Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poate mergi si tu pe Selena acum ca vei devenii Hornetist sa fie motorul in continuare prezent la intalnirile Hornetistilor :D

Mesaj completat

 

Baga schiurile in picioare si mai toceste sliderele pe Gutin. Asteptam filmari de la fata locului :alcy:

stai sa o dea calumea pe zapada....si mai mult ca sigur ca veti primi o super filmare :blbl:

Mesaj completat

Arunci si tu cate un mic pe pista cand trec diversi !moroseni,ah? :laugh:

Mesaj completat

Aha...deci neaparat sa iti luam ochelarii de gratar ca esti hotarat sa ii dai omului munitie pentru "diversi".......Moaaa, cata iubire zace in tine....

ce???nu luam nimic...nici un ochelar...nu ii aduc...sa planga cand ii face,cu fum in nas si alte treburi.pai cu de astea vine el la mine? :P

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaa..sa vezi ce il prinde..direct pe viziera ! :blbl:

Parca nu l-ai cunoaste...pe care viziera?...SIGUR acum ca ai zis-o pe asta cu viziera, asta vine cu O'Nealul Monster pe cap....doar doar o prinde mai bine micu'-ntre dinti....:alcy:

 

Parca vad discutiile la boxe : "Cat ai scos mah?"..."Pai la ultimul tur am scos 2 mici jumate' ..."....:laugh:

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica nici timp de mici nu o sa avem timp si mancam in mers? :D

Dezvoltati skiluri noi ... tre sa fiti cu ceva mai presus decat racerii de zi cu zi. :laugh:

 

Parca vad discutiile la boxe : "Cat ai scos mah?"..."Pai la ultimul tur am scos 2 mici jumate' ..."....:P

Vai lesin de ras :alcy:

 

Eu ma ofer sa tin scorul la treaba asta :blbl: Iar castigatorul primeste....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca nu l-ai cunoaste...pe care viziera?...SIGUR acum ca ai zis-o pe asta cu viziera, asta vine cu O'Nealul Monster pe cap....doar doar o prinde mai bine micu'-ntre dinti....

 

Parca vad discutiile la boxe : "Cat ai scos mah?"..."Pai la ultimul tur am scos 2 mici jumate' ..."....

 

asta a fost maxima sfarsitului de an :laugh: buey bro`....iar ma dai de gol si imi etalezi secretele? :P sa vezi cum ma dau 15 ture si ma ingras 15kile,ca nenorocesc o caserola de mici daca e Nyt-ul pus pe treaba :alcy:

Mesaj completat

Vai lesin de ras

Eu ma ofer sa tin scorul la treaba asta. Iar castigatorul primeste....

si eu ma prapadesc de ras,inca asa ceva nu am mai auzit.apoi sa zici ca motoristii(in special viesparii) sunt intregi la cap? :D

primeste.......? :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorba aia : " Sa fie primit!"..:alcy:

Mesaj completat

Dezvoltati skiluri noi ... tre sa fiti cu ceva mai presus decat racerii de zi cu zi. :blbl:

 

 

Vai lesin de ras :laugh:

 

Eu ma ofer sa tin scorul la treaba asta :P Iar castigatorul primeste....

.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de fapt..daca stau mai bine sa ma gandesc.e drept oferit prin lege :blbl: oricum tu nu faci parte din categoria SS :alcy:

 

 

Stiam eu ca spre mine bati ! Da tu cu vreun mic dupa mine ca nu iti mai condimentez nimic ! :laugh:

 

Nici tie nici lu' Moldo !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de fapt..daca stau mai bine sa ma gandesc.e drept oferit prin lege :laugh: oricum tu nu faci parte din categoria SS :alcy:

That's true :blbl: But still... :D

Mesaj completat

Stiam eu ca spre mine bati ! Da tu cu vreun mic dupa mine ca nu iti mai condimentez nimic !

 

Nici tie nici lu' Moldo !

E hai, unde a disparut generozitatea? Vin sarbatorile de iarna, trebuie sa fim mai buni.

 

 

 

 

 

 

Poti sa ii condimentezi putin....viata :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiam eu ca spre mine bati ! Da tu cu vreun mic dupa mine ca nu iti mai condimentez nimic ! :alcy:

 

Nici tie nici lu' Moldo !

 

nuuuuuu....deci cookie nyt master chef,promit solemn ca nu dau cu nimic dupa tine.....DECAT DUPA MCE MANANC :blbl: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nuuuuuu....deci cookie nyt master chef,promit solemn ca nu dau cu nimic dupa tine.....DECAT DUPA MCE MANANC :blbl: :alcy:

 

 

E bine ca ,eu ma dau inainte de masa ca sa fiu ma usor si sa castig 2-3 sec ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...