Sari la conținut

Chopper Academy End Of Season Party - Bucuresti Chapter


d_paulo
 Share

Postări Recomandate

Chopper Academy - Bucuresti Chapter va invita sambata 7 noiembrie ora 20:00 la o petrecere clasica marca C.A.

Dezmatul va avea loc in Clubul EXCALIBUR – Locul Cavalerilor (vis-a-vis de Min. de Interne, fost SENAT) str Academiei nr 39-41 Bucuresti sect 1.

Cine ne cunoaste stie ca se va lasa cu palinca, multiple beri, animale sacrificate si mult zgomot.

Cine nu ne cunoaste sa faca bine sa ne onoreze cu prezenta, deoarece vrem sa intrerupem copilaria tuturor motociclistilor.

Se vor gasi pliante si afise cu evenimentul si locatia in barurile si cluburile cu specific moto.

 

end_of_season_party2.jpg

 

harta.jpg

Editat de d_paulo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 250
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aiiiiii ce a-si merge si eu sa bau o bere cu Lord Vader, poate la anul la deschiderea sezonului sau la sf de sezon ma duc la petrecerea voastra! Numa bine si sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aiiiiii ce a-si merge si eu sa bau o bere cu Lord Vader, poate la anul la deschiderea sezonului sau la sf de sezon ma duc la petrecerea voastra! Numa bine si sanatate!

Esti bine venit :) , numai sa poti venii si daca vrei poti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu locul... este absolut misto!

cand am fost ultima data acolo, la iesire pe holul ala imi imaginam motorarele parcate si cavaleri inauntru ciocnind un vin in pocalele alea de argila...!!

nu trebuie ratata petrecerea !! clar!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar foarte deosebita locatia, interiorul are un aer medieval, este dotat cu foarte multe elemente gen sabii, palose, steaguri....ceva pictura murala cu diferite scene si tot asa mai departe

Mesele, scaunele, vesela...etc arata exact ca intr-un castel sau mai exact ca la un "party" din secolul al IV-lea, chiar si ospatarii au o costumatie in tema.

 

Abia astept seara de 7 Noiembrie sa vad cum pe holul de la intrare pietruit masiv o sa arda tortele si o sa fluture steagurile Chopper Academy

 

:disappointed:

 

 

Asteptam toti cavalerii cu sau fara cai (mobre) alaturi de noi

Editat de d_paulo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...