Sari la conținut

ESTE INACCEPTABIL!


ciudat...
 Share

Postări Recomandate

Si eu as vrea sa ajung la iulica dar nu cred ca as putea suporta sa il vad la pat,fara un zambet mare,specific lui Iulica pe care il stiu eu. :) :)

Mesaj completat

Si eu as vrea sa ajung la iulica dar nu cred ca as putea suporta sa il vad la pat,fara un zambet mare,specific lui Iulica pe care il stiu eu. :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa dea Domnul sa se refaca cat mai repede si sa il vedem pe Yahama lui iar. Este trist ca multi dintre motociclisti sufera din cauza unora care nu au habar de regulile de circulatie si se cred zei in masinile lor. :)

Iulica este "lup de mare" si stie jocurile. Dar cu idiotii din trafic mereu ai de furca si uneori tu suferi si el pleaca mai departe.

 

Multa sanatate Iulica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iulica este mai bine dupa operatie, luni o sa fie externat! I-ar prinde bine vizitele voastre mai ales ca este atat de departe de casa..Cu toate astea, am avut vizitatori bikeri :) , iar telefoanele suna incontinuu!!! Va multumesc pentru tot si va asteptam cu cea mai mare placere in vizita la spital sau la Rm Sarat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru el, nu este distanta mare... 150km ii face intr-o ora. Bafta la recuperare. :)

Mesaj completat

pentru el, nu este distanta mare... 150km ii face intr-o ora. Bafta la recuperare. :)

 

P.S. rrrrrrrrrati ai dracu de motociclisti pe vitevane ! Rusine!

Editat de Lucianggg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...