Sari la conținut

accident mortal targoviste


diandy
 Share

Postări Recomandate

aseara in jurul orelor 19.30 un baiat din Targoviste a avut un accident mortal.Baiatul avea 28 ani si era calare pe o Honda Shadow , mergea pe drum drept iar un conservar de vreo 65 ani a taiat dunga dubla continua sa intre pe interzis si prietenul nostru Kelu sa imfipt in el.Atasat este si o schema , k sa va dati seama exact cum sa intamplat.Revin cu poze

 

 

RIP KELULE :D . Te vom iubi mereu.Ne intalnim sus si sper k aqlo nu mai sunt conservari chiori si nebuni

post-9393-1254208906_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

R.I.P

 

Pacat ca exista asemena specimene pe sosea.Pana la urma nu numarul de roti face diferenta, ci idiotu' care le comanda.

Am vazut azi dimineata la stiri, am ramas mut.

 

Dar hai sa gandim totusi din alta perspectiva (cel putin mie asa imi place) : Dumnezeu ii ia la el mai devreme pe oamenii buni.

 

Cu riscu' de a fi catalogat nebun, sunt convins ca exista cineva acolo sus.

Si mai sunt convins ca nu se termina totul atunci cand viata materiala se incheie.Am simtit chestia asta personal, nu numai odata si nu cred ca sunt singurul.

Numai cand vom ajunge "dincolo" ne vom da seama ca exista lucruri si situatii mult peste puterea noastra de intelegere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci a vrut sa taie linia dubla continua .. ok, nu-i problema, n-ar fi primul... si vroia sa intre pe interzis.. again, no problem ca nu e primul... dar asa de rau se grabea sa faca treaba asta incat sa nu-l lase pe saracul baiat sa-si continue drumul??!??!?!? :D

de ce pentru oamenii prosti din trafic platesc cei nevinovati si mai ales atat de scump???

 

sa se odihneasca in pace.. pacat de el :D

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am inteles eu, este vorba Radu Pites (Schija), fost chitarist in formatia Trooper in perioada 1998-2001.

R.I.P.

sursa

Da, asa este. :D Foarte trist... Un alt moment de neatentie, un alt sofer grabit, o alta victima nevinovata, un alt motociclist pierdut... Nu mi-a venit sa cred cand mi-a zis un prieten...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu l-am cunoscut personal dar l-am vazut cu motorul pe strazile Targovistei.....Pacat ca tot mai multi motociclisti sfarsesc din neglijenta unor soferi care nu respecta regulile de circulatie.Tot mai multe victime.....tot mai multi tineri....Si cu toate astea nu ne lasam de aceasta pasiune pe 2 roti...."Si uite asa pana la urma ne lecuim de orice sentiment.Pe cei pe care nu ii lecuieste viatza ii lecuieste moartea!"

ODIHNESTE-TE IN PACE SCHIJA!

:D :D :blink: :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radule mama, Dumnezeu sa aibe grija de tine.

 

Il stiu personal, mai bine zis il stiam... sunt "speech-less".

 

Un om fenomenal, un chitarist de exceptie, plin de viata.... Doamne ce viata..........

 

 

De ce ?

 

Odihneste-te in pace!

 

Dev.

 

PS: stie cineva cand este inmormantarea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara in jurul orelor 19.30 un baiat din Targoviste a avut un accident mortal.Baiatul avea 28 ani si era calare pe o Honda Shadow , mergea pe drum drept iar un conservar de vreo 65 ani a taiat dunga dubla continua sa intre pe interzis si prietenul nostru Kelu sa imfipt in el.Atasat este si o schema , k sa va dati seama exact cum sa intamplat.Revin cu poze

 

 

RIP KELULE :D . Te vom iubi mereu.Ne intalnim sus si sper k aqlo nu mai sunt conservari chiori si nebuni

ce nasol...sunt ramas fara cuvinte , chiar zilele trecute l-am vazut trecand pe bulevardul carol

nu-mi vine sa cred

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci .. nu a zis ca e cu suspendare..

pai de ce? chiar daca e omor din culpa.. baiatul ala nu a gresit cu nimic, era pe drumul lui mergea regulamentar..

nenea ala daca e prost si nu se uita sa plateasca, pt ca si lui daca ii murea cineva drag ar fi vrut ca responsabilul sa plateasca..

+ ca a incalcat prea multe reguli de circulatie, si linie continua si interzis...

pai asa .. ce mi-e ca circul fara permis ce mi-e ca omor un om .. ca tot dosar penal se face .. asa si? :|

nu e normal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si inca unul s-a mai dus...

As avea o propunere - am vazut mai sus fotografia lui Radu - ar fi o treaba buna sa facem un topic memorial, cum ati vazut poate si pe site-urile de cluburi de pe afara, doar fotografia si cateva date esentiale... Pentru toti cei plecati dintre noi in eternal ride...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca. De mult n-am mai auzit de vreun accident grav prin Targoviste. In ce zona anume s-a intamplat cu exactitate?

 

Venind dinspre xxl, faci drapta dupa Muntenia si apoi e straduta la stanga, pe straduta din cate stiu e Cinematograful ca idee...

 

Am trecut azi pe acolo erau lumanari si cativa prieteni de ai lui, din pacate nu am putut sa opresc.

 

 

Odihneasca-se in pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si inca unul s-a mai dus...

As avea o propunere - am vazut mai sus fotografia lui Radu - ar fi o treaba buna sa facem un topic memorial, cum ati vazut poate si pe site-urile de cluburi de pe afara, doar fotografia si cateva date esentiale... Pentru toti cei plecati dintre noi in eternal ride...

 

 

oare nu e prea macabru?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...