Sari la conținut

filmari enduro


Postări Recomandate

i-mi plac baietzeii astia care comentiaza aiurea pe forumuri da spunetine si pe ce locuri ati terminat campionatul

 

daca n-ai observat, e forumul motociclism.ro cu 36.900 de membri inregistrati. Nu e forumul frm.ro/campionatulnationaldeednuro cu 60-70 de membri.

Uite aici despre internet forum/discussion board cu bune si rele http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_forum

 

Relax! :rolleyes:

 

PS: pe langa antrenamentul pentru campionat, baga si niste antrenament la romana; baga 2 pagini de "spuneti-ne" si "comenteaza" scrise corect ca e extrasezon si ai timp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 726
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

n-are legatura cu enduro . http://www.youtube.com/watch?v=NigrFlluv_4 parca este extragere la loto .

in a doua jumatate sunt 7 inauntru . coordonate excelenta intre ei.

acolo au nevoie de antrenament si coordonare... ca daca greseste unul se intampla exact ca la loto cand opresc aia suflanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce a patit motocicleta la sf videoului?

 

Am mai vazut asta la YZ-uri. Si mirosea a ulei ars. La o cupa motocross la Bistrita. Era noroi si se mergea in stil enduro pe circuit. Adica erau fericiti ca terminau de parcurs un tur. Bine, nici nu erau baietii din campionat. Rezultatul era ca incingeau motoarele excesiv polizand prin noroi. Cred ca ceva semeringuri de ulei de pe axele cu came cedau. Era clar miros de ulei ars. Nu de antigel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaa frate! Uite cineva care poate sa duca un 4T!!!

 

Daca as putea sa fac si eu ce face ala cu 4T - cu aceeasi usurinta - nu m-as mai da cu capul de pereti zbatandu-ma pt un 2T. (desi recunosc ca acolo indemanarea si antrenamentul face diferenta si nu "Timpii")

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai vazut asta la YZ-uri. Si mirosea a ulei ars. La o cupa motocross la Bistrita. Era noroi si se mergea in stil enduro pe circuit. Adica erau fericiti ca terminau de parcurs un tur. Bine, nici nu erau baietii din campionat. Rezultatul era ca incingeau motoarele excesiv polizand prin noroi. Cred ca ceva semeringuri de ulei de pe axele cu came cedau. Era clar miros de ulei ars. Nu de antigel.

 

Si totusi, ce a patit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce englezaaa...

cred ca o sa ma uit de 20 ori pana o sa traduc :rolleyes:

 

Intradevar, daca ar avea accent hollywoodian sau romanesc ne-ar face tuturor viata mai usoara. Nu le-a explicat nimeni englezilor ca nu vorbesc engleza corect?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar, daca ar avea accent hollywoodian sau romanesc ne-ar face tuturor viata mai usoara. Nu le-a explicat nimeni englezilor ca nu vorbesc engleza corect?

Ala este accent Manx, pt ca David Knight este din insula Man si nu din Anglia.

Vrei sa pari destept, dar nu reusesti :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trailer Moto the Movie 2.

 

http://www.youtube.com/watch?v=-jG7ao1MubU

 

L-am vazut inainte in calitate maxima, trebuie sa spun ca e foarte bine filmat. Prea putin enduro totusi, cateva minute despre Knight si putin freestyle trial sau ce face Dupont. In rest GNCC si MX. Interesant dar te cam plictisesti.

 

Si totusi, un film bun, daca aveti ocazia, merita cumparat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala este accent Manx, pt ca David Knight este din insula Man si nu din Anglia.

Vrei sa pari destept, dar nu reusesti :rolleyes:

 

De acord cu ambele trei afirmatii ale tale :rolleyes: . Cu toate astea, mie mi se pare ca Knighter vorbeste destul de clar engleza. Sunt multe zone in inima Angliei unde pronuntia e mult distorsionata fata de cea literara sau de cea a lui Knight.

Editat de andrei belcic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...