Sari la conținut

Sperieciori Party


ACMR
 Share

Postări Recomandate

Eu cred ca esti invidios :P ...

Daca unii, mai ales unele, sunt atrase de strigoi, care este problema? Nu trebuie sa-i atraga? Fiecare s-a costumat cum a dorit/vrut/placut/simtit bine... Important este ca toti ne-am distrat de minune :kiss:

Daca tot preluati niste traditii, preluati cu toata istorioara lor. De costumat cum a dorit/vrut/placut/simtit bine puteati sa va costumati cum a dorit/vrut/placut/simtit bine oricind, nu tre sa asteptati Halloween-ul.

IMPORTANT zic eu ca ar fi fost altceva la adunarea asta da'....merge si distratul de minune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 270
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca tot preluati niste traditii, preluati cu toata istorioara lor. De costumat cum a dorit/vrut/placut/simtit bine puteati sa va costumati cum a dorit/vrut/placut/simtit bine oricind, nu tre sa asteptati Halloween-ul.

IMPORTANT zic eu ca ar fi fost altceva la adunarea asta da'....merge si distratul de minune.

Importanta IMPORTANTULUI a fost diferita de la persoana la persoana. Unii au "participat", altii nu au stiut, altii nu putut si mai sunt cei care au stiut/putut/ dar NU au vrut. Fiecare este LIBER sa decida daca vrea, cat vrea si cum vrea sa faca ceva IMPORTANT (sau mai putin important).

 

Cat despre "preluarea" in sine... cum dracu' sa fiu femeie si sa vreau sa fiu urata :kiss: ??? In ruptul capului nu o sa ma "uratesc" nici macar pentru a alunga duhurile rele carora prefer sa le dau cu ignor :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: Am zis "duhuri rele" nu "baiat rau" :P

 

Lasa Maica, de "bantuit" s-o gasi ceva si pentru tine :P Un pic de usturoi, un pic de lubrifiant unguent de bataturi. Stii, una calda, alta rece. Gen politistu' bun, politistu' rau :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa Maica, de "bantuit" s-o gasi ceva si pentru tine :kiss: Un pic de usturoi, un pic de lubrifiant unguent de bataturi. Stii, una calda, alta rece. Gen politistu' bun, politistu' rau :P

 

Incerci ambele variante? Imi vin in cap replici usturatoare pentru tine legat de unguentul ala ...dar o sa tac ca asa cum am spus mai sus duhul rau il ignor :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cu ce duhuri esti tu obisnuita dar eu sunt duh de lampa, deci tre' sa freci :kiss: Si, frecat fara lubrifiant... Ce fel de maicuta pacatoasa esti? :P

P.S. Nu mai profita ca sunt in carantina si nu pot posta decat o data la 15 minute :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cu ce duhuri esti tu obisnuita dar eu sunt duh de lampa, deci tre' sa freci :kiss: Si, frecat fara lubrifiant... Ce fel de maicuta pacatoasa esti? :P

P.S. Nu mai profita ca sunt in carantina si nu pot posta decat o data la 15 minute :P

 

Pai o sa te ajut atunci pentru numele lui Dumnezeu!! Gasesc ceva pe "masura" ta si o sa frec de o sa-ti iasa ochisorii din cap...si pentru ca sunt credincioasa o s-o fac cu unguent de galbenele ca sa nu te usture foarte tare a doua zi cand te duci la buda...

 

P.S. la fiecare 15 minute iti sporeste nerusinarea asa ca ma gandesc ca-ti place carantina si este posibil sa ma razgandesc si pentru ca esti tare pacatos o sa am grija ca dupa "purificare" sa nu mai stai in fund o saptamana (cel putin) ...asa ca vezi ce postezi!

Editat de iollele
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o s-o fac cu unguent de galbenele ca sa nu te usture foarte tare a doua zi cand te duci la buda...

 

sa nu mai stai in fund o saptamana (cel putin) ...

 

 

Pai de ce nu zici bre ca esti homosexuala? Si te mai plangeai ca nu ti-a pus lumea mana pe bulane... Pai, cu asemenea deprinderi, ai gresit barul! Eu la praud tu bi ghei deja incalzeam mobra... :kiss:

P.S. Eu vorbeam de lampa, nu de borcanul cu... dulceata :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai de ce nu zici bre ca esti homosexuala? Si te mai plangeai ca nu ti-a pus lumea mana pe bulane... Pai, cu asemenea deprinderi, ai gresit barul! Eu la praud tu bi ghei deja incalzeam mobra... :kiss:

P.S. Eu vorbeam de lampa, nu de borcanul cu... dulceata :P

Sunt homosexuala doar pentru duhurile rele :P . Nu m-am plans ca NU am fost bulanita...te rog sa recitesti :P in plus eu am fost altruista...ma gandeam la binele aproapelui asa ca am gasit drept solutie purificarea, imi pare un canon rezonabil...

Mie imi palce mierea si tu o dai inainte cu dulceata/lampa...uff...

 

 

Mesaj completat

Iolele a fugit in coltul ei...

 

Abia acum o sa plec, insa incet, nu fugid :P desi tinand cont ca sunt pieton e posibil sa alerg dupa ratb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt homosexuala doar pentru duhurile rele :P . Nu m-am plans ca NU am fost bulanita...te rog sa recitesti :P in plus eu am fost altruista...ma gandeam la binele aproapelui asa ca am gasit drept solutie purificarea, imi pare un canon rezonabil...

Mie imi palce mierea si tu o dai inainte cu dulceata/lampa...uff...

 

 

Mesaj completat

 

 

Abia acum o sa plec, insa incet, nu fugid :P desi tinand cont ca sunt pieton e posibil sa alerg dupa ratb

 

Incet maicuta sa nu cazi in... :kiss: nas

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 foarte tare... un party adevarat...

 

Cand o sa organizam si noi ceva la buzau va asteptam?

Eu astept intrunirea de care tot discutati voi acolo pe regionala....Poate poate... :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau cu aceasta ocazie sa bat obrazul ACMR-ului pentru ca ar fi fost normal, civilizat si frumos sa fiu anuntat ca "obiectul" muncit de mine voluntar cu entuziasm si bucurie a fost dat ca premiu pt un costum in cadrul unei petreceri(total altceva fata de ce stiam eu ca o sa ii fie scopul, adica licitat si banii de pe urma alicitatiei sa ajunga in contul unui om cu probleme) si eu nici macar nu am fost anuntat. Daca stiam ca o sa fie dat pur si simplu ca un premiu nu ma mai bagam, urat din partea organizatorilor pt treaba asta.

 

Pana la urma macar daca ma anunta si pe mine ca se face un party si se da casca, cat era sa imi scrie cineva un PM, nu pot sta si urmari forumul in fiecare zi si plus ca asa ar fi fost normal cand stii ca un om a muncit pt un lucru necodintionat sa fie si el anuntat ca se face ceva cu acel obiect... urat, urat. Am vrut sa ajut si nu am primit nici un fel de recunostiinta(nu ma refer la cea materiala). Asa e in Romanica noastra "draga" faci un bine si gata esti uitat pe loc. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fost, vazut cativa prieteni si placut.

regret ca nu l-am vazut pe GEI GEI...cred ca afost senzatia serii :P ( ma, iti sta mai bine CA Cadana decat zombie :kiss: )

ORL, te pup ca te vad acilica in bara! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 foarte tare... un party adevarat... :kiss:

 

Cand o sa organizam si noi ceva la buzau va asteptam?

D'accord!! Da' daca vreti sa-mi trag un costum la fel de provocator, va trebui sa platiti!! :P

 

Roxa, mama, pentru tine o sa-l port special intr-o seara!! :P

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D\'accord!! Da\' daca vreti sa-mi trag un costum la fel de provocator, va trebui sa platiti!! :P

 

Roxa, mama, pentru tine o sa-l port special intr-o seara!! :P

mandrule: DA!DA! :P

si promit ca arunc( nu in tine ,ci spre tine) cu tot ce am mai de pret in casa: castraveti,morcovi, cartofi, ceapa........,cainele eventual :kiss:

pupa rocsa pe el de schunp! :P

 

 

 

Decaveule, ajunsesi acasa,bre? Ia zii: esti intr-o ureche sau in doo?

Editat de roxa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...