Sari la conținut

125 Cmc Cubi ! Help Pls !


Postări Recomandate

incearca sa o alegi si dupa alte criterii, nu numai viteza. dupa parerea mea, la un 125, cea mai putin importanta e viteza (diferentele dintre modele sunt mici, 10-15 km/h maxim). intreaba-te care e mai comfortabila, fiabila, care te reprezinta mai bine, etc.

 

ps: ma refer la putearea de 11kw.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca iti iei ca sa "bagi" viteza......mai bine calmeaza`te pe un moto gp ...oricum diferentele de viteza nu sunt f mari...incearca sa te ghidezi dupa fiabilitate,durabiltate si alte chestii de genul asta nu numai dupa "cat baga"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:goodposting: ce tampenie ....apropo de caii astia multi la 125 fiti atenti la ce mi`a zis unu.....cica:mah eu stiam ca de la 16 ani ai voie sa conduci o motocicleta care are maxim 100 de cai si nu depaseste 80 km/h :angryfire:)))))):blbl:))))):lol:)))):box::))......cum frate.......
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: ce tampenie ....apropo de caii astia multi la 125 fiti atenti la ce mi`a zis unu.....cica:mah eu stiam ca de la 16 ani ai voie sa conduci o motocicleta care are maxim 100 de cai si nu depaseste 80 km/h :blbl:)))))):lol:))))):box:)))):pow::))......cum frate.......

in UE ai voie sa conduci pana la 125cc si limitat la 80 km/h pana la 18 ani...stia ceva ala care ti`a zis dar nu stia totul... :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu mopedu nu prea pleci , vorbesc din experienta da cu unu de

125 pleci. oricum parerea mea e ca pt 16 ani si 125 e destul , mai aales daca itzi iei un rs sau mito si il delimitezi dupa ceva vreme.............peii e pera mult...34..cai 165-170 vit max...ehehe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( astazi am aflat si eu ca trebuie sa ii vina nebunului din italia un enduro(fara acte)de 600 cmc.... :angryfire: ....cik sa se dea si el pe la tara cu ala pana isi ia permis.... :lol: ....omu vrea sa mearga cu motoru fara casca :angryfire: ....spuneti si voi nu e nebun?.....cik el nu cade domne ca e prea bun :()) .....doar a mers cu scuteru 5 ani :lol: :moto: .... :hurt: :eek: n00b :crack: Editat de smile
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( astazi am aflat si eu ca trebuie sa ii vina nebunului din italia un enduro(fara acte)de 600 cmc.... :angryfire: ....cik sa se dea si el pe la tara cu ala pana isi ia permis.... :lol: ....omu vrea sa mearga cu motoru fara casca :angryfire: ....spuneti si voi nu e nebun?.....cik el nu cade domne ca e prea bun :crack:)) .....doar a mers cu scuteru 5 ani :lol: :moto: .... :hurt: :eek: n00b :D

fratilor, parerea mea e sa va mai calmati un pic, cu viteza si cat baga si care scuter/moped pleaca primu de la semafor.Bagati okiu pe la topicu de accidente sa va mai scada din adrenalina.Stiu ca osa ma injurati, asta e...dar nu am putut sa ma abtin!

 

Ride safe :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor, parerea mea e sa va mai calmati un pic, cu viteza si cat baga si care scuter/moped pleaca primu de la semafor.Bagati okiu pe la topicu de accidente sa va mai scada din adrenalina.Stiu ca osa ma injurati, asta e...dar nu am putut sa ma abtin!

 

Ride safe :angryfire:

ai mare dreptate :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...