

 

numa bne, sanatate si drum intins

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok....daca stie cineva vreun ambielaj de simson in stare buna sau chiar si un motor nou sau in stare buna....sa ma anunte si pe mine ca ma intereseaza.....in rest daca mai are cineva nevoie de una alta eu o sa incerc sa ajut cu ce pot...

 

 

incearca la Belo de pe Maramuresului....este chiar cum intri pe Maramuresului dinspre partea cu Baciu..este pe dreapta o poarta foarte foarte colorata...acolo suni si intrebi de Belo...poate are el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa traiesti nea berchezu` pt topicu asta...

 

nu e stress ca avem comuniste, am muncit pt ele o gramad`...

 

oricum nu uitam cum unii ajung sa aiba speedane, taticu mare sef de trib da tzancului banutz pt speedan, plodul isi ia si ce urmeaza stiti si voi ...

ne mandrim, le iubim si sanatosi le calarim... iubitzi-va "gagicile" fie ele si mai in varsta ca voi ca doara merita

 

nu putem razbi in razboiul asta al carenelor sau al cailor putere dar pasiunea ne face invingatori..

 

tineti-o tot asa voi posesorii de comuniste, motoare vecgi cu suflet mare

 

numa bne, sanatate si drum intins

 

imi place cum gandesti! :moto:

 

si eu is unu deavostru , daca ma iau dupa topic...doar ca-s la inceput...si inca invat..

oricum sper sa ajung si eu prin cluj sa va cunosc

 

asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

He he, se pare ca nu sunt singurul iubitor de comuniste... Asta ma face sa ma simt bine. Sunt si eu cu voi. Calaresc o Planeta 5 aproape zilnic si nu ma las invins decat de o ploaie torentiala. Iar calutul trage fara nazuri. Respectele mele domnilor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Am vazt cam tarziu topicul asta, dar imi este pe plac.

Se pare ca si eu ma incadrez aici cu spurcat russian motorcycle :angryfire: (voshod)

deocamdata nu prea am probleme dar fac ce pot pentru cei care au. Astea le avem, pana schimbam si noi motoarele astea cu in "jeg" de harley ne strofocam cum putem cu ele.

Asfalt uscat si drumuri fara prea multe probleme. :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa mai merge, pacat ca am probleme cu mandra dar se rezolva in curand....

 

sper sa se materializeze intalnirea de comuniste intr-o zi insorita, precum este azi,

 

foarte greu de rezistat fara motor sub craci :angryfire: da merita

 

 

trebuie sa ne adunam ca nu tinem asul cu speedanele si e cam greu de mers cu ei in grup,

asa intre noi mere si 70km/h fara probleme :blbl: , viteza de croaziera ideala pentru "doamnele" noastre

 

va urez toate alea bune si sa stapaniti sanatosi "monstrii astia asa zis demodati", :goodposting:

 

 

sanatate maxima la toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

23-25 iunie, la Turda Intrunirea motocicletelor de epoca, adica se poate si cu comuniste:)

 

 

 

 

Mi-am pus aprindere tranzistoriala la ETZ, m-am regulat avansul si acuma merge beeeeeeeeeeeeeeeton:)

Mersi de ajutor!(Stie cine stie!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...