Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

La multi ani Sorineeeee!multa sanatate si toate cele bune bro'!sa ne traiesti o mie de ani fara vizite prea dese la mecanic,doar pt ''consumabile''!si sa dea Cel de Sus sa motoresti cu soarele la orizont muuuulti ani frumosi de acum incolo!!!la multi ani bro'!

Mesaj completat

Da am fost, am intrat si eu...dar cu frica mare.

Pai Edi are in plan si maine Amckart...si-a facut abonament la ei, il cunoaste toata lumea acolo :moto:

P pozeeeeeeeeeeeeee:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da am fost, am intrat si eu...dar cu frica mare.

Pai Edi are in plan si maine Amckart...si-a facut abonament la ei, il cunoaste toata lumea acolo :moto:

Maine sunt 21 de grade iar, planuim un Amckart la ora 14.00?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Sorineeeee!multa sanatate si toate cele bune bro'!sa ne traiesti o mie de ani fara vizite prea dese la mecanic,doar pt ''consumabile''!si sa dea Cel de Sus sa motoresti cu soarele la orizont muuuulti ani frumosi de acum incolo!!!la multi ani bro'!
La Multi Ani Batrane ! Sa ne traiesti ! Sa te bucuri de familie ,prieteni si mobra !
La multi ani Sorin, sa fii sanatos ca sa te poti bucura de placerile vietii...familia, motorul. Pupici!!!
La multi ani! Sanatate! Copii multi! Km multi! Motociclete deosebite! Si...ce mai vrei tu
La multi ani, Sorin! And all the best! Si la cat mai multe slidere tocite

 

 

Va multumesc tuturor pentru urari!!! :moto: Va pup si promit sa fiu mai tanar cu fiecare an ce trece....(in felul asta mai devreme sau mai tarziu o sa dau in mintea copiilor, dar ma rog....)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt grade, dar este cam urat afara. Eu una stau potolita, m-a luat o durere de gat de nu mai pot... :moto:

Trece pana maine la ora 14.00 si din cauza soarelui de afara o sa iesi la o plimbare, ai sa vezi :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca sunt interesati sau stiti pe cineva in cautare de un Hornet ingrijit :

 

 

 

Hornet 600, 2006, ~7000 km, achizitionata din RO cu 0km. Revizii la timp (la cel mult 6 luni), ingrijita, folosita de fata (daca ar conta la ceva), in vara a avut facuta o revizie mai detaliata la Mechatronics CJ.

Accesorii: - furtune frana metalice

- Cau. GP Racer ~70%

- finala Akrapovic

- gear indicator

- aripa roata spate

- parbriz (nu e montat)

- crash-bar (nu e montat)

- crash-pads

 

Pret: 3000 EUR

 

0740174489- Cioata Emilian

 

frumoasa jucarie.bafta la vanzare :moto:

Mesaj completat

Va multumesc tuturor pentru urari!!! :D Va pup si promit sa fiu mai tanar cu fiecare an ce trece....(in felul asta mai devreme sau mai tarziu o sa dau in mintea copiilor, dar ma rog....)

inca nu ai dat?pftiu....slabutz :lol: ..."ti-am" luat-o altii inainte :kiss:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine sunt 21 de grade iar, planuim un Amckart la ora 14.00?

Da, azi nu am reusit sa mai ajung pe Amckart, maine mai bagam o fisa sa vedem ce iese ;)

Mesaj completat

nyt iar vi sa te dai rotund pe aici ;)

Te bagi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au anuntat ceva sanse de ploaie maine...

Nu ploo, tocmai am vorbit la al de sus si a zis ca pana in 12.00 ar vrea sa ne stropeasca, dar nu prea ii arde sa produca apa :(

Mesaj completat

Bah da nicaieri nu mai am liniste..peste tot ma urmariti ! ;)

Vrei liniste mah? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ploo, tocmai am vorbit la al de sus si a zis ca pana in 12.00 ar vrea sa ne stropeasca, dar nu prea ii arde sa produca apa :(

Mesaj completat

 

Vrei liniste mah? ;)

Have fun si sa aveti grija. Eu nu ma bag, abia daca am voce... Mi-am facut damblaua pe cbr, acum stau linistita, n-am acte, n-am nimic la ea ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Have fun si sa aveti grija. Eu nu ma bag, abia daca am voce... Mi-am facut damblaua pe cbr, acum stau linistita, n-am acte, n-am nimic la ea :(

e furata? ;)

auzi nyt-ul...tu aici cauti liniste?si doi la mana...stii ca tu esti VIP si oriunde esti vei fi urmarit ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa dea dracii ,am stat 20 min sa copiez si sa dezarhivez si cand termin vad pozele cu betzivu de Over ! Am auzit ca iar ati luat Bmw-ul ala azi...poate il stricati pana vineri sa vedeti scandal ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...