Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dragii mosului,incepand de ieri eu am incheiat oficial sezonul odata cu motoretistii baimareni,care or fi ei.cu aceasta ocazie am ramas fara guma spate(un burnout monstru:D).asadar si prin urmare pt mine cam asta a fost pe anul acesta.asteptam,eu si bijuteria mea,urmatorul sezon care va urma unei ierni pline de investitii din nou:P...celor care inca veti mai motori asfalt uscat si multa grija:)....long live the Hornet:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si vine moshu` cu piesele necesare si cu alte dracii? :P

 

La a mea vine cu o gramada de cadouri pentru ca a fost cuminte si nu m-a dat de asfalt sezonul asta :D

in mod special un suport de topcase ca asta:

http://www.ojmoto.it/images/PL256.jpg

Bine dupa ce il repar si vopsesc sper sa se apropie de imagine. Cine are idee ce model e placa aia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La a mea vine cu o gramada de cadouri pentru ca a fost cuminte si nu m-a dat de asfalt sezonul asta :D

in mod special un suport de topcase ca asta:

http://www.ojmoto.it/images/PL256.jpg

Bine dupa ce il repar si vopsesc sper sa se apropie de imagine. Cine are idee ce model e placa aia?

Sa inteleg ca ti-ai luat unul avariat, dar mai ieftin?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca ti-ai luat unul avariat, dar mai ieftin?

Am gasit o mokazie acu vreo 3 saptamani, suportul perfect functional doar putin ruginit si zgariat 120 de ron...m-am imprumutat dar tot l-am luat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca pana la urma ati gasit solutia la schimba sau nu uleiul inainte de hibernare: vindeti viespile... :D

 

deci la anu, o sa fiu singurul cu hornet la prima intalnire a hornetistilor? :laugh:

Editat de cataaaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca pana la urma ati gasit solutia la schimba sau nu uleiul inainte de hibernare: vindeti viespile... :D

 

deci la anu, o sa fiu singurul cu hornet la prima intalnire a hornetistilor? :D

 

nu vindem nimic....doar ne distram cum am pus anunturile si nu suna nimeni destul de obsedat sa le ia(cel putin a mea si a lui sorin) :laugh:...cat despre prima intalnire a viesparilor stai linistit ca o sa fim cel putin 3 ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vindem nimic....doar ne distram cum am pus anunturile si nu suna nimeni destul de obsedat sa le ia(cel putin a mea si a lui sorin) :laugh:...cat despre prima intalnire a viesparilor stai linistit ca o sa fim cel putin 3 :D

Cine sunt aia 3? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine sunt aia 3? :D

io+viespea mea+bagaje....=3 ;) :D

Mesaj completat

Nu tre sa am Hornet ca sa vin la intalnirea hornetistilor....asta a dovedit-o clar Nyt :P asa ca nici de mine nu scapati!

nu a dovetid nimic nyt.motorul lui e doar un hornet in haine de gixxxer :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu a dovetid nimic nyt.motorul lui e doar un hornet in haine de gixxxer :laugh:

 

Cum a zis si Nicu la Baia Mare cand a vazut mobra de la distanta : "Mama ce misto si-a modificat omu Hornetu' " ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu a dovetid nimic nyt.motorul lui e doar un hornet in haine de gixxxer :laugh:

Nyt mereu e in pantalonii de camuflaj, tocmai ca sa nu isi dea seama altii ca Gsxr-ul lui este un Hornet modificat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dintre cei care INCA nu si-au vandut Hornetul, este cineva care vine azi in Constitutiei, sa protestam impotriva frigului?

Eu m-am plimbat pe soarele de pe zi si vreau sa pot conduce mobra si la 60 de ani asa ca nu ma lupt cu frigul de diseara :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum a zis si Nicu la Baia Mare cand a vazut mobra de la distanta : "Mama ce misto si-a modificat omu Hornetu' " ! :laugh:

a fost tare faza :D :D si nu uitati de mine ca n-am pus viespea la vanzare, bagatima la nr ca sper sa ajung si eu la prima intilnire ;)

Editat de GEORGIAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu a dovetid nimic nyt.motorul lui e doar un hornet in haine de gixxxer :laugh:

bine mai primiti-l doar pe el...bine ca are el gsxr deghizat...

va sa zica pe mine nu ma primiti daca nu am tot hornet...nu? ;)

Mesaj completat

Eu m-am plimbat pe soarele de pe zi si vreau sa pot conduce mobra si la 60 de ani asa ca nu ma lupt cu frigul de diseara :D

True, daca sunt 15 grade e ok, dar azi desi soarele a fost sus si frumos, damn a fost frig! Nici eu nu mai ies cu Amantul, dar cica de duminica sunt 15 grade, asa ca.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

True, daca sunt 15 grade e ok, dar azi desi soarele a fost sus si frumos, damn a fost frig! Nici eu nu mai ies cu Amantul, dar cica de duminica sunt 15 grade, asa ca.... :laugh:

 

a iesit moda celor 2 perechi de pantaloni de piele simultan :D

trecand peste faptul ca iti cam ingheata nasul de la 15 grade in jos mai apare si problema cauciucurilor care nu sunt proiectate pt astfel de temperaturi si devin cam plastice.

 

iese cineva la vreo plimbare duminca ? vor fi 14grade ...si soare cat cuprinde ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a iesit moda celor 2 perechi de pantaloni de piele simultan ;)

trecand peste faptul ca iti cam ingheata nasul de la 15 grade in jos mai apare si problema cauciucurilor care nu sunt proiectate pt astfel de temperaturi si devin cam plastice.

 

iese cineva la vreo plimbare duminca ? vor fi 14grade ...si soare cat cuprinde :D

:P hehehe, cand imi aduc aminte cum mergeam in primul an de moto pana la -9 grade ma apuca rasu...ce inseamna pasiunea cu nebunie a unui incepator :laugh:

Fi-ar duminica tre sa particip la o nunta, asa as fi bagat o plimbarica... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) hehehe, cand imi aduc aminte cum mergeam in primul an de moto pana la -9 grade ma apuca rasu...ce inseamna pasiunea cu nebunie a unui incepator :laugh:

Fi-ar duminica tre sa particip la o nunta, asa as fi bagat o plimbarica... :D

Da daaaaa....puterea unui incepator pasionat il face sa nu bage de seama ca nu isi mai simte degetele si nimic altceva:)....in primul an de hornet motorisem pe prislop la 5 grade oprind din 2 in 2 minute sa ma dezghet partial.odata ajuns acasa dupa 300km facut prin frig am zis gata...dar ciuciu,in anul respectiv am motorit 2 zile pe ninsoare =))si sa citez un mare ganditor al vremii:ce uameni:))....hai cu iarna sa treaca odata ca la mine la maramu' au venit zapezile deja=))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...