Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

Parca suna mai bine, eu oricum vineri lucrez si nu cred ca pot sa ajung... :moto:

 

 

Seamana cu a mea numai ca difera jentile si nu stiu daca avem aceeasi nuanta de rosu.

Nu imi amintesc eu prea bine, ca am lasat vreo 2-3 fete pe motorul meu, dar probabil ca o sa te recunosc cand o sa ne intalnim candva. Oricum multi km mai departe, tupeu si bucurii iti doresc cu acest moto.

 

 

 

Pe tine te mananca pielea... :lol: nu te mai saturi, ai? :drink:

 

:lol: Eram vecine pe atunci si ti-am lasat un biletzel . Multumesc ptr urari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pe tine te mananca pielea... :drink: nu te mai saturi, ai? :moto:

 

 

Nu stiu la ce te referi ! Sunt un inocent ! :lol:

 

P.S : Vedem cum e vremea vineri ! In caz ca e nasol o lasam pe sambata ! In principiu ramane vineri la 16:30 ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Numele meu este alexandra si din mai sunt posesoarea unei viespi pe care o ador. Nu am mai scris pana acum dar m-am hotarat sa o fac poate ma primiti si pe mine in stup.

 

Nu am avut ocazia pana acum insa vreau sa ii multumesc Ravenitzei pentru ca acum ceva vreme m-a lasat sa ii incalec motoreta cu toate ca nu ma cunostea :drink: si asa mi-am dat seama ca hornetul este exact ce imi trebuie.

 

Asfalt uscat tuturor si vreme cat mai buna .

 

Ea este printzesa mea

 

Benvenuto in Hornet Riders Club !!!

 

Se pare ca horneta Ravenitei nu se va mai simti singurica si mai aduce ceva culoare in grupul nostru :lol:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Benvenuto in Hornet Riders Club !!!

 

Se pare ca horneta Ravenitei nu se va mai simti singurica si mai aduce ceva culoare in grupul nostru :drink:.

Cum am zis si la mare: sunt/suntem pata de culoare din grup (da stiu, urla modestia in mine) :lol:

 

Maine la intalnire sper sa nu faceti prea tare misto de mine... :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Numele meu este alexandra si din mai sunt posesoarea unei viespi pe care o ador. Nu am mai scris pana acum dar m-am hotarat sa o fac poate ma primiti si pe mine in stup.

 

Nu am avut ocazia pana acum insa vreau sa ii multumesc Ravenitzei pentru ca acum ceva vreme m-a lasat sa ii incalec motoreta cu toate ca nu ma cunostea :moto: si asa mi-am dat seama ca hornetul este exact ce imi trebuie.

 

Asfalt uscat tuturor si vreme cat mai buna .

 

Ea este printzesa mea

Bine ai venit printre hornetistii si tin sa iti spun ca ma bucur ca nu sunt singuru care tin viespea in casa :drink:

sa aveti grija una de cealalta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ca sa o zicem p-aia dreapta...eu nu mai ajung deseara la constipatiei,nici sorin.inca nu am plecat din constanta,am ramas cu una alta de rezolvat aici.si ne vedem si ne auzim maine in functie de vreme pe amck sau daca nu,seara la o poveste :hurt: .iar la amck sambata,daca nu e vreme maine :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce conteaza ! Conserva POWER ! :hurt:

Idem!

 

Iar vii la conserva?

Marinat! :lol:

 

Mai copii, indiferent ce va hotarati, cand mergeti pe amc sau unde iesiti, imi dati si mie un mesaj (din pacate nu am cum sa intru pe net de la munca).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marinat! :hurt:

 

 

Pun eu mana pe tine ! :D

 

 

In alta ordine de idei,vremea maine se anunta de cacao asa ca amc-ul ramane pe sambata pe la un 12-13 ca sa prindem vreme acceptabila si sa fie toata lumea prezenta ! Ne auzim maine la telefon pt o bauta organizata pe undeva ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata la 12.00 sa fim acolo serifule, ca pana apucam sa ne dam, pana ajungem acasa, pana ne odihnim putin, se face seara si trebuie sa bem :hurt:

 

 

Gata, a ramas stabilit ! Maine nu sunt rezervari pe amc asa ca la ora 12:00 ne vedem acolo !

 

 

Diseara daca e de alcoolizare sau ceva ne auzim la un tilifon ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, a ramas stabilit ! Maine nu sunt rezervari pe amc asa ca la ora 12:00 ne vedem acolo !

 

 

Diseara daca e de alcoolizare sau ceva ne auzim la un tilifon ! :hurt:

Nu ne alcoolizam prea tare ca sa mai putem tine trasa maine :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ne alcoolizam prea tare ca sa mai putem tine trasa maine

 

bine graiesti..ca eu de cate ori am fost pe amck,a fost dupa cate o bauta crancena si fara somn.de aia scoate nyt timpi mai buni,ca el merge fresh :P :D ..am ajuns si eu la bucale,deci i`m in pt bauta de deseara :hurt: telefoane telefoaneeeee :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, a ramas stabilit ! Maine nu sunt rezervari pe amc asa ca la ora 12:00 ne vedem acolo !

 

 

Diseara daca e de alcoolizare sau ceva ne auzim la un tilifon ! :hurt:

 

 

.... ramasese sa il anunt pe George (salut George) daca vin si eu astazi pe amk.... si nu vin ca mi-am dat seama aseara la un semafor cand am pus frana spate ca am cauciucul din "plastik" - 5 metri am mers cu el blocat pe asfalt.... so have fun guys!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.... ramasese sa il anunt pe George (salut George) daca vin si eu astazi pe amk.... si nu vin ca mi-am dat seama aseara la un semafor cand am pus frana spate ca am cauciucul din "plastik" - 5 metri am mers cu el blocat pe asfalt.... so have fun guys!

:lol: ...pftiu...pai hai daca vrei maestre la o poveste,un pahar de vorba..noi o sa stam mai mult,ca sa avem timp sa ne "mulam" dupa asfalt :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...