Sari la conținut

Chopperisti-Show Your Tattoos!


sbsmoto
 Share

Postări Recomandate

Superb tatuajul, dar parcanu prea ma omor dupa capul ala de tigru-sabie, mergea mai bine clasicul lup.

ii lup da-i suparat rau si da aia se vede asha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 363
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
:lol: Am 44 de ani si imi doresc un tatuaj ( doua, trei, nici eu nu stiu cate) am sa devin chopper-ist in curand, nu de asta vreau tatoo ci doar ca imi doream de prea mult timp si cred ca viata trebuie sa ti-o traiesti si nu sa jinduiesti la unu sau la altul, adica ce frumos moto are tipul, ce tatoo are celalalt etc, deci in concluzie daca vrei ceva si poti fa-o, mai tarziu ai sa regreti ca nu ai facut-o si decat sa regreti mai bine sa suferi daca iese prost ce ai facut dar e facut de tine si nu de altii, cred ca sunteti de acord cu mine ( cred ) treaba e ca nu stiu un meserias in Bucuresti care face tatuaje adevarate si la preturi acceptabile, daca sti ceva cumva va rog sa-mi lasati numere de tel ale meseriasilor, vreau tatoooooooooo, multumesc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Am 44 de ani si imi doresc un tatuaj ( doua, trei, nici eu nu stiu cate) am sa devin chopper-ist in curand, nu de asta vreau tatoo ci doar ca imi doream de prea mult timp si cred ca viata trebuie sa ti-o traiesti si nu sa jinduiesti la unu sau la altul, adica ce frumos moto are tipul, ce tatoo are celalalt etc, deci in concluzie daca vrei ceva si poti fa-o, mai tarziu ai sa regreti ca nu ai facut-o si decat sa regreti mai bine sa suferi daca iese prost ce ai facut dar e facut de tine si nu de altii, cred ca sunteti de acord cu mine ( cred ) treaba e ca nu stiu un meserias in Bucuresti care face tatuaje adevarate si la preturi acceptabile, daca sti ceva cumva va rog sa-mi lasati numere de tel ale meseriasilor, vreau tatoooooooooo, multumesc

Sigur ai 44 de ani? :crack:

Ori esti vreun "cunoscut"de pe forum care a intrat cu alt user sa faca baza, ori esti politia romana "under cover" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur ai 44 de ani? :crack:

Ori esti vreun "cunoscut"de pe forum care a intrat cu alt user sa faca baza, ori esti politia romana "under cover" :D

 

Sincer sa fiu m-ai ghicit ! sant MILITIAAAAA, ha si v-am prins ! nu serios chiar nu-mi place ironia ta, si ce daca am 44 de ani ? sunt prea batran ? sau ce ? ca nu am minte ? sunt mult mai multi si mai fara minte decat mine in tara asta si nu-i muta nimeni in state, desi nu am jignit pe nimeni nu vad rostul ironiei, da chiar vreau sa-mi fac un tatoo, si ce ? voi nu aveti vreau si eu, asa ca mai bine dati-mi pe cineva care face ceva bun si mai subtire la pret ca sunt familist si am multe cheltuieli mai vreu si chopper ! si va promit ce dupa ce-l fac ( pe tatoo) fac o poza si o postez aici, parol. Hai te salut si nu sunt suparat !.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa incerc sa pun si eu ceva poze cu tatuajele mele...am destule .. sa incepem cu ala din avatar ...si da ... e pe limba .. mai bine zis era ..ca s-a sters repede de tot.

facut de Laurian din Cluj,acu multi ani

Editat de ozz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Bun, deci asteptam alte poze de la ozz, poze de la mine si desenele in pix ale lui vince black.

 

Se pare ca se mareste colectia topicului! ( cred ca 5% din total sunt ale lui ozz )

 

Apropos si off topic: vince, la multi ani! Poate iti faci cadou un tatoo de ziua ta! Nu glumesc, eu al doilea asa l-am facut, de ziua mea.

Ce vrei, nebuniile tineretii!

Editat de a_deea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e tatuajul meu...ca sa fac si eu reclama unde mi l-am facut.... vitan mall Florin...mult prea de treaba si super maestru...la anu vreau sa imi fac ceva in genul la ce are si gerhart (scuze dak am scris numele aiurea) dar sa se extinda p spate si sa nu se vada pe gat....ca sa il pot ascunde mai usor....

post-12434-1156279764_thumb.jpg

post-12434-1156279793_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ozz, frate incearca sa te concentrezi mai mult pe calitate in loc de cantitate, io am o vorba: tatuajele ieftine nu-s bune si alea bune nu-s ieftine

sa fii iubit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kata : in afara de frunza care e facut in spania , toate sunt facute de aproximativ 6-11 ani ..plus ca am facut pozele cu telefonul ..calitatea lasa de dorit din mai multe motive

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa incerc sa pun si eu ceva poze cu tatuajele mele...am destule .. sa incepem cu ala din avatar ...si da ... e pe limba .. mai bine zis era ..ca s-a sters repede de tot.

facut de Laurian din Cluj,acu multi ani

 

 

aici e o contradictie .....cum adica :"s-a sters repede de tot" si "facut acu multi ani"?

oricum,Laurian lucreaza f bine.

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Blackrider : ala de pe limba l-am facut in mai 2001 ..s-a sters cam in 3-4 zile ..m-a avertizat Laurian ca e posibil sa se intample asa ceva ...si da .. sunt de acord cu tine .. el lucreaza bine

restu sunt facute la altcineva,de mai mult timp ..si dupa cum stie toata lumea ,tatuajele se mai sterg cu timpul ....pentru o calitate buna trebuie retusate odata la cativa ani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ar interesa si pe mine un pret pt un tatuaj facut pe brat , un motor de viteza o yamaha r1 cu ceva motive tribale si eventual un motto si unde se pot face in bucuresti asemenea tatuaje?

 

dati-mi private mesage pls :ok: eventual daca aveti ceva schite dati-mi un mail la bikeandcar@yahoo.com

Editat de bikerboy-iuliano
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...