Sari la conținut

Consum Combustibil La Aprilia Rs125


Postări Recomandate

Era greu o asa explicatie, multumesc frumos de intelegere si lamurire.

Baietii au chef de caterinca, poate ne intalnim sa facem face 2 face, ca prin tastatura cu cuvinte de pe net toti santeti buni, de obicei in fata te mai pierzi, esti mai timid. Respect gasca voastra de raceri cu chef de caterinca, mult prost si fara rost.

 

 

 

 

Sa inteleg ca lucrurile destepte sant facute de tine, e usor sa caracterizezi cand ai tastatura in brate, hai sa ne vedem la o intalnire si sa ne testem cunostiintele generale. asfalt uscat, daca ai cu ce btw, copii terminati!

 

 

 

 

ai cautat si tu ma nebunule de cunosti?

Asa dur! Nu am mai vazut demult si daca ne intanlim ce o sa faci?

 

Prietene s-au dus demult vremurile cu daca ne intanlim facem face 2 face...astea nu mai sunt intimidari vin`o cu ceva nou daca vrei sa ne impresionezi...cel putin pe mine. Spui ca ai R6, daca ai r6 nu stii unde puula mea se inscrie un 125?Cum ai luat tu permisu?

 

Tu la r6 ai numar dala mare de masina?

Editat de CostinALN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 119
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ai cautat si tu ma nebunule de cunosti?

Nu barosane,eu nu am valoarea,faima,mertanu si dusmanii tai.

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man chill, in primul rand nu am incercat sa fiu dur, nu am de ce, nu trebuie sa impresionezi cu parul sau cu pumnul, nu sant adeptul unor astfel de tactici (eu is mai firav din fire), in al 2 lea rand, tie nu am ce sa iti fac, nu am motiv, nu am datorii la tine, nu ai datorii la mine, mai devrme m-am referit ca daca ai chef de ras si mistouri sa le facem in cadru organizat, sa ne cunoasteam si dupa aia sa vedem cum si la ce mod putem face misto, aiurea in tramvai oricine poate face. iar la faza cu R6 -- initial contul fusese facut pentru un prieten de-al meu (un var care chiar are R6, eu nu am asa ceva) iar acesta dupa cateva zile a spus ca nu il mai foloseste, asa ca am zis sa nu imi mai fac si eu inca un cont ci sa il iau eu pe acesta,urmand sa fac modificari in legatura cu datele. De permis??? a specificat cineva asa ceva. Desi am trecut prin scoala de sofer nu am retinut legislatia rutiera privind inmatricularea vehicolelor si auzisem de la niste "shjmecheri" de cartier ca modelele de 125 se incadreaza tot la regimul primariei dar se specifica in talon capacitatea de 125cc. sper sa nu te fi ars tare rply-ul meu mai de sus, mai am conturi si pe alte forumuri, stiu ce inseamna comunitate virtuala, nu dorect sa fac scandaluri si nici sa nasc dar nici nu imi place sa fiu luat peste picior cand intreb ceva si imi recunosc necunostiinta. Probabil ca user mai vechi esti satul de persoane ca mine care tot intreaba tot felul de tampenii, dar din moment ce nu exista un test cand se inregistraza pe un forum, din pacate intra toata lumea, se inregistreaza si intreaba tot felul de nebunii. sper sa ma fi facut inteles in sensul bun cu cele scrise mai sus. O seara placuta si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man chill, in primul rand nu am incercat sa fiu dur, nu am de ce, nu trebuie sa impresionezi cu parul sau cu pumnul, nu sant adeptul unor astfel de tactici (eu is mai firav din fire), in al 2 lea rand, tie nu am ce sa iti fac, nu am motiv, nu am datorii la tine, nu ai datorii la mine, mai devrme m-am referit ca daca ai chef de ras si mistouri sa le facem in cadru organizat, sa ne cunoasteam si dupa aia sa vedem cum si la ce mod putem face misto, aiurea in tramvai oricine poate face. iar la faza cu R6 -- initial contul fusese facut pentru un prieten de-al meu (un var care chiar are R6, eu nu am asa ceva) iar acesta dupa cateva zile a spus ca nu il mai foloseste, asa ca am zis sa nu imi mai fac si eu inca un cont ci sa il iau eu pe acesta,urmand sa fac modificari in legatura cu datele. De permis??? a specificat cineva asa ceva. Desi am trecut prin scoala de sofer nu am retinut legislatia rutiera privind inmatricularea vehicolelor si auzisem de la niste "shjmecheri" de cartier ca modelele de 125 se incadreaza tot la regimul primariei dar se specifica in talon capacitatea de 125cc. sper sa nu te fi ars tare rply-ul meu mai de sus, mai am conturi si pe alte forumuri, stiu ce inseamna comunitate virtuala, nu dorect sa fac scandaluri si nici sa nasc dar nici nu imi place sa fiu luat peste picior cand intreb ceva si imi recunosc necunostiinta. Probabil ca user mai vechi esti satul de persoane ca mine care tot intreaba tot felul de tampenii, dar din moment ce nu exista un test cand se inregistraza pe un forum, din pacate intra toata lumea, se inregistreaza si intreaba tot felul de nebunii. sper sa ma fi facut inteles in sensul bun cu cele scrise mai sus. O seara placuta si asfalt uscat.

 

Hai Treci la aparat copil prost ai 3 stai jos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai Treci la aparat copil prost ai 3 stai jos.

 

 

spuneai asta in oglinda sau??????????????

k vad k nu prea inghititi oameni cu intrebari............ :unsure:

de parca tuh le sti pe toate ..............ok na ce sa zic ????...o sa imi iau ceva injuraturi......... de la

"aia" ce le stiu pe toate ......... na lasa asa e..>>> omu inteaba ciobanu da cu paru<<<......... :makeout: :crack: :P :makeout:

Editat de black_prince
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum te-ai gafat, ca omul a vorbit prea frumos dupa ce l-am luat noi cu caterinca, si trebuia sa te abtii.

 

Frate cand ies cu mopedu prin cartier,sunt cativa de astia care viseaza aiurea,ca eu imi iau r1 si is mai tare si asta tot cam la fel este, vrea motor da el nici nustie cum se inmatriculeaza.

 

spuneai asta in oglinda sau??????????????

k vad k nu prea inghititi oameni cu intrebari............ :unsure:

de parca tuh le sti pe toate ..............ok na ce sa zic ????...o sa imi iau ceva injuraturi......... de la

"aia" ce le stiu pe toate ......... na lasa asa e..>>> omu inteaba ciobanu da cu paru<<<......... :makeout: :crack: :P :makeout:

 

"Omu ar trebuii sa mai citeasca,inainte sa posteze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate cand ies cu mopedu prin cartier,sunt cativa de astia care viseaza aiurea,ca eu imi iau r1 si is mai tare si asta tot cam la fel este, vrea motor da el nici nustie cum se inmatriculeaza.

 

 

 

"Omu ar trebuii sa mai citeasca,inainte sa posteze.

 

da ma.......... asta asa ii,,>>> da, daca o intrebat ...raspundem frumos si nu mai facem caterinca pe 10 pagini shi . ca motociclisti io zik k ar trebui mai uniti umpic !!!!!!!!!nu numa niste grupushoare mici shi restu is "loseri".... pe care ii luam la 14 metri :makeout: :P :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma.......... asta asa ii,,>>> da, daca o intrebat ...raspundem frumos si nu mai facem caterinca pe 10 pagini shi . ca motociclisti io zik k ar trebui mai uniti umpic !!!!!!!!!nu numa niste grupushoare mici shi restu is "loseri".... pe care ii luam la 14 metri :D :scratch: :kali:

Io zic ca o sa te saturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa fiu eu in acelasi grup cu Reverse, care la inclinari de peste 20 grade isi pierde cunostinta ?

 

Off: Bre Costy, io iti raspund pe mess, dar cred ca iar nu iti apare...

Editat de Trotinel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...