Sari la conținut

Placebo


Don Leoncio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 57
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ce excroc! :) In loc sa-ti pupe talpile ca ai tras singur ponoasele imbecilitatii lui!

Fa-i cadou poza aia unde sta langa masina si tancul tau sta perpendicular pe ea. Intreaba-l ce crede, cum s-ar fi simtit daca erai la fel de bun sofer ca el si intrai cu nesimtirea lui in el!?

Evident, pe el conserva l-ar fi protejat mai mult dar tot nu cred ca i-ar mai fi ars de bancuri cu cazutul in curba!!!

Este crestinesc sa-l ierti, este comod (daca-ti poti permite financiar) sa-l dai naibii si sa-ti vezi de treaba, dar este camaraderesc fata de noi, ceilalti motociclisti, sa nu-l lasi sa plece fara lectia invatata!!!

 

Bafta si, inca o data, insanatosire grabnica si fara sechele! :)

 

Normal ca o sa-l ard ... financiar. Intrebarea este cum shi in ce fel?

Daca-l sun shi zice: potzi sa ma dai in judecata ... ce trebuie sa fac trebuie sa scot certificat medico-legal de la IML?

Am nevoie de sfaturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Placebo, am auzit de la Cezar chiar in seara aia. Multa sanatate, man si bafta cu imbecilul, scoate tot ce poti de la el!!! :)

 

Eu tocmai m-am intors din Grecia unde am vazut atatea motoare si scutere cat nu am vazut in toata viata mea. Apoi am intrat pe forum si am vazut la Accidente mai mult decat puteam crede ca se poate intampla intr-o perioada asa de scurta. Problema este ca in Grecia nimeni nu poarta casca. Daca ar fi asa si la noi??? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Purghy, la ei accidentul clasic e cu usa deschisa in fata; de aceea, usile stinga spate ale taxiurilor sint blocate; mai ramin insa strazile cu sensuri unice (centrul Atenei) unde se mai intimpla.Mie insa mi-a atras atentia un aspect: sub 5% vitezane pe strazi in Atena in timpul zilei ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca o sa-l ard ... financiar. Intrebarea este cum shi in ce fel?

Daca-l sun shi zice: potzi sa ma dai in judecata ... ce trebuie sa fac trebuie sa scot certificat medico-legal de la IML?

Am nevoie de sfaturi.

 

Da-mi telefonul tau pe PM ca sa-ti zic ce trebe sa fashi, oai!

hai ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca o sa-l ard ... financiar. Intrebarea este cum shi in ce fel?

Daca-l sun shi zice: potzi sa ma dai in judecata ... ce trebuie sa fac trebuie sa scot certificat medico-legal de la IML?

Am nevoie de sfaturi.

Normal ar trebui sa-ti dea trimitere adica o hartie oficiala de la Udriste catre IML asta in cazul in care nu va intelegeti insa cred ca daca boul nu vrea sa cadeti la intelegere ar fi bine sa te duci tu din proprie initiativa sa te vada si aia cotonogit cum esti. Vezi sa pastrezi toate hartiile de la spital inclusiv radiografiile si cand te mai duci la control sa-ti scrie exact ce si cum ca astia de la IML dupa alea se ghideaza. Suces!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...