Sari la conținut

Alternativa La Smaeb


HONDANEGRU
 Share

Postări Recomandate

Uite o alternativa la SMAEB...nu cred ca va intereseaza..dar daca e atata lume venita din tara pentru SMAEB..poate trec mai pe seara si pe la:

 

Nou targ erotic la Bucuresti 26/04/2006

Daca luna aprilie a debutat la Sala Palatului cu cea de-a patra editie a Eros Show, la care si-a facut aparitia si Cicciolina, luna mai va debuta in acelasi ton erotic.

 

Astfel, in perioada 4-7 mai, Sala Polivalenta va gazdui cea de-a doua editie a Targului International de Arta si Produse Erotice "EroXXX" ce isi propune sa aduca publicului atat jucarii erotice, cat si show-uri de gen.

 

Targul "ErosXXX" va reuni pe o suprafata de 1.000 de metri patrati numeroase firme care vor prezenta oferte ce cuprind produse de tip sex shop: jucarii sexuale, articole vestimentare, lenjerie intima etc. Printre atractiile promise de organizatori se numara si standuri unde se pot face tatuaje "la minut", piercing-uri sau picturi pe corp realizata pe loc. Dintre expozanti nu vor lipsi saloanele de masaj si relaxare sau casele de productie si distributie a fimelor XXX.

 

Organizatorii mizeaza pe nume ca Judy Nero, Alma Pirner, Meszaros, prezentate drept "campioane la striptease", invitate care vor oferi cateva show-uri fierbinti, alaturi de diverse animatoare.

 

Trupa Flamingo Boys va prezenta un numar special, ce va incununa ceremonia de decernare a premiilor "pentru varfurile industriei erotice romanesti".

 

Accesul la eveniment este permis doar celor peste 18 ani, pe baza unui bilet in valoare de 16,9 lei.

A M

Echipa Ziare.com

 

P.S. eu vin la SMAEB si ca sa imi gasesc niste genunchere..daca nu gasesc ma duc la celalalt targ si imi iau 2 vibratoare...ca tot plastic e....

 

 

HAHAHAHA

am pus chestia asta de 15 minute si nu a intrat nimeni pe ea...

sunt casatoriti ai nostrii ca brazii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

170 000 sa intru sa vad sani pe care nu am voie sa pun mana/limba/falus (intre sani ) si putze de plastic ..? nu merita .. mai bine iau prezervative si ies mult mai castigat folosindu-le.. daca era intrarea mai ieftina poate....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io imi iau o gonflabila in loc de airbag la geaca!!

:moto: :ok:

si niste prezervative d'alea lungi si rezistente sa le trag pe manere cand merg la spalatorie..

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s'au calicit. io as fi pus pretul 6,9 lei. grei.

bine ca nu le a venit ideea sa puna biletul 69 de lei :) :moto: .ma eu nu zic ca e un lucru reprobabil.si putem trage paralele si cu smaeb.vine omul se mai destupa la minte, se mai uita ,mai afla ultimele noutati in domeniu mai discuta cu profesionisti, mai un sfat, mai cumpara cate ceva..plus ca nu se stie ..poate vedem unele din fete calare ziua pe motoare la smaeb calare pe altceva la eroxxx sau cum iy spune.

 

p.s:oare fetele de pe centura au stand :ok:

 

 

P.S. eu vin la SMAEB si ca sa imi gasesc niste genunchere..daca nu gasesc ma duc la celalalt targ si imi iau 2 vibratoare...ca tot plastic e....

HAHAHAHA

am pus chestia asta de 15 minute si nu a intrat nimeni pe ea...

sunt casatoriti ai nostrii ca brazii!

pun pariu ca la targul asta erotic o sa vezi mai mult cupluri decat oameni singuri.e cam aiurea sa te plimbi de nebun printre gonflabilele alea.si cred ca ti gasesti genunchiere si la targul asta...poate si niste piele desi nu prea vad ce poti sa faci cu biciul ...poate sa imprastii pietoniii de pe trecere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pretul era facut ca sa se ajunga la "nu mai avem rest" "lasati 200, e ok". Si uite-asa la un calcul sumar vezi cati bani se aduna.

 

Totusi, poze nici unul ? Le tineti pt colectia voastra ? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit niste poze pe net - Primele 2 de la editia de anul trecut iar a treia cica de acum. Sa vad daca pot sa le atasez.

 

Pozele s-au postat in ordine inversa, dar cred ca nu conteaza. Daca mai vreti mai caut.

Editat de mateo45us
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit si eu cateva poze pe net, de la editia de anul asta,

dar nu le pun ca sunt prea XXX :blink:

B)

Editat de toply
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care parte din "Motociclism.ro" nu e clara ? adica, forum despre MOTOCICLETE, cu MOTOCICLISTI, MOTOCICLISTE si PASIONATI DE MOTOCICLISM, si nu Softpedia/tzatzegoale.ro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...