Sari la conținut

invitatie la negocieri


atillas
 Share

Postări Recomandate

uite pe aici. Enduro, EnduroCross, Motocross. ce ma intereseaza pe mine.

Mesaj completat

uite pe aici. Enduro, EnduroCross, Motocross. ce ma intereseaza pe mine.

sorry. nu a luat attach. mai incerc...........nu ma lasa

vezi la www.motociclete.com.ro, clubul sportiv, calendar competitional.

e ultima varianta de care stiu eu.

cip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 184
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Geza baci

Pai in iulie sunt deja 3 weekenduri ocupate - unu cu zarnesti si 2 cu REA. In iunie arata mai liber.

 

 

sau de ce nu in august, nu este nimic enduro planificat din cate stiu, si daca-i mai la munte... chiar nu ar fi rau.

la deva stie cineva cand prin mai ar vrea sa fie concursul? ma gandeam si eu la un Festival Hard Enduro prin al doialea week din mai la Bisoaca (jud. Buzau) - dar asa cum am spus, festival, nici macar cupa, va fi fara caracter competitional, doar pentru cei carora le plac traseele mai grele.. oricum mai vorbim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa stabilim concret o data in care sa ne intalnim undeva pe rucar-bran,brasov si sa tainuim toate datele astea..

propun sfarsitul lunii ianuarie..toata lumea de acord?..daca da,dati un semn sa incepem sa gasim locatia si sa pregatim tot ce trebuie..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa stabilim concret o data in care sa ne intalnim undeva pe rucar-bran,brasov si sa tainuim toate datele astea..

propun sfarsitul lunii ianuarie..toata lumea de acord?..daca da,dati un semn sa incepem sa gasim locatia si sa pregatim tot ce trebuie..

 

De acord...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa stabilim concret o data .... propun sfarsitul lunii ianuarie.....

 

Se poate 23-24 ianuarie? Pe 30 trebuie sa plec o leaca din tara si mi-ar pare rau sa pierd intilnirea asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa stabilim concret o data in care sa ne intalnim undeva pe rucar-bran,brasov si sa tainuim toate datele astea..

propun sfarsitul lunii ianuarie..toata lumea de acord?..daca da,dati un semn sa incepem sa gasim locatia si sa pregatim tot ce trebuie..

daca te ocupi alege o data cat mai devreme si cat mai in centrul tarii ca sa vina toata lumea

nu alegem pe 20 ziua de 29 :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te ocupi alege o data cat mai devreme si cat mai in centrul tarii ca sa vina toata lumea

nu alegem pe 20 ziua de 29 :crack:

PTR CA MULTA LUME NU POATE AJUNGE IN IANUARIE PROPUN SA NE INTALNIM PE DATA DE 13 FEBRUARIE..PTR CA IN JURUL BRASOVULUI NU PREA STIU MULTE PENSIUNI(IAR CELE PE CARE LE-AM VIZITAT SUNT FULL IN PERIOADA RESPECTIVA)O SA RAMANA DPMDV TOTUSI VALCEA..

 

@orestte-stiu ca iti este greu sa bati atata drum dar daca ramane valcea intram pe messenger de pe un laptop si gata treaba(asta nu inseamna ca facem cu toti organizatorii la fel)..daca nu aveti nimic impotriva eu incep saptamana viitoare sa ma ocup de cazare masa si sala de sedinte..astept (eventual pe PM)mesajele voastre

 

nu am personal nimic impotriva daca se ofera cineva din zona brasovului sa organizeze aceasta intalnire,mie imi convine oricum numai sa facem treaba..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Salve,

 

Ne vedem sambata 13 februarie la Pensiunea REM'S din Rasnov toti cei interesati de discutiile anuntate.

Va anunt ca puteti veni cu cine doriti dar la discutii, care vor incepe la orele 14.00, nu vor avea acces decat cate doi reprezentanti din fiecare club anuntat.

Ora inceperii deci, este fixata la 14.00 si vom avea o lista de discutii pe care o vom respecta cu totii.

 

 

Bafta si .... pe sambata

 

Ovidiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...