Sari la conținut

Honda vs Renault


Reaper
 Share

Postări Recomandate

Pe la vreo 17 mergeam catre treceam cu masina pe Plevnei sa fac stanga pe Mircea Vulcanescu,in intersectie am vazut o Honda cbr F? cu fata sparta si un Renault ? negru parcat langa motor,ceva urme in intersectie,pe motociclist nu l-am vazut(eram in viteza).Sper ca este ok .. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe la vreo 17 mergeam catre treceam cu masina pe Plevnei sa fac stanga pe Mircea Vulcanescu,in intersectie am vazut o Honda cbr F? cu fata sparta si un Renault ? negru parcat langa motor,ceva urme in intersectie,pe motociclist nu l-am vazut(eram in viteza).Sper ca este ok .. B)

 

 

17?? eu m'am intors acasa pe la 20 si motorul inca era pe cric langa farmacie. Era un 900rr ceva dupa cum am vazut eu, rosu cu negru cu nr. DJ - // - XUV(poate am inversat o litera.. memoria asta).

 

Langa motor era un prieten de-al motociclistului (probabil) care vorbea de zor la telefon. L-am intrebat daca e ok motociclistul and stuff si a dat din cap in scarba ca da. Reno' negru n-am vazut, nici "cioburi" pe jos.. doar carenele sparte(fata si stanga).

Puteam sa gazduiesc motorul stand la curte in zona, dar la cat de sociabil era omu' cu telefonul am plecat mai departe.

 

 

Numai bine la motociclist, speram ca e ok

:friends:

Editat de hardKnot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

17?? eu m'am intors acasa pe la 20 si motorul inca era pe cric langa farmacie. Era un 900rr ceva dupa cum am vazut eu, rosu cu negru cu nr. DJ - // - XUV(poate am inversat o litera.. memoria asta).

 

Langa motor era un prieten de-al motociclistului (probabil) care vorbea de zor la telefon. L-am intrebat daca e ok motociclistul and stuff si a dat din cap in scarba ca da. Reno' negru n-am vazut, nici "cioburi" pe jos.. doar carenele sparte(fata si stanga).

Puteam sa gazduiesc motorul stand la curte in zona, dar la cat de sociabil era omu' cu telefonul am plecat mai departe.

 

 

Numai bine la motociclist, speram ca e ok

B)

 

 

Salutari!

Ma intorceam de la facultate si am vazut in curtea spitalului militar un cbr rosu cu dungi (ce culoare nu am bagat de seama) cu numar de DJ.

In trecere l-am admirat si am plecat mai departe...nu parea sa aibe vreo buba, statea pe cric.

De starea motociclistului se stie ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu unu evit sa ies pe frigul asta cu motocicleta.riscurile cresc foarte mult din cauza temperaturilor combinate cu vremea capricioasa.cine iese il admir doar sa aibe griva sporita si echipament adecvat.sanatate bikerului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...