Sari la conținut

Ofer pentru folosire orteza de glezna


rechinulalb
 Share

Postări Recomandate

Ofer gratuit orteza model orliman EST-083 pentru perioada de recuperare in urma unei operatii la glezna , cu conditia ca dupa ce folosirea ei nu mai e necesara sa imi fie returnata.

 

Model si descriere gasiti aici:

http://www.orliman.com/adaptingshop/usuari...?idproducto=893

 

Am cumparat aceasta orteza in urma unei interventii la glezna si ma gandesc ca ar putea fi folositoare si altora (te ajuta sa poti calca in picior mai devreme).

Consultati medicul inainte de a o cere. Nu o dau decat celor ce au nevoie de ea, direct, nu trimit prin posta sau alte asemenea. Imi iau libertatea sa refuz daca am dubii. Trimiteti PM pentru detalii.

 

Rog un admin sa puna topicul la categoria sticky daca crede ca e necesar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Buna! Prietenul meu, Iulica (Rm. Sarat) , urmeaza sa fie maine operat la glezna dreapta si este posibil sa ii fie de folos. O sa ma interesez la doctorul lui si o sa revin cu un mesaj! Foarte frumos si folositor gestul tau!Asa DA Bravo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ofer gratuit orteza model orliman EST-083 pentru perioada de recuperare in urma unei operatii la glezna , cu conditia ca dupa ce folosirea ei nu mai e necesara sa imi fie returnata.

 

Model si descriere gasiti aici:

http://www.orliman.com/adaptingshop/usuari...?idproducto=893

 

Am cumparat aceasta orteza in urma unei interventii la glezna si ma gandesc ca ar putea fi folositoare si altora (te ajuta sa poti calca in picior mai devreme).

Consultati medicul inainte de a o cere. Nu o dau decat celor ce au nevoie de ea, direct, nu trimit prin posta sau alte asemenea. Imi iau libertatea sa refuz daca am dubii. Trimiteti PM pentru detalii.

 

Rog un admin sa puna topicul la categoria sticky daca crede ca e necesar.

 

 

in aceleasi conditii precizate de rechinul alb

pot imprumuta

orteza pentru picior (material textil) reglabila in functie de grosimea piciorului - cu arici - am sa revin cu poze - modelul care lasa rotula libera

si o carja de aluminiu

sper sa nu mai am nevoie de ele vreodata

PM pt detalii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Deci sa inteleg ca domnii si doamnele moderatori nu considera ca topicul asta merita sa stea la rubrica pinned!

E bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci sa inteleg ca domnii si doamnele moderatori nu considera ca topicul asta merita sa stea la rubrica pinned!

E bine.

 

nu ai idee cat am cautat topicul asta mai ales ca stiam ca e la pinned!!!!

 

se pare ca au considerat ca ajutoarea altor semeni nu este deloc importanta - nici nu ma mira treaba asta :crack: toti au ajuns moderatori/moderatoare

si au inceptu dupa bunul plac sa schimbe/mute/inchida diverse topicuri iar altele aberante gen Honda e Honda - sun inca descise pt aberatii cretinoide

 

ce sa urez moderatorului care a scos topicul asta de pe pinned? - sa ai nevoie de orteza

 

intamplator un priten a avur nevoie de aceasta orteza - fiind calcat pe laba piciorului de un "jipan" - rezultant mai multe interventii chirurgicale

 

 

apropo Merci Rechinule - eu iti sunt foarte recunoscator - ma voi asigura ca in curand se va intoarce in aceleasi conditii :laugh: - esti un domn

 

asfalt uscat - sa speram ca nu o sa aveti nevoie de aceasta orteza - sau alte chestii - iar daca o sa aveti - o sa le cumparati in loc sa le imprumutati pt o perioada

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 months later...
Ofer gratuit orteza model orliman EST-083 pentru perioada de recuperare in urma unei operatii la glezna , cu conditia ca dupa ce folosirea ei nu mai e necesara sa imi fie returnata.

 

Model si descriere gasiti aici:

http://www.orliman.com/adaptingshop/usuari...?idproducto=893

 

Am cumparat aceasta orteza in urma unei interventii la glezna si ma gandesc ca ar putea fi folositoare si altora (te ajuta sa poti calca in picior mai devreme).

Consultati medicul inainte de a o cere. Nu o dau decat celor ce au nevoie de ea, direct, nu trimit prin posta sau alte asemenea. Imi iau libertatea sa refuz daca am dubii. Trimiteti PM pentru detalii.

 

Rog un admin sa puna topicul la categoria sticky daca crede ca e necesar.

 

 

Buna,

 

Pe 11 iulie ,sotul meu a facut accident cu motorul,in urma accidentului ,a avut o operatie la mana dreapta unde i-a pus o placa si cateva suruburi,si alta operatie la piciorul drept,in zona gleznei....unde are tot o placa si cateva suruburi....El 2 luni nu are voie sa miste piciorul deloc ,orteza care o ai tu ar fii f.buna pentru noi.

Am citit ca inchiriezi orteza de picior.

Vreau sa te rog daca ai putea sa ne-o inchiriezi si noua.

 

telefonul sotului meu este 0722761405

il cheama Gigi.

Si suntem din Constanta.

 

Daca citesti acest mesaj,te rog trimitene si noua un raspuns.....

 

Iti multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stlk
Orteza s-a intors inapoi. E din nou disponibila pentru alti oameni care ar putea avea nevoie.

 

Eu vorbisem cu tine pe privat despre orteza, doctorul nu-mi recomanda, am inceput sa pun piciorul jos deci n-o mai iau si multumesc pentru intentie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ai idee cat am cautat topicul asta mai ales ca stiam ca e la pinned!!!!

 

se pare ca au considerat ca ajutoarea altor semeni nu este deloc importanta - nici nu ma mira treaba asta :baldy: toti au ajuns moderatori/moderatoare

si au inceptu dupa bunul plac sa schimbe/mute/inchida diverse topicuri iar altele aberante gen Honda e Honda - sun inca descise pt aberatii cretinoide

 

ce sa urez moderatorului care a scos topicul asta de pe pinned? - sa ai nevoie de orteza

 

intamplator un priten a avur nevoie de aceasta orteza - fiind calcat pe laba piciorului de un "jipan" - rezultant mai multe interventii chirurgicale

 

 

apropo Merci Rechinule - eu iti sunt foarte recunoscator - ma voi asigura ca in curand se va intoarce in aceleasi conditii ;) - esti un domn

 

asfalt uscat - sa speram ca nu o sa aveti nevoie de aceasta orteza - sau alte chestii - iar daca o sa aveti - o sa le cumparati in loc sa le imprumutati pt o perioada

Oarecum offtopic: Acum e moderare globala, poate eu ma bat cu alti moderatori daca e pinned sau nu, dar asta este. L-am pus iar pinned...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...