Sari la conținut

Enduro De Imprumut


Postări Recomandate

am nevoie de un enduro de imprumut pt weekendul 13-14 Mai

 

 

 

nu trebuie sa fie inmatriculat (il transport pe platforma pana la navodari - dupa aia o iau pe camp pana la portita)

 

se indura cineva de mine?

 

 

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am nevoie de un enduro de imprumut pt weekendul 13-14 Mai

nu trebuie sa fie inmatriculat (il transport pe platforma pana la navodari - dupa aia o iau pe camp pana la portita)

 

se indura cineva de mine?

:moto:

 

Bai tu nu sti vorba aia cu nevasta, masina si mai ales motocicleta??? :ok: :)

Cred ca nu ai nicio sansa.

 

A si nu ai nicio sansa sa ajungi la Portita chiar daca ajunci pana la Grindul Lupului sau Periboina cu o mai stiu altii, ptr ca la Periboina este f greu sa treci moto in partea cealalta. Poate doar daca gasesti pe cineva cu o barca si vreo doi pescari vigurosi si dispusi sa iti urce motorul in barca.

Editat de ketemeu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Matei, tu ai da VFR-ul unuia care vrea sa il ia sa dea o tura numai cu acceleratia in blana pana la mare ? Cam cu asta echivaleaza o tavaleala pe nisip si apa sarata pentru un enduro. :moto: Ia-ti frumusel un enduroi si gata...da-le dreq de vitezane :) Asta e viata reala, nu se pate si cu **** in c** si cu sufletu-n rai :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai tu nu sti vorba aia cu nevasta, masina si mai ales motocicleta??? :moto: :ok:

Cred ca nu ai nicio sansa.

 

A si nu ai nicio sansa sa ajungi la Portita chiar daca ajunci pana la Grindul Lupului sau Periboina cu o mai stiu altii, ptr ca la Periboina este f greu sa treci moto in partea cealalta. Poate doar daca gasesti pe cineva cu o barca si vreo doi pescari vigurosi si dispusi sa iti urce motorul in barca.

 

daca eu ajung la portita - tu imi dai mpbra? :)

 

posibilitate e - garantez :blink: a mai fost folosita (tot de kt'isti :crack: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca eu ajung la portita - tu imi dai mpbra? :moto:

 

posibilitate e - garantez :) a mai fost folosita (tot de kt'isti :blink: )

 

Da. Recunosc exista o mica sansa. Aceea ca motocicleta sa nu fie mai grea de 100 Kg.

Oricum am inteles de la enduristii constnteni ca este inundata portiunea dintre pana la Periboina.

Bafta. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam greu sa faci asta avand in vedere ca e cam pe supt ape .. poate un jet ceva :moto:

asa e. a fst unkimiu(de fapt a incercat) sa ajunga la un canton de langa portita insa nu a mers schema.drumurile cica snt presarate de mocirla si balti f adanci.decat pe plaja sa o poti lua.poate iei bacul peste sinoe.am uitat in ce localitate e amplasat.altfel nu cred ca poti ajunge.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost eu pe acolo, de 1 Mai. Drumul care mergea pe faleza nu mai exista, marea l-a inghitit. Se face la un moment dat stanga, dar se trece prin balti care (ziceau cei care veneau dinspre periboina) ajung pana la farururile daciei. Ei cunosteau bine zona, stiau unde sunt pietre si unde e namol. Daca intri prin namol, nu mai iesi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...