Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

Da bre', nu ai scris numele cu litera mare, si pentru asta ai de dat cate un kil de palinca la fiecare :)

 

Hai primavara!

 

am scris nick-urile cu litere mari...ca doar asa ne-am cunoscut si asa ne stim toti :) ..litru` ala de palinca e garantat oricum aici ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am scris nick-urile cu litere mari...ca doar asa ne-am cunoscut si asa ne stim toti :) ..litru` ala de palinca e garantat oricum aici ;)

 

Daca palinca aia este facuta din pere, ne pune in cap pe toti ...... Cine nu a incercat palinca de la maramu, neaparat dar neaparat trebuie sa incerce :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offf ! ce dor imi este de vara ... ;) si de bautele si noptile sub cerul liber :)

post-46724-1266349186_thumb.jpg

 

pftiu........cat mai este pana la primavara?si mie imi lipseste sa ma vad pe viespe,pe serpentine,la 2 dimineatza..... :) ..si la 3 la bere in fata garajului in tricou :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pftiu........cat mai este pana la primavara?si mie imi lipseste sa ma vad pe viespe,pe serpentine,la 2 dimineatza..... ;) ..si la 3 la bere in fata garajului in tricou :)

ehe ce viata frumoasa sa vii la 3 dimineata acasa si sa o dai pe bere :) abia astept ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca am rezolvat treaba cu luna mai(multumesc) va intreb asha.....care aveti de gand sa mergeti aici?

/index.php?...t=0&start=0

pentru ca intentionez sa scot viespea la asfalt pana atunci si as face primul drum spre bucale la o mica chefuiala :) ....si asa as vrea sa ne intalnim pe acolo,sa nu ajung sa fiu ca "magaru in malai" singur..si evident sa tragem o motoreala impreuna ;)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca am rezolvat treaba cu luna mai(multumesc) va intreb asha.....care aveti de gand sa mergeti aici?

/index.php?...t=0&start=0

pentru ca intentionez sa scot viespea la asfalt pana atunci si as face primul drum spre bucale la o mica chefuiala :) ....si asa as vrea sa ne intalnim pe acolo,sa nu ajung sa fiu ca "magaru in malai" singur..si evident sa tragem o motoreala impreuna ;)

Me me me :D (fii sigur ca vor veni mai multi hornetisti asa ca nu iti face griji)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca am rezolvat treaba cu luna mai(multumesc) va intreb asha.....care aveti de gand sa mergeti aici?

/index.php?...t=0&start=0

pentru ca intentionez sa scot viespea la asfalt pana atunci si as face primul drum spre bucale la o mica chefuiala ;) ....si asa as vrea sa ne intalnim pe acolo,sa nu ajung sa fiu ca "magaru in malai" singur..si evident sa tragem o motoreala impreuna :D

 

 

tu vino incoace, ca de restu'(adica de baut)...ne ocupam noi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu vino incoace, ca de restu'(adica de baut)...ne ocupam noi :rolleyes:

 

pe aici somnolenta mare :P .........inca putin si up,up `n` away to bucale :(

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe aici somnolenta mare :P .........inca putin si up,up `n` away to bucale :rolleyes:

pai hai bre sa iti vedem si noi jucaria odata :P ...si sa decustam cate ceva :( , pardon : sa o uzi ca sa nu se strice

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca am rezolvat treaba cu luna mai(multumesc) va intreb asha.....care aveti de gand sa mergeti aici?

/index.php?...t=0&start=0

pentru ca intentionez sa scot viespea la asfalt pana atunci si as face primul drum spre bucale la o mica chefuiala :rolleyes: ....si asa as vrea sa ne intalnim pe acolo,sa nu ajung sa fiu ca "magaru in malai" singur..si evident sa tragem o motoreala impreuna :(

 

Singur? In malai? Glumesti, facem adunare mare si bem pana ne calaresc motoarele pe noi si nu invers :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai hai bre sa iti vedem si noi jucaria odata ...si sa decustam cate ceva :( , pardon : sa o uzi ca sa nu se strice

 

vin vin vin :rolleyes: ...abia astept sa va vad,dupa atata pauza pe uni iar pe unii pt prima data(desi cred ca am vb cu unii viespari pe net mai mult decat am vb cu prietenii mei de acasa :P )...iar partea cu udatul,MUSAAAAAAAI!.....si bineinteles ca ma prezint cu "apa sfintita" de maramu` :P

Mesaj completat

Singur? In malai? Glumesti, facem adunare mare si bem pana ne calaresc motoarele pe noi si nu invers

 

io sper sa nu ma calareasca a mea viespe draga,ca e mare problema cu noua greutate(s-a ingrasat micutza....la fel ca mine)..apropo de ingrasat..am luat ieri combinezonul pt prima data dupa 3 luni si acum e ca turnat din cauza kilelor in plus pe care le-am acumulat...parca sunt din desene animate,robotel :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu incepeti si aici cu treaba asta va rog.

Iar legat de vreme, mai sper ca nu ninge si in Mai :nono:

in mai nu cred nici o speranta de ninsoare , dar in aprilie tot ce e posibil :crack:

Mesaj completat

Ma gandeam sa fac si eu asigurare dupa ce marti am esit la o plimbare de vreo 100 km dar din pacate mai astept :laugh:

cateva poze si ceva modificari aduse pe timp de iarna

post-51163-1267824042_thumb.jpg

post-51163-1267824084_thumb.jpg

post-51163-1267824105_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in mai nu cred nici o speranta de ninsoare , dar in aprilie tot ce e posibil :crack:

Mesaj completat

Ma gandeam sa fac si eu asigurare dupa ce marti am esit la o plimbare de vreo 100 km dar din pacate mai astept :nono:

cateva poze si ceva modificari aduse pe timp de iarna

:haha: E stiu, glumeam si eu...

Si eu aman asigurarea pana cand o sa vad primavara iar, pentru ca altfel nu are rost...asa macar se prelungeste pana prin toamna :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in mai nu cred nici o speranta de ninsoare , dar in aprilie tot ce e posibil :haha:

Mesaj completat

Ma gandeam sa fac si eu asigurare dupa ce marti am esit la o plimbare de vreo 100 km dar din pacate mai astept :hug:

cateva poze si ceva modificari aduse pe timp de iarna

mai da ce bine arata bicicleta ta mosu ! ce am vazut eu din poze cred ca iti mai trebuie doar un bugspoiler si e gata :laugh:

da cum ai reusit sa faci galeria in halu ala ? asa lucioasa cu curata :nono:

HAI CU SOARELE O DATA ! eu sunt ca plantele : am nevoie de soare sa ma desfasor in conditii normale ... acum parca sunt intr-o stare de hibernare prelungita , chiaun , mahmur si morocanos :crack:

Mesaj completat

urata MAXIM !! vremea asta ... Vreau caldura De la SOARE! ca m-am saturat de asta de la calorifer

ce bine zici

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu incepeti si aici cu treaba asta va rog.

Iar legat de vreme, mai sper ca nu ninge si in Mai :laugh:

 

pai aici putemsa facem cat offtopic ne duce capu` pe fiecare...nu? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

QUOTE ARYCY

mai da ce bine arata bicicleta ta mosu ! ce am vazut eu din poze cred ca iti mai trebuie doar un bugspoiler si e gata :crack:

da cum ai reusit sa faci galeria in halu ala ? asa lucioasa cu curata :nono:

 

 

asta e secretu meu si de aceea nu prea ma incanta sa pun bugspoiler ca imi place foarte mult galeriile curate si plus de asta am cam terminat investitile la capitolu moto pe anu asta. Daca dai o bere la Baia Mare o sa-ti spun secretu :laugh:

Editat de GEORGIAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...