Sari la conținut

accident damaroaia


Kindaru
 Share

Postări Recomandate

acum 15 min accd moto yamaha B 09 XST in cart damaroaia str gloriei

baiatul s-a lovit rau

cred ca a derapat, cert este ca a lovit o masina parcata pe sensul lui de mers

revin cu foto

smurd-ul a sosit imediat

politia dupa 25min

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

il stiu pe baiat si din cate am inteles de la un prieten, este bine

daca mai aflu ceva revin cu detalii

Mesaj completat

salut,

am vorbit cu prietenul meu si se pare ca baiatul nu are nimic rupt si nimic la cap, am inteles ca a facut radiografii inclusiv tomografie,

insa il mai tin sub observatie un pic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 15 min accd moto yamaha B 09 XST in cart damaroaia str gloriei

baiatul s-a lovit rau

cred ca a derapat, cert este ca a lovit o masina parcata pe sensul lui de mers

revin cu foto

smurd-ul a sosit imediat

politia dupa 25min

 

 

am revenit si cu poze

 

insanatosire gravnica

Editat de Kindaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca a fost mai mult de un simplu derapaj. Motocicleta aia s-a dat peste cap ... Pacat de ea si bine ca propietarul e intreg.

 

Zircoane, cand am vazut pozele in thumbnail, sa mor de nu mi-a trecut prin minte ca te-a lovit ghinionul, am stat un pic in suspans!

 

Pana la urma cum s-a intamplat, doar un derapaj sau a fost altceva mai grav?

Am vazut si eu o motocicleta care a derapat, s-a dus taras iar cand s-a lovit de roata unui Logan parcat, s-a facut precum R1-ul din pozele de mai sus.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R1 model nou........ Cine nu stie sa mearga cu ea, asta e.....!!!!! Data viitoare o sa fie mai bine

 

 

Frumoase cuvinte; pline de compasiune and SHIT!!! Poate stii tu circumstantele in care a derapat bijuteria aia si noua nu ne spui? Mie mi s-a intamplat de mult prea multe ori sa imi derapeze pe strazile astea de cacao dar a fost mai iertatoare cu mine mobra. Stii tu ce stie sau nu pilotul motorului. Mi-e mila de razboinicii de tastatura ca tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa fiu carcotas, dar din ce am vazut in poze am tras urmatoarele concluzii:

1. In poza facuta la numar, se vede foarte clar urmele de derapaj de pe guma, dar sunt pe mijlocul cauciucului, asa ca nu cred ca ar fi avut cum sa cada.

2. Urme de genu' raman atunci cand te dai pe-o roata (asta o spun din experienta proprie), deci este posibila si ipoteza datului peste cap.

3. Este posibil ca acea "urma de derapaj" sa fie si din cauza ca motocicleta a fost taraita de cei care au ajuns acolo fara sa o scoata din viteza...

 

Conteaza ca a scapat fara urmari grave, ca prostii toti facem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa fiu carcotas, dar din ce am vazut in poze am tras urmatoarele concluzii:

1. In poza facuta la numar, se vede foarte clar urmele de derapaj de pe guma, dar sunt pe mijlocul cauciucului, asa ca nu cred ca ar fi avut cum sa cada.

2. Urme de genu' raman atunci cand te dai pe-o roata (asta o spun din experienta proprie), deci este posibila si ipoteza datului peste cap.

3. Este posibil ca acea "urma de derapaj" sa fie si din cauza ca motocicleta a fost taraita de cei care au ajuns acolo fara sa o scoata din viteza...

 

Conteaza ca a scapat fara urmari grave, ca prostii toti facem...

ca bine ai spus ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zob motocicleta :makeout: pacat de asemena bijuterie, insa, e mai importanta viata motociclistului, e bine ca nu a patit nimic, acum are ce lucrea la motor plus pagubele masinii lovite...pacat...cand e sa se intample... :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...