Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

salutare fratilor si surori ! aveti un proaspat hornetist printre voi ce se bucura de fiecare picatura din motoreta (probabil suna bolnav) !!!

am vazut ca pregatiti o plecare la BM la sfarsitul lui mai parca,analizez bugetul si timpul si in caz ca ma primiti poate vin si eu cu voi !!!

anunt de la inceput ca nu am nici o calitate si ca sunt plin de defecte :)

 

si ca inca o chestie,mi s a ars releul de semnalizare (ala mic si patrat) cam unde/de la cine as putea sa iau ???

help va rog ca e cam ciudat fara semnale.

 

(daca stie cineva ceva pm-me ca nu urmaresc mereu forumul !)

Editat de UgluK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ia uiteeeee-l si pe horneto-bemveistul nostru :( ...da da,sa vii sa vii....dar pana atunci ce zici?dai o fuga pana la sameb sa schimbam doua vorbe? :)

 

Maestre, o sa ajung la SMAEB.... ca vreau sa te trag de urechi in avans.

Si mi-ar face si mai mare placere sa te trag si la BM, dar pana atunci ma voi multumi la SMAEB.

Sanatate multa.... si asfalt uscat si fara maidanezi.

Duminica am luat eu unul de mi-a indoit schimbatorul de viteze. :P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare fratilor si surori ! aveti un proaspat hornetist printre voi..................nu am nici o calitate si ca sunt plin de defecte

Bine venisi in stup.....Stai linistit ca avem noi suficiente calitati defectuoase care sa compenseze :P

 

Duminica am luat eu unul de mi-a indoit schimbatorul de viteze. :D.

Ala cred ca era cainele lu' Iron Man...cunoscut sub numele de Steel Dog :) . Cat de tare vine asta : Steel Dog a dat peste Ste(e)l Ice...:(...

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi tot cu ligheanu cred ca vin ...daca ajung :( tre sa desfac iar rezervorul si aripa spate sa le revopseasca gasca aia de vopsitor :) sau sa il pun sa il poliseze total moka ,ca bani nu ii mai dau si restu sa vad cum le remediez :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine venisi in stup.....Stai linistit ca avem noi suficiente calitati defectuoase care sa compenseze :(

 

 

Ala cred ca era cainele lu' Iron Man...cunoscut sub numele de Steel Dog :) . Cat de tare vine asta : Steel Dog a dat peste Ste(e)l Ice...:D...

 

steel dog a dat peste steel ice care calarea o steel bike :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare fratilor si surori ! aveti un proaspat hornetist printre voi ce se bucura de fiecare picatura din motoreta (probabil suna bolnav) !!!

am vazut ca pregatiti o plecare la BM la sfarsitul lui mai parca,analizez bugetul si timpul si in caz ca ma primiti poate vin si eu cu voi !!!

anunt de la inceput ca nu am nici o calitate si ca sunt plin de defecte :P

 

si ca inca o chestie,mi s a ars releul de semnalizare (ala mic si patrat) cam unde/de la cine as putea sa iau ???

help va rog ca e cam ciudat fara semnale.

 

(daca stie cineva ceva pm-me ca nu urmaresc mereu forumul !)

 

welcome!te asteptam cu bratele deschise la BM....iar in ceea ce priveste calitatile si defectele......care e diferenta intre ele? :P

Mesaj completat

azi tot cu ligheanu cred ca vin ...daca ajung :) tre sa desfac iar rezervorul si aripa spate sa le revopseasca gasca aia de vopsitor sau sa il pun sa il poliseze total moka ,ca bani nu ii mai dau si restu sa vad cum le remediez

 

tu nu esti conservar,esti lighenar :D ....da-le macar tu basti la aia ca io nu dau de ai mei sa le dau vreo doua peste mufa :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( vai mor de ras :P Chiar asa, aveti?! :D

 

Vin si eu diseara daca nu ploua desi au anuntat ca nu, impreuna cu noul membru hornetist Eddy.

 

eeee nu am vazut postul....evident ca avem saltea de te strange in brate..pt baieti inca nu stiu care e,dar exista iar pt fete salteaua se numeste GEORGE :) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eeee nu am vazut postul....evident ca avem saltea de te strange in brate..pt baieti inca nu stiu care e,dar exista iar pt fete salteaua se numeste GEORGE :( :D

:P Ce baiat saritor....dar cica ar mai exista o astfel de saltea, colegul de camera :P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eeee nu am vazut postul....evident ca avem saltea de te strange in brate..pt baieti inca nu stiu care e,dar exista iar pt fete salteaua se numeste GEORGE
Ce baiat saritor....dar cica ar mai exista o astfel de saltea, colegul de camera

Tineri si nelinistiti...:)....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca exista bufet gratis pentru actori :) macar atat...

 

Apropo, acolo ce mancam? Ce ne gatesc baietii? :D

George avem toate cele necesare pentru a gati?

 

baietii gatesc ce stiu ei mai bine..adica chestii grase(vaci,scroafe,si alte cele de genu :( ).acolo avem tot ce ne trebuie ca sa ne getim singurei:2 gratare,oale,linguri,prostii de astea innutile.....si prin padure mistrei,caprioare....deci cumva cumva ne descurcam noi :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca exista bufet gratis pentru actori :) macar atat...

 

Apropo, acolo ce mancam? Ce ne gatesc baietii? :P

George avem toate cele necesare pentru a gati?

NU (repet :NU) intreba de mancare in Maramures : m-am ingrasat vreo 3-4 kg in 5 zile asta iarna la George de Revelion!!!! Sa nu mai aud!! Auzi la ei :" O ciorbitza doriti?"....pai "Da...de care : pui, vacutza, etc..."....."Aaaa...nu...de CARNATI !!! "....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU (repet :NU) intreba de mancare in Maramures : m-am ingrasat vreo 3-4 kg in 5 zile asta iarna la George de Revelion!!!! Sa nu mai aud!! Auzi la ei :" O ciorbitza doriti?"....pai "Da...de care : pui, vacutza, etc..."....."Aaaa...nu...de CARNATI !!! "....

:) :P ..pai mah,eu v-am zis atunci ca nu va fi problema cu mancarea...voi nu,batman batman :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU (repet :NU) intreba de mancare in Maramures : m-am ingrasat vreo 3-4 kg in 5 zile asta iarna la George de Revelion!!!! Sa nu mai aud!! Auzi la ei :" O ciorbitza doriti?"....pai "Da...de care : pui, vacutza, etc..."....."Aaaa...nu...de CARNATI !!! "....

:) A perfect deci o sa intreb de mancare pentru ca vreau sa ma mai ingras...stiti doar ce slaba sunt :(

George ce imi faci bun?! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P A perfect deci o sa intreb de mancare pentru ca vreau sa ma mai ingras...stiti doar ce slaba sunt :P

George ce imi faci bun?! :D

:( ....pai iti pot face multe chestii bune specifice zonei sau mie in special :)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...