Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

Astazi am trecut prin Constitutiei si am vazut ca se instaleaza o scena acolo si tot perimetrul pietei este ingradit.

Care e locul de intalnire in acest caz? a ramas tot la 19:00?

Mesaj completat

Dar, vai, cate raspunsuri :D

 

dar vai....ce nerabdator...dar vai...pe amckart nu ai pontat foaia? :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cocoselule, pe tine te inteleg....:D

 

Revin : http://www.redbullflugtag.ro/

 

Who's in? :lol:

 

"avionul" il rezolv si eu din ceva cartoane..apa o rezolva cel de sus ca de acum cateva ore ploua de rupoe...deci s-ar putea sa ajung si eu pe dambovita cu ceva "mijloc de transport din ghetou" :moron:

Mesaj completat

referitor la sesiunea de amck de sambata,as veni si pe jos daca nu as munci.ca doar motoare de "inchiriat" sunt destule...cu mii de multumiri celor care au avut tupeul sa imi dea viespile la testat.si cu mii de scuze tot celor carora le-am polizat cam tot ce se putea poliza pe un motor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar vai....ce nerabdator...dar vai...pe amckart nu ai pontat foaia?

E mai usor pe forum.... :moron: ....btw...daca te plictisesti la Baia Mare sambata avem sesiune pe AMCkart.... :D ....vii?....hai ca stiu ca poti imbunatati amaratul ala de 1:16...:D...

Mesaj completat

Elena, poate poti muta ultimele 4 posturi acolo unde le este locul...adica pe Red Carpet...:lol:..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu, asta daca primiti straini cu sorcova. Trebuie totusi sa ies azi la o plimbare serioasa, sa vad daca am rezistenta in mana stanga. Daca totusi nu pot maine, sa mai postati aici cand mai mergeti, saptamanile viitoare.

 

Cheers!

 

 

Primim,primim ! Saptamaniile viitoare cat o mai tine vremea ! :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

".......si cu mii de scuze tot celor carora le-am polizat cam tot ce se putea poliza pe un motor ......

Si nu numai chestii de pe motor....:D....

 

Maine la 13:00-13:30 meeting pe amc ! Care mai doreste sa dea un tzar sau sa se anunte aici !

Cocosel , ia de aici : "ĂARRRRR"....:D...P.S. : Daca iti aduc ochelarii ardem si un gratar pe marginea pistei :moron: ?

 

As veni si eu, asta daca primiti straini cu sorcova. .....

Primim, primim ca nu suntem antisociabili (poate doar asa intre noi :lol: )....

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si nu numai chestii de pe motor

 

Primim, primim ca nu suntem antisociabili (poate doar asa intre noi :D )....

 

1)bine ca esti tu destept si dai din casa ca ti-am stricat cam tot ce am primit de la tine....vrei sa nu mai primesc jucarii altadata de la altii sa ma joc cu ele? :moron:

2)noi?...antisociabili?......e putin spus...asta ar fi un compliment :D

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1)bine ca esti tu destept si dai din casa ca ti-am stricat cam tot ce am primit de la tine....vrei sa nu mai primesc jucarii altadata de la altii ....

Buey , nu a stricat nimic....ai "polizat" doar...asta e o imbunatatire, nu o stricare....nu ai vazut ce greu era bug-ul ala?...iar protectiile de genunchi chiar imi rupeau picioarele cand le puneam....acum e alta viatza cu ele asa "light"....:moron:...Cu alte cuvinte : Raman dator!...:D (Stii tu mai bine ce si cum....:D )....

 

LE:

Sa revenim :

 

1. NYT : Maine la 13:00-13:30 meeting pe amc ! Care mai doreste sa dea un tzar sau sa se anunte aici !

2. IO : http://www.redbullflugtag.ro/ Who's in?

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facem..voi aduceti carnea si bautura ! :D

Toba cine o inroseste? :moron:

 

Sa aveti parte de multa distractie maine pe Amckart. Eu plec azi la o forja pe A1 si ceva curbe pe Dealul Negru inspre VL, dar poate mai prind saptamana viitoare un Amckart cu voi, racerilor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar vai....ce nerabdator...dar vai...pe amckart nu ai pontat foaia? :moron:
E mai usor pe forum.... :D ....btw...daca te plictisesti la Baia Mare sambata avem sesiune pe AMCkart.... :lol: ....vii?....hai ca stiu ca poti imbunatati amaratul ala de 1:16...:D...

....

Momentan nu am bani de amkart si placutele de frana fata sunt pe duca, si as vrea sa inchei sezonul fara sa cumpar altele.

Joi am parasit grupul la plecarea spre bere pentru ca a intervenit o situatie neprevazuta. am incercat sa comunic, sa fac cu mana, dar nu m-a bagat nimeni in seama. Banuiesc ca nu mi-ati simtit lipsa :D

Editat de mettal86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey , nu a stricat nimic....ai "polizat" doar...asta e o imbunatatire, nu o stricare....nu ai vazut ce greu era bug-ul ala?...iar protectiile de genunchi chiar imi rupeau picioarele cand le puneam....acum e alta viatza cu ele asa "light"....Cu alte cuvinte : Raman dator!... (Stii tu mai bine ce si cum....:P )....

 

LE:

Sa revenim :

 

1. NYT : Maine la 13:00-13:30 meeting pe amc ! Care mai doreste sa dea un tzar sau sa se anunte aici !

2. IO : http://www.redbullflugtag.ro/ Who's in?

 

iar esti tu destept :D ...sa vezi ce suturi in poponetz iti iei cand te prind in noiembrie.....asta pe langa ca o sa iti fac urechile ca la donkey :D ...am stricat eu tot,stiu stiu stiu....acuma te dai bine pe langa mine ca sa ai profesor la purtator pe amck :moron: ...te-am prins,ah? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saluatre

 

poze de sambata de pe amckart

 

http://dl.transfer.ro/100OLYMP-transfer_ro-19sep-87e59a.ZIP

http://dlf.transfer.ro/100OLYMP1-transfer_...9sep-4a7677.ZIP

 

sunt mari fisierele - rabdare baldy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine au mers amandoua fisierele.... ;)

 

P.S. : Am fost anuntat ca joi dupa masa se "pregateste" un AMC....:D....asadar mutam (cei care vor bineinteles) adunarea din Constitutiei mai devreme(5,6 sa zicem) si la alta locatie : http://www.amckart.ro/pagini_ro/home.php?s=1

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1)La mine au mers amandoua fisierele.... :)

 

2)P.S. : Am fost anuntat ca joi dupa masa se "pregateste" un AMC....:)....asadar mutam (cei care vor bineinteles) adunarea din Constitutiei mai devreme(5,6 sa zicem) si la alta locatie : http://www.amckart.ro/pagini_ro/home.php?s=1

 

1)normal bro`,ca la tine merge orice ;)

2)trebuia sa rasucesti cutitul in rana? ;) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine au mers amandoua fisierele.... :D

 

P.S. : Am fost anuntat ca joi dupa masa se "pregateste" un AMC....:)....asadar mutam (cei care vor bineinteles) adunarea din Constitutiei mai devreme(5,6 sa zicem) si la alta locatie : http://www.amckart.ro/pagini_ro/home.php?s=1

Unii ajung mai devreme, cum ar fi un 14.00-15.00 ca sa prinda si soarele pe cer ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Smekerilor!... ;) ...Ca sa te citez : "Unii" sunt tinuti la munca pana la 17.00...:D...

Nah ca sunt printre ailati "unii". Maine am o proba de interviu si nu stiu la ce ora scap, asa ca ori nu mai ajung pe Amckart, ori ne auzim la un telefon.

Noapte buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...