Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

De mancare George da? :P Pai abia astept :D

 

da de mancare...am si hrana spirituala si fizica si de care vrei tu :) .....BTW,cred su sunt si altii care stiu face de papica :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:P A perfect deci o sa intreb de mancare pentru ca vreau sa ma mai ingras...stiti doar ce slaba sunt :D

George ce imi faci bun?! :(

Si eu vreau sa ma mai ingras asa ca razvenitza ceri 2 porti duble si imi scapi si mie o portie pe sub mana :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da de mancare...am si hrana spirituala si fizica si de care vrei tu .....BTW,cred su sunt si altii care stiu face de papica

E bine de stiut cate optiuni am :love:

Pai da, sunt mai multi care stiu sa faca papica, dar eu vreau ceva facut de tine din zona, specific. Nu cartofi prajiti made in Bucureshit :love:

Termin cu tine si apoi ii mai luam si pe altii care vin din alte zone ale romaniei :love:

 

Si eu vreau sa ma mai ingras asa ca razvenitza ceri 2 porti duble si imi scapi si mie o portie pe sub mana

Si mie ce imi iese la treaba asta? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bine de stiut cate optiuni am :love:

Pai da, sunt mai multi care stiu sa faca papica, dar eu vreau ceva facut de tine din zona, specific. Nu cartofi prajiti made in Bucureshit :love:

Termin cu tine si apoi ii mai luam si pe altii care vin din alte zone ale romaniei

 

Si mie ce imi iese la treaba asta?

 

oare o sa mai poti dupa ce termini cu mine? :) :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cucubau la toata lumea....nu miscati nimic pe acolo prin sud pe unde e vreme buna? :love: faceti dragii mosului ceva poze cu ceva viespi ca mi-e drag sa le vad...si cum a mea nu mai e prea multa viespe decat in suflet,,,, :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cucubau la toata lumea....nu miscati nimic pe acolo prin sud pe unde e vreme buna? :love: faceti dragii mosului ceva poze cu ceva viespi ca mi-e drag sa le vad...si cum a mea nu mai e prea multa viespe decat in suflet,,,, :love:

 

Poftim, nea George! :love:

Editat de Caniggia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poftim, nea George! :D

 

yahaaaaa....macar atat...im salta inima cand mai vad cate o viespe macar in poze,ca pe la noi slaba miscare :love: ...in rest nimeni nimic? :love:

Mesaj completat

bah copii, sincer sa fiu, nu am vazut niciun hornet azi pe cheia. rusine, de trei ori rusine.

 

sa li se taie capul plaies :love: ....am spus maxim :)

Mesaj completat

 

neah...concepte oricine poate sa scoata...sa le scoata functionale e mai greu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

forte frumoase pozele si motoarele :love: eu am bazait prin judet, apropo pe unde alti lauto la siriu? bucuresti -brasov sau B-BZ-BV si iar B?

 

Bucuresti - Buzau - Brasov- Predeal - Bucuresti. Ne-am fi intors pe Cheia daca nu erau cei mai negri nori deasupra zonei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bucuresti - Buzau - Brasov- Predeal - Bucuresti. Ne-am fi intors pe Cheia daca nu erau cei mai negri nori deasupra zonei...

 

apropo de nori......imi zicea vali(metalwarrior) ca sambata,se zicea pe la televizoare ca a intrat norul de cenusa in romania pe la maramures......si ca se vede......evident nu se vedea nimic..dar stati linistiti cu totii,ca la cat de greu se misca toate aici la noi nu mai iese norul asta fictiv din judet o buna bucata de vreme....adoarme la noi :love: :love:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doamne ce m-am saturat de vremea asta...

mai e putin si baia mare scrie pe noi :(

 

ce frumoooooooos :wacko: ...cat despre baia mare,se pare ca va scrie de vineri bucuresti pe mine :laugh: ...motorul nefinisat,inca in lucru,dar chiar nu imi pasa ca veti arunca cu "rossi" si oua in mine ca o sa arate ca un santier in lucru...eu viiiiin.... :lol:.....sa speram ca nu mi se mai rezerva surpize NEPLACUTE(piesele aproape uscate la mine in garaj.parte tehnica si mecanica impecabila,reglaje facute.service la zi)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce frumoooooooos :wacko: ...cat despre baia mare,se pare ca va scrie de vineri bucuresti pe mine :laugh: ...motorul nefinisat,inca in lucru,dar chiar nu imi pasa ca veti arunca cu "rossi" si oua in mine ca o sa arate ca un santier in lucru...eu viiiiin.... :lol:.....sa speram ca nu mi se mai rezerva surpize NEPLACUTE(piesele aproape uscate la mine in garaj.parte tehnica si mecanica impecabila,reglaje facute.service la zi)

:(

Told u so!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doamne ce m-am saturat de vremea asta...

mai e putin si baia mare scrie pe noi :wacko:

 

 

nice

 

 

PS - a 2a poza este facuta exact in fata apartamentului meu ...

 

 

 

.... suspect :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nea George, daca te mai intereseaza poze cu o viespe neinteresanta uita-te aici: /index.php?showtopic=511323

 

eh,neinteresanta....nu exista viespe neinteresanta :wacko: asta da miscare de 600km.am facut si eu drumul ala pe la harsova cu viespea acu 2 ani,super.....cam putine curbe dar frumos :D ....bravo si la mai mare maestre :lol: ..

Mesaj completat

:(

Told u so!

 

ce le mai stii tu pe toate :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nice

 

 

PS - a 2a poza este facuta exact in fata apartamentului meu ...

 

 

 

.... suspect :(

:lol: Merci. Cat priveste poza in fata apartamentului tau...well acum pot sa zic: stiu unde stai! chit ca nu te cunosc... :laugh:

 

ce le mai stii tu pe toate :wacko:

Ete na, am fost optimista si uite ca a dat rezultate :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( Merci. Cat priveste poza in fata apartamentului tau...well acum pot sa zic: stiu unde stai! chit ca nu te cunosc... :wacko:

 

 

Ete na, am fost optimista si uite ca a dat rezultate :D

 

:lol: ....vineri seara atunci te astept sa ma intampini la intrare in bucale :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...