Sari la conținut

Chopperisti-Show Your Tattoos!


sbsmoto
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 365
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cateva tatuaje facute de mine:post-8653-1140134420_thumb.jpgpost-8653-1140134453_thumb.jpgpost-8653-1140134506_thumb.jpg

 

Poftiti domnilor, sa nu fiu offtopic. Cu dedicatie pt Roby si Getuta.

 

Motivul se poate vedea in poza mea din profil ;)

:finger:

special pt tine :10: ...cu dedicatie...inorogul :10:

post-8653-1140135160_thumb.jpg

post-8653-1140135268_thumb.jpg

post-8653-1140135733_thumb.jpg

Editat de black raven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Si eu intru in categoria celor care poseda tatuaje ... de vreo 4 luni de zile... nu e facut la betie si are o insemnatate apropiata de sufletul meu

Poze in curand inca nu m-am pozat ca e cam greu ca e pe spate in partea stanga :D

 

 

PS :

 

Fashion Tattoo pe langa piatza 1 Mai !! Asta in Buc. :cheers:

Sa stii ca acolo am ajuns si mi-am facut tatuajul pana la urma... Baieti de nota 10!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

post-9947-1146153394_thumb.jpgDacă tot e vb despre tatuaje si mândrie personală, atunci, postez si eu tatuajul meu... :)

chiar daca nu se ridică la nivelul celorlalte...

Cred ca sensul acestui topic a fost sa-si arate fiecare tatuajele. De ce nu?

La urma tatuajul meu m-a costat o gramada de dureri ( :crack: :baldy: :baldy: ), timp (9 luni), si o gramada de bani (ca. 900€). Asa ca pot, cred eu, sa fiu mindru pe el, nu?

De ce sa nu il arat. Ca de aia l-am facut. sa se vada... :)

In sensul asta: ARATATI CE AVETI!!!

Nu numai barbatii. Si genul frumos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-9947-1146153394_thumb.jpgDacă tot e vb despre tatuaje si mândrie personală, atunci, postez si eu tatuajul meu... :)

chiar daca nu se ridică la nivelul celorlalte...

[/quote

spunene si noua ce inseamna ??????????/ sau ce scrie macar

ca eu sincer nu inteleg nimika

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scrie Burzum.Este pseudonimul uni tip din Norvegia care avea pe vremuri un proiect Black metal.Acum este in parnaie ca la injunghiat pe un membru al formatiei Mayhem cu 30 de lovituri de cutit acu vreo 12 ani.Poate a iesit de la zdup...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...e un tatuaj de care sunt mândru Âşi pot zice cu mâna pe inimă că nu a fost uÂşor...Am pielea sensibilă Âşi din această cauză munca a durat 3 ore...Burzum este cuvântul de pe mână...Este numele unui proiect Black Metal din Norvegia a cărui creier mai are de stat 10 ani la puÂşcărie pentru omor. Cuvântul în sine vine din trilogia Stăpânul Inelelor... În limba neagră (în limba orcilor) însemnă: întuneric :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Este numele unui proiect Black Metal din Norvegia a cărui creier mai are de stat 10 ani la puÂşcărie pentru omor".

 

Este numele unui proiect Black Metal din Norvegia aL carui creier mai are de stat 10 ani la puscarie pentru omor.

Nu sunt profesor de romana,imi cer scuze tuturor userilor care citesc postul asta.

Oricum,felicitari pt posesorul tatuajului.zuper

imi pare sincer rau ca te-a durut si mai ales ca ai pielea sensibila

intuneric(in limba orcilor) rulzzz!!! :)

bafta

Editat de alex123
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

de ce o zvastica?nice body btw :blink:

Pt. ca ma caracterizeaza :lol: :lol:

 

 

 

pacat ca n-am pus si o poza cu verigheta B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...e un tatuaj de care sunt mândru şi pot zice cu mâna pe inimă că nu a fost uşor...Am pielea sensibilă şi din această cauză munca a durat 3 ore...Burzum este cuvântul de pe mână...Este numele unui proiect Black Metal din Norvegia a cărui creier mai are de stat 10 ani la puşcărie pentru omor. Cuvântul în sine vine din trilogia Stăpânul Inelelor... În limba neagră (în limba orcilor) însemnă: întuneric :blink:

 

 

Asta a venit bonus la sotz :lol: B)

 

Numa Stapanul Inelelor pe aici..unii cu orcii, altii cu Smeagolii,... pe cand o aprea Neo sau agentul Smith?

Totusi, sunt curios cine o fi adaugat aia cu "Atentie, troll" la postul la Sagoth. Nu de alta, da cine zice, ala e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt impotriva sau pentru simbolistica nazista dar am observat o ''tenta'' daca ii pot spune asha, unde tot mai multe persoane adopta simboluri fasciste, ''ieczista'' o explicatzie? cu riscul de a ma repeta nu sunt nici pro nici contra dar tre sa te gindesti ca tatuajul o sa fie acolo pe restul vietzii si cum gindesti acum nu vei gindi pt toata viatza (poate nu is io ala care are dreptul sa zica ceva in privintza asta, deh il am pe Tepes pe mina stinga....)

hai noroc B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am chopper ,desi mi-as dori ... invat pe un suzuki sv de 650 , am niste tatuaje facute prin 94 cu motoras de walkman si nu stiu ce tus , cam petarde ,as vrea sa le mai bat odata ... cred ca peste 2 ani cand isi iau buletinul ...

post-9185-1147655874_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tenta pro nazi? n-as crede

mai degraba pro punk

mi se pare mie sau e la moda tunsoarea cu creasta ? :blink:

 

unii traiesc dupa niste principii de viata, de obicei alea nu se schimba toata ziua

 

tocmai mi-am mai facut unu, cand prind un ap foto o sa postez cu el

 

 

 

 

 

nu sunt impotriva sau pentru simbolistica nazista dar am observat o ''tenta'' daca ii pot spune asha, unde tot mai multe persoane adopta simboluri fasciste, ''ieczista'' o explicatzie? cu riscul de a ma repeta nu sunt nici pro nici contra dar tre sa te gindesti ca tatuajul o sa fie acolo pe restul vietzii si cum gindesti acum nu vei gindi pt toata viatza (poate nu is io ala care are dreptul sa zica ceva in privintza asta, deh il am pe Tepes pe mina stinga....)

hai noroc B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tenta pro nazi? n-as crede

mai degraba pro punk

mi se pare mie sau e la moda tunsoarea cu creasta ? :blink:

 

unii traiesc dupa niste principii de viata, de obicei alea nu se schimba toata ziua

 

tocmai mi-am mai facut unu, cand prind un ap foto o sa postez cu el

That's my baby!! B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mi-o luatzi in nume de rau, am intrebat doar, daca ii cineva care sa nu gindeasca cu prejudecatzi ala is io, credetzi-ma. fiecare are dreptul/obligatzia sa ishi ''customizeze'' corpul dupa bunul plac, nu am nici o idee despre ce inseamna punk-ul, DAR daca creasta e la moda inseama ca ne facem tatuaje care sunt si ele la moda?

hai noroc B)

Editat de kata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...