Sari la conținut

Probabil Vechi


KhellY
 Share

Postări Recomandate

Deci... asta seara si eu ca omu stateam pe net dupa videoclipuri bla bla bla.... si la un moment dat vad un fisier accident sinaia... l-am luat... pt k tinea de motoare...

IMI CER SCUZE daca a mai fost, dar eu sa va spun sincer am ramas MASCA... mi-a trecut pofta de mancare, de tot...acu vreau doar sa ma culc... pt cei care nu il stiu... ASTA e urmarea unei aventuri nebunesti cu prietenii sau unei ture asa de fitza, deh pt okii lumii...

deci imi cer scuze inca o data daca a mai fost... si dupa cum spuneam cei ce nu il stiti.... incercati si voi sa observati mici detalii pe acolo... cum ca nu prea se uita lumea la motociclist... (a cam murit saracu...), ambulanta saraca nu stie pe unde sa vina...etc etc pana la disperarea din okii oamenilor... asta ca sa vedeti unde se ajunge de la o neatentie sau un moment de tampenie...

alte detalii despre filmuletz nu am.... sry...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sry...dar nu am mai umblat o perioada buna pe forum...si deja vad ceva schimbari :moto:(... deci nu pot sa imi dau seama cum sa pun un attachement... doamnee... facem altfel, cine il vrea...sa imi dea un pm si sa stabilim o ora la care sa ne intalnim pe oDc...si il poate lua atunci de la mine ... sry baietzi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sry...dar nu am mai umblat o perioada buna pe forum...si deja vad ceva schimbari :ok:(... deci nu pot sa imi dau seama cum sa pun un attachement... doamnee... facem altfel, cine il vrea...sa imi dea un pm si sa stabilim o ora la care sa ne intalnim pe oDc...si il poate lua atunci de la mine ... sry baietzi!

Mai simplu, dai un reply, te uiti unde scrie pe pagina file attachments, dai choose, cauti unde il ai pe hard disk, il selectezi, dai enter, dai add attachment si dai add reply. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

KhellY, nu te mai obosi sa pui filmuletul. e acealsi din topicul "Accident" deschis de dezu_ro, pe 25 aprilie. acum am vazut, dupa ce l-am luat de la tine. da, e vechi accidentul. de fapt... citeste topicul ala. :moto: si pe mine m-a uimit prima data cand l-am vazut... :ok:

Editat de BooBoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da razboiniku luminii care esti, nu observi ca esti in carantina..

 

Da' ce are nene? Purici ? Sau o fi virusat pe cineva vreodata..... :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar off topic:

Asta n-o discuti cu mine, ca nu eu te-am bagat acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...